864 Shares 4822 views

Tabletka „MegaFon”: Opinie i funkcje urządzeń

„MegaFon” już dawno przestała być tylko firma telekomunikacyjna. Dzisiaj, pod marką sprzedawane różnorodnych urządzeń. Nadąża za duchem czasu, firma oferuje swoim klientom nowoczesny tablet „Megafon”. Opinie o nich są częste, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Co to zależy? I to jest naprawdę tak źle, te urządzenia? A co najważniejsze – mogą konkurować z produktami wiodących producentów – Apple i Samsung?


"Megafon Zaloguj 2"

Po raz pierwszy na tablecie z nazwą klientów firmy, a nie tylko tych, słyszeliśmy z powrotem w 2013 roku. Natychmiast pojawiły się spory o celowości zakupu tego urządzenia. Pomimo małym kosztem (w sumie 1990 rubli), ma wszystko, czego potrzeba do funkcjonalnego działania: system operacyjny Android 4.1, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1 GHz i 512 GB pamięci RAM. Wyświetlacz siedem-calowy o rozdzielczości 1024 na 600 pikseli sprawia, że łatwo oglądać filmy i grać w popularne gry online.

Jednak niska cena tego rodzaju producenta urządzenia sprawia, że na coś ocalić. Tak więc, po bliższym przyjrzeniu, okazuje się, że ciało samolotu „MegaFon Użytkownik 2” jest wykonany z taniego plastiku. Ponadto w niewielkich rozmiarach urządzenie waży 350 gramów. Jednakże takie właściwości są tablicach rejestracyjnych „MegaFon”. Recenzje zwykłych użytkowników to tylko potwierdzić. Ten „pigułka” przez długi czas niemożliwe jest, aby utrzymać w jednej ręce. Tak, i sprzęt więcej niż skromne: on tablet, ładowarka USB oraz instrukcja obsługi.

"Megafon Login"

Pomimo pojawienia się drugiej generacji, nie traci na znaczeniu, a płyta „Megafon Login”. Ma bardzo imponującą wydajność urządzenia budżet: Platforma MediaTek MT8377, procesor z taktowaniem 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Także, to działa w sieciach 2G i 3G, obsługuje Wi-Fi i Bluetooth, a nawet może być używany jako router Wi-Fi. To nie wszystkie cechy „pigułki”.

„Megafon Login” – tablet, który podsumowuje skłonił wielu rodziców, aby kupić je dla swoich dzieci. Jasny wyświetlacz, kompaktowy rozmiar i niski koszt szybko stało się bestsellerem. Ponadto, jest wyposażony w potężny akumulator, który pozwala pracować bez ładowania do 300 godzin. Przy użyciu aktywnego ładowania zwykle trwa 24-36 godzin więcej. Dla porównania, wiele droższych płyt w tym samym stanie, nie może pracować dłużej niż jeden dzień.

"MegaFon V9 +"

Jest to chyba najbardziej nijakie wszystkich takich urządzeń. Ma średnich cech i dość wysoką cenę. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że po rozpoczęciu sprzedaży + V9 istnieją inne tabletki „Megafon”. Opinie użytkowników o tym „tabletki” często mówią same za siebie. Tablet działa dość stabilne, choć nie bez uciążliwy. Nadal chastatoy procesor taktowany zegarem 1 GHz i mały RAM nie znacznie przyspieszyć. Jednak urządzenie obsługuje GPS, Wi-Fi, Bluetooth, oraz, oczywiście, 3G.

Warto zauważyć, że kosztuje to droższych późniejszych płyt „MegaFon”. Jednak nadal jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią czytać na drodze, grać w gry online i dokonać tweets podróży. Jeszcze tabletka „MegaFon V9 +” nie wykracza poza budżet i trudno konkurować z droższymi odpowiednikami. Dziś jest praktycznie usunięte ze sprzedaży salonach spółki.

Cena specjalna

Przy zakupie urządzeń klienta korporacyjnego w kabinie proponuje nawet podłączyć specjalną cenę dla tabletu „MegaFon”. Opinie na temat korzystania z nieograniczonym dostępem do Internetu bardzo wymowny. Jest to bardzo wygodne, aby po prostu zapłacić za usługę, którą chcesz, a następnie cały miesiąc nie myśleć o tym, czy na koncie wystarczających środków. W momencie zakupu tabletu w specjalnej promocyjnej klienta cena priobrataet ma kartę SIM „MegaFon” z internetu już prepaid przez 3 miesiące. Cena pakietu wynosi 690 rubli, a od 4 miesięcy z rachunku będzie opłata 230 rubli.

Taryfa „Internet S”, który jest, jak to nazywa, jest bardzo popularny nie tylko z klientami markowe tabletek. Jego aktywnych użytkowników Internetu podłączyć do różnych urządzeń: smartfonów, „tabletki” oraz laptopy. Ale fakt, że abonent jest dostępne miesięczne 4096 MB bez żadnych ograniczeń, zwana prędkość jest ograniczona 64 kB / s. Tak więc Internet do „Megafon” tabletkę (Opinie tylko potwierdzić to) przez długi czas stała się nieograniczona.

W rezultacie,

Oczywiście, wszystkie płyty z „Megafon” – urządzenie budżetu z ograniczonymi możliwościami. Jednak ci, którzy nie są w stanie zapłacić za zabawkę dla dziecka lub więcej niż 2-3 tysięcy, to będzie zadowolony z zakupu. W tej cenie jest mało prawdopodobne, aby znaleźć bardziej godnej „tablet”. Co więcej, pomimo skromnych specyfikacji, wszystkie trzy różne stabilna płyta praca i solidna obudowa. Są one idealne do podróżowania, ponieważ ze względu na jego niewielkie rozmiary, aby zmieścić się w torebce lub kieszeni.

Oczywiście, aby rywalizować na najwyższym poziomie z tabletów iPad i Samsung są mało prawdopodobne, aby „MegaFon”. Opinie, jednak czasami wręcz przeciwnie. Czasem niższy koszt jest kluczowa w takich sprawach. Ponadto, firma już zapowiedziała „MegaFon Logowanie 3”.