164 Shares 9084 views

Jak opuścić męża

Zdecyduj się na trudnym rozwodzie. Czasami kobieta, w pełni świadomi, że życie rodzinne w końcu przyszedł do postoju i wyczerpał się, nie odważą się pójść do sądu, aby ubiegać się o rozwód. W tej sytuacji, była cieszę się, że mój mąż zamknąć, ale nie był w pośpiechu, aby zakończyć. W każdym razie, pomówmy o tym, jak opuścić męża bez długiego doświadczenia.


Wiele kobiet uważa, że życie kończy się rozwodem, ale bez względu na to jak wątpliwe wydaje, teraz stoisz na otwarte drzwi do nowego życia.

Generalnie ból uniknąć rozwodu nie może być, bo teraz trzeba budować innego życia, nawet zwykłe drobiazgi nie będzie. Pomyśl o nich jako pozbawienia nie jest pozbycie się najbardziej przydatnych nawyków, a nie znajdzie nowych i przydatnych lekcji. Nie trudy negatywnych emocji, nie idź w głąb analizy „Co zrobiłem źle?”, „Jestem tak samo dobry, jak to …” i tak dalej. D. Jak bezboleśnie opuścić męża, zależy tylko od ciebie. Spójrz dla profesjonalistów na całym.

Rozumiem, że stosunek do rozwodu w katastrofie pochodzi z naszej pamięci genetycznej, ponieważ wcześniej, w czasach naszych matek i babć zwłaszcza, stosunek do rozwodu była znacznie mniej tolerancyjny. Sobie sprawę, że rozwód jest przeprowadzane w celu, aby życie każdego z byłych małżonków jest coraz lepiej.

Jak rozwieść się z mężem? W żadnym wypadku nie poddawaj się, nie poddawaj się. Rozumiem, że jeśli zavernotes w koc i zaczyna szlochać będzie stale żal dla siebie i zdobyć przyjaciół, aby powtórzyć historię swojego udziału nie łatwo z tym nikomu i nigdy nie będzie łatwiejsze. Tak, nawet ty. Wypowiada również muszą zmierzyć. Jeśli codziennie przez kilka tygodni lub miesięcy, aby powiedzieć wszystkie szczegóły swojego życia rodzinnego i rozwodu, znajdziesz się w błędnym kole: będzie coraz bardziej żal dla siebie, wymiany doświadczeń i wsparcie szkoda skupić się ponownie i ponownie.

Powiedz sobie, że nie można spędzić dni i tygodnie, aby być dotknięty, a jeśli życie się skończyło, to nie jest w skali globalnej – jest w stosunku do starego życia ślepą uliczkę i po prostu zacząć nowe i obiecujące.

Spotkać się z przyjaciółmi. Być może wśród nich dużo wiedzieć o tym rozstaniu z mężem poprawnie. Powtarzam – nie wysyłam im historie o tym, jak źle się czujesz, po prostu się z nich cieszyć się życiem. Pewnie i twoje problemy koleżanki występują, ale są zabawy – i nie trzeba ich wydajności. Iść na dyskotekę i cieszyć się wolnością. Po tym wszystkim, nie martw się, że ktoś będzie zły z powodu swojej późnego powrotu do domu. Taniec zapewni ujście dla nagromadzonej złości i agresji.

Zrobić coś, co ma symbolizować początek nowego życia – zmienić swój wizerunek, zrobić permutacji w domu. Czy to wszystko z duszą, a nie na pokaz, a po rozpatrzeniu przyjemny zmiana w najdrobniejszych szczegółach.

Jeśli psycholog jest proszony, aby opuścić męża, radzi prosty trening. Przedstawić swoje problemy i kłopoty w jakimś materialnym sposób. Psychicznie umieścić je wewnątrz bańki i wystarczy napompować go do czasu, kiedy nie pęknie. Niech twój umysł, aby zakończyć związek i wszystkie problemy związane z rozstaniem znikają jak bańki. Ogólnie rzecz biorąc, doświadczony terapeuta powie Ci, jak opuścić męża. On pomoże Ci znaleźć przyczyn rozwodu, i nauczyć się nie powtarzać błędów popełnionych w przyszłości.

I jeszcze jedno: nie panikuj, nie dręczy pytanie – jak żyć. Po prostu żyć, szukać pozytywnych rzeczy dzieje się wokół. Nie spiesz się do wiatrów – przez cały czas. Trzeba mieć trochę wolnego czasu – dużo ludzi może tylko pomarzyć o tym. Znajdź to przydatna aplikacja, spędzać wolny czas siebie i swoich dzieci, jeśli je masz.

Nie martw się o to, co ludzie mówią o swoich obcymi rozwodowych – Dyskusja i uspokoić. Wierz mi, rozwód – to nie jest coś niezwykłego i niezbędnego środka, który daje początek nowemu życiu.