515 Shares 9213 views

Sałatka „Ryby w stawie”: smaczne, niedrogie i oryginalne

Wszystkie rodzaje sałatek jest bardzo zróżnicowana, nawet codzienny stół. I nic o wakacjach i nie może mówić! Ponadto, oprócz smaku świetności tych potraw urządzone są nie tylko stół, ale pokój, w którym się znajduje. Zwłaszcza, jeśli zostały one pierwotnie pomyślany nietypowe – co mówią ma nawet nazwę kulinarnych. Na przykład,


ALT „Ryby w stawie.” Składa się z nie-tak-wymyślnych składników, wszystko jest proste i niedrogie, jednak dzięki twórczym podejściem i rejestracji wzoru, staje się jeszcze smaczniejsze.

Tradycyjna sałatka „Ryby w stawie”

Jak każdy posiłek, „Fish” kilka receptur. Jak każdej sałatki, mogą one być uzupełnione przez prawie wszystko – tak długo, jak składniki nie są „sprzeczne” ze sobą. Jednak kilka receptur zrealizowanych znacznie częściej niż inni; ich składniki występują w innych odmianach, więc zakładamy, że zalecenia te są tradycyjne. Aby rozpocząć, należy do klasyki, aby przygotować sałatkę, „ryby w stawie.” Krok po kroku receptury jest następujący.

  1. Dwa jajka na twardo, taka sama ilość kawałków ziemniaków i marchwi. Gotowy produkt jest chłodzony i wyczyścić wszystko.
  2. Duża cebula drobno cięte jak najwięcej. Jeśli nie akceptują jej ostry zapach i smak – parzony. Ocet jest lepiej nie używać – smak i aromat będzie inny, ale jeszcze bardziej ostro.
  3. Otwiera bank szprotów. Jeśli masz zamiar gotować warstwowy sałatkę z szprotów „Ryby w stawie” zaopatrzyć się w żywność w puszkach z dużych okazów – to jest ważne. W niektórych z ogonami ryb odcięty, wszystko inne jest rozgrzewanie w bałaganie wraz z olejem.
  4. Przetwarzane zamarza ser w lodówce i wcierać w grubej tarce.
  5. Jest to sałatka. Każda warstwa jest smarowane majonezu. Procedura jest następująca: frytki gotowane ziemniaki – szproty – cebula – tarty jajko – gotowane i tarty marchew – ser. „Na górze” ponownie posmarowana majonezem, że zatrzymany odcięte ogony, a wszystko posypane posiekanymi ziołami.

Sałatka do impregnacji musi stanąć na godzinę w lodówce.

Drugi klasyczny przepis

Nie mniej popularne „Ryby w stawie.” Sałatki różni się od poprzedniego tym, w pierwszym rzędzie z powodu braku marchew i cebula. Wielu kucharzy przepis słodki przez fakt, że nie uczestniczy gotowana marchew: uznają to za stosowne w vinaigrette i „płaszcz”, ale konieczne w innych sałatek. Zamiast sera topionego sera twardego zostanie podjęta. Zaleca się, aby dodać czosnek, ale to ma być ustalony przez gospodynię. Reszta sałatki „ryby w stawie” jest przygotowany jak w poprzednim przepisie; czosnek (jeśli wyrażą na to zgodę) jest posypane warstwą jaja. W tym przykładzie wykonania, również będzie odpowiedni do lekko priporoshit warstwa ziemniaków pieprzu.

„Ryby w stawie” z ananasem

W celu wytworzenia części o tej postaci w ziemniakach jest usuwany. Na dnie salaterki rozplanowany kawałki ananasa, górną trzecią dużych gotowana marchew na nim – serów twardych. Wszystko będzie potrzebował 150 gramów; Warstwa ta zajmuje połowę. Na wierzchu masy serowej jest rozprowadzany szprot, a na nim – pozostały ser. Należy pamiętać, że warstwy sera – Ryby – ser z majonezem nie są smarowane. Cztery jajka na twardo zorientowani w białych i żółtek. Białka są przetarł z serem i równomiernie pokryte majonezem i rozdrobnione i sproszkowane żółtka sałatka „staw rybny” ozdobiony proszek zatrzymany ogony i zieleni. Nawiasem mówiąc, jest to możliwe, aby nie rozlać na chybił trafił, i zrobić ramkę wokół krawędzi salaterce.

ogórek przepis

Bardzo ciekawe „Ryby w stawie!” Sałatka uzupełnione ogórki, ser wędzony i dla niego zostało zrobione. Marchew tutaj znowu jest niepotrzebny, więc usunięty z listy. Reszta naczyniu przygotowuje się w sposób opisany uprzednio. Ogórki są kolejki po tym, jak ziemniaki, następnie szprotem, ostatniej warstwy – Ser. Podczas rejestracji można korzystać z plasterków ogórka – pójdą dobrze dla liści lilii wodnej. Nawiasem mówiąc, mogą one zastąpić sól w dostępności świeżego ogórka sezonu. Tylko bardziej dotkliwe nad nimi będą leżały zgniecione cebulę.

„Ryby w stawie” z zazharki

Główne etapy, nie różnią się od klasycznych gatunków rzeźby w pierwszym przykładzie wykonania. Jedyną różnicą jest smak i daje nieoczekiwane znajomy sałatkę – smażone, wykonane, jak w zupie. Surowe marchewki wcierać, drobno posiekaną cebulę, dwa dobrze palonej warzywa. Gotowy zazharku potrzebne do ostygnięcia i sól na pieprz. Sekwencja „montaż” to także klasyczny. Ale smak sałatki „ryby w stawie,” jest już nowa!

Osobistych kucharzy ulepszenia

Popularne dania są tak wielkie, że nie ma nawet spory jak gotować prawidłowo. Są szefowie, którzy twierdzą, że „sałatki ryby w stawie” malosochen i oferują sery ruszt świeżej kapusty lub ogórka. Inne kucharze twierdzą, że podstawowe składniki – ziemniaki i marchew – konieczne jest drobno posiekać; przez tarce, ich zdaniem, powinny pozwolić tylko jaja. Jednak na równi uczestniczyć w tej debacie i ocenić, co jest dobre (lub złe) orzeczenia, należy najpierw przygotować sałatkę z „Ryby w stawie” – przynajmniej w klasycznej wersji.