584 Shares 4541 views

Restauracja wegetariańska "YarGa", Samara: adres, menu, opinie

Właściwe odżywianie jest obecnie w modzie. Coraz więcej ludzi próbuje prowadzić zdrowy tryb życia. Wegetarianie, owoce-eaters, weganki – nie jest to lista osób, które nie spożywają mięsa i ryb. Osoby spoza takiej żywności trudno znaleźć w menu restauracji odpowiednich potraw. Często muszą negocjować z kucharzami, aby nie umieścić tego lub tego składnika w naczyniu.


Restauracja "Jarga" (Samara) jest stworzona dla miłośników pysznej i zdrowej żywności. Tutaj przede wszystkim jakość i naturalność produktów. W menu są dania, które są pyszne, pomimo prostych produktów w kompozycji.

Restauracja "Yarga" (Samara): adres i sposób działania

Obiekt zlokalizowany jest w okolicy, gdzie skupia się wiele kawiarni i sklepów. To miejsce płynie przez całą dobę. W pobliżu znajduje się wiele osób w biurach i centrach handlowych.

Restauracja "Jarga" (Samara) znajduje się przy ulicy. Kuibyshev, 91. Instytucja jest czynna od 10.00 do 22.00. Restauracja otwiera drzwi dla gości rano. Tutaj klienci oferują pyszne i pożywne śniadania. Ogromny wybór odmian kawy może zaspokoić smak każdego smakosza.

Na dobry początek dnia można napić się orzeźwiającego gorącego napoju. O godzinie 12.00 przyjeżdża obiad biznesowy do restauracji. Nawet w pełni wypełniony pokój, obsługa jest bardzo szybka, a wszyscy goście mają czas na posiłek.

Charakterystyka wnętrza

W małej sali znajduje się wegetariańska restauracja, ale to nie powstrzymuje go od przyjęcia wszystkich. W sali może być do 40 osób jednocześnie. Wnętrze wykonane jest w stylu słowiańskim.

Łukowate sufity przyczyniają się do ogólnej atmosfery bajecznych i tajemniczych. Nietypowy wygląd ścian symbolizuje prostotę w wykorzystaniu starożytnych Słowian. Wnętrze przypomina gościom, że w życiu nie musisz tworzyć niepotrzebnych problemów i cieszyć się lepiej każdego dnia. Cele nie powinny ograniczać się do towarów materialnych.

W barze znajduje się specjalny zespół. Na suficie wycina się duże okno. Stelaż jest ozdobiony cegłą i ma tradycyjne starożytne symbole. Duża ilość drewna wnętrze przybliża zwiedzających do natury.

Naturalność i nowoczesność

Jednocześnie ze słowiańskimi detalami we wnętrzu zauważają dzisiejsze życie. Na telewizorze plazmowym transmitowane są audycje sportowe i wideoklipy.

Duża ilość lamp w pomieszczeniu powoduje dodatkowe poczucie komfortu i ciepła. Miękkie brązowe kanapy z ozdobami mają wysokie plecy i mogą pomieścić do 3 osób na jednej stronie.

Na ścianach wisiały obrazy i obrazy, które niosą pokój i ciepło.

Cechy instytucji

Restauracja właściwie żywieniowa ma kilka obowiązkowych zasad, z których administracja nie ustępuje w żadnych warunkach:

 • Pełny brak napojów alkoholowych w menu;
 • Użyj tylko naturalnych i świeżych produktów;
 • Współpraca z lokalnymi gospodarstwami rolnymi w sprawie zakupu składników żywności.

W barze restauracji nie ma jednego napoju alkoholowego. Ta polityka restauracji uwarunkowana jest koncepcją pracy – utrzymaniem zdrowego stylu życia i dbałością o prawidłowe odżywianie.

Restauracja "Jarga" (Samara): menu

Zdrowa dieta to nie tylko specjalnie przygotowane potrawy, ale także sposób życia i myślenia. Obejmuje to uprawianie sportu i jedzenia jak największej liczby owoców i warzyw.

Restauracja wegetariańska stara się jak najbardziej zróżnicować menu i dodaje co miesiąc nowe rzeczy. Pomimo orientacji na wegetarianizm, można spróbować wyśmienitych potraw z mięsa i ryb.

Produkty te są często spożywane przez osoby, które są na zmasowanej diety dla zdrowia lub utraty wagi. Do ich przygotowania kucharze używają specjalnej metody. Pieczone mięso i ryby w żaden sposób nie szkodzi zdrowiu, a nawet go wzmacniają.

Również kucharze mistrzowsko potrafią pobić gotowane składniki. W naczyniach będą soczyste i smaczne, a nie tak ugotowane w domu – świeże i twarde.

Cechy menu i dostawa

Dla wegetarian i surowych artykułów spożywczych instytucja dysponuje dużą ilością potraw:

 • Zupa puree ze świeżych warzyw;
 • Różne koktajle;
 • Sałatki z owoców i warzyw;
 • Desery.

Restauracja "Jarga" (Samara) oferuje menu dla tradycyjnych miłośników żywności:

 • Kotlety parowe i klopsiki;
 • Pieczone mięso i ryba;
 • Sałatki z owoców morza;
 • Pyszne produkty mączne.

W naczyniach jest zabronione używanie majonezu i innych sosów na ich podstawie. Tutaj wszystkie opatrunki są wykonane z naturalnych produktów przy użyciu wysokiej jakości przypraw.

Tutaj można zorganizować pyszne menu na urodziny dziecka lub ukończenie szkoły. Dorośli mogą również zamówić bankiet z warunkiem, że nie używa alkoholu.

W menu dostępne jest usługa dostarczania potraw. Jest czynna codziennie od 10.00 do 21.00. Odwiedzający mogą zamówić dostawę tych potraw w dowolnym miejscu miasta pod adresem.

Kurierzy transportują naczynia do specjalnego pojemnika. Zapewnia szczelność. W ten sposób żywność jest dostarczana klientom ciepłym i nieuszkodzonym. Instytucja akceptuje zlecenia firmowe. Dzięki temu możesz uzyskać znaczną zniżkę na dostawę.

Opinie klientów

W internecie nie ma zbyt wiele informacji na temat instytucji. Ale to nie znaczy, że restauracja "Yarga" (Samara) jest niewystarczająca. Dostępne są opinie, które są podzielone na dwie grupy.

Pozytywne komentarze pozostawiają zadowolonych użytkowników, którzy są zadowoleni z menu i usług. Wielu ludzi mówi, że szef kuchni instytucji ma doskonałe techniki gotowania zdrowej żywności. Naczynia otrzymane są z bogatym smakiem i pięknie zdobione.

Kobiety zauważają, że duże części w instytucji są duże. Są pełne silnych mężczyzn, nie wspominając o delikatnych damach. Dziewczyny chwyciły jedną porcję za dwie. Wielu klientów jest bardzo zadowolonych z kosztów i napełniania lunchów biznesowych.

Dostarczenie zamówień do określonego adresu następuje bez opóźnień, a naczynia są nietknięte. Cena za tę usługę w firmie jest do zaakceptowania i niższa niż w innych zakładach.

Negatywne opinie pojawiają się częściej na temat małego wyboru dań głównych. Goście zakładu nie mają wystarczająco dużo zup i przekąsek z ryb. Istnieją również skargi na temat projektowania menu. Klienci nie lubią, że nie wszystkie elementy mają zdjęcia. Menu składa się z kilku broszur, które podczas oglądania stale wypadają z folderu udostępnionego.

Czasami klienci mówią, że przy zamówieniu kelnera przy pomocy "roll-call" z kuchnią stwierdza się obecność potraw. Ta metoda nieco zagraża gościom i stawia je w niezręcznej pozycji. Ponadto, okazuje się, że zamówiona potrawa nie jest dostępna i gotować przez godzinę nie może.

Średnia kontrola w instytucji wynosi około 1000 rubli. Oznacza to, że koszt żywności jest na średnim poziomie.