649 Shares 1116 views

30 okręgów (pilotów), Balashikha: Opis kompleksu mieszkalnego, opinie

Roboczy tytuł md Aviators – 30 okręgach. Cały obszar zajmuje dwa kwartały. Jego sąsiedzi – nazwa części Gagarin i Nowego Świata. Ale te obszary, powiedział, że administracja nie ma infrastruktury, jak tego kompleksu. Informacje o regionie można znaleźć w materiale.


strefa wojskowa

Budowniczy wykonana GC „Morton”. Firma zdobyła dobrą nazwę, ze względu na zdolność do krótkim czasie niemal całkowicie zdać obiektów.

Prace budowlane prowadzone są intensywnie od 2000 roku. Wcześniej teren ten był częścią armii. Planuje się, że pierwsza siła wojska rosyjskie będą żyć na tej ziemi z ich rodzinami. Wszystko obudowa została sprywatyzowana.

Jednak wiele z nich nie chciał opuścić swoje domy i przenieść się do nowego miasta. W związku z tym, część mieszkań została sprzedana. Inni właściciele pokoi do wynajęcia. Dlatego jest możliwe, aby przejść do prestiżowych dzielnicach (30 lotników). Balashikha znajduje się na granicy Moskwie, a mieszkanie jest o wiele tańszy. Ponadto, wiele osób korzysta z korzyści, które zapewniają wojsku.

Projekt i wykonanie

Po pierwsze, w tej części planu na osiedlenie się około 24 tysięcy osób. Jednak dobra lokalizacja i atrakcyjność placówek handlowych w zakresie przyczynił się do tego, że liczba domów wzrosła. Nowa postać osiągnął znak 50 tys. Pierwsze mieszkania były zamieszkane już w 2011 roku. Należy zauważyć, że nawet dzisiaj w tym obszarze nadal budować.

Urządzone ze wszystkimi nowoczesnymi standardami nowych budynków. Balashikha – wystarczająco duże miasto. Potoemu przemyślany projekt budowlany odgrywa kluczową rolę. Rodzice są najbardziej zadowoleni, że w każdym domu są dzieci i terenów sportowych. Tak długo, jak są one nowe, więc jest całkowicie bezpieczny.

Wielu mieszkańców twierdzi, że ta fabuła, jak samo miasto, jest słaba pod względem atrakcji. Istnieje kilka dobrych restauracji i kawiarni. Ludzie nie lubią centra handlowe i kompleksy rozrywkowe. Do tego trzeba udać się do stolicy.

Jak w każdym innym miejscu, pierwsze piętra zajmowane struktur handlowych. Tutaj otwarte sklepy i apteki. Wystarczające salony piękności, instytucji finansowych i punktów sprzedaży techniki. Dlatego, aby kupić wszystko, czego potrzeba, nie można opuścić teren, zgodnie z mieszkańców.

Kolejną pozytywną rzeczą – mieszkanie. Lotników powiatowe zbudowany według nowoczesnych standardów.

Dla wygody,

Zgodnie z projektem w tym miejscu wybudowano 24 domów. Ich wysokość sięga 14-24 pięter. Mieszkania do jednego, dwóch i trzech pokoi. Następnie zaczął budować dom dla 4-5 pokoi. Mieszkańcy okolicy jak najbardziej jest to, że domy są wyposażone w windach pasażerskich i towarowych. To znacznie ułatwia usuwanie i naprawę.

Młode matki i osoby niepełnosprawne są zadowoleni, że wszystkie zainstalowane rampy. Ponadto, dla tych, którzy nie mogą wyjechać na własną rękę, działają wyciągi.

Wyposażony w budynkach pomieszczenia ochrony. Balashikha – jedno z miast, w których znajduje się wiele rozbojów. Pracownicy monitoruje czystość i porządek wejściami. W związku z ciągłym nadzorem, poziom przestępczości był niższy. Szczególnie silny tym razem podoba mieszkańców ze względu na fakt, że miasto nie jest spokojne otoczenie. Mieszkańcy twierdzą, że istnieją zarówno pojedyncze oszuści i duże grupy przestępcze.

transport

Lokalizacja – jednym z czynników, które przyciągają ludzi. Teren znajduje się w odległości 5 km od granic Moskwy. W pobliżu znajduje się autostrada Shchelkovo. Z tego pojazdu drogowego w stolicy – 6 km. Nie mniej ważne połączenia komunikacyjne – Balashikha drogowe i uliczne. Stellar. kojarzą oni pozycję z Moskwy i regionu.

Ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę Balashikha. Lotników Powiat posiada własny transport. Tam idzie dużo autobusów, przebieg, który biegnie przez terytorium. Należy zauważyć, że istnieje również wewnętrzny docelowy autobus, który tylko iść do tej strony.

Na wewnątrzwspólnotowych dróg praktycznie nie ma korków. Maszyny przekrwienie zaczyna bliżej do wyjścia kwartału.

Typowa sytuacja

Najbliższa stacja metra „Schelkovskogo” jest w odległości 9 km. Jednak, 5 km znajduje się stacja kolejowa „Balashikha” pociąg, z którego kursują do stacji Kursky kapitałowym. 40-50 minut – czas spędzony na drodze.

Ale coraz więcej ludzi są zaniepokojeni trasie do stolicy. Ludzie, którzy pracują w Moskwie i marzenie o wyjeździe 30 dzielnic (lotnicy). Balashikha znajduje się nie daleko od wielkiego miasta, ale droga trwa długo. przepływ samochodów jest tak duża, według mieszkańców, nawet do metra trzeba uzyskać więcej niż godzinę środkami transportu publicznego. Z budową nowych kompleksów tylko pogarsza sytuację. Ale mieszkańcy mówią, że problem zatorów na drogach we wszystkich głównych miastach takie same.

Jeśli pracujesz bezpośrednio w Balashikha, trzeba będzie żadnych problemów. Transport publiczny jest w ruchu i szybko dotrze na czas. Lotników wskaźnik sąsiedztwa zależy od branży. Ale ogólnie – 143900.

charakter problemu

Reklama tego kwartału to kolejny plus. Środowisko jest bardzo dobra, według sprzedawców nieruchomości. W pobliżu znajdują się fabryki i zakłady giganta zanieczyszczeń powietrza. Dlatego, oddychanie jest łatwe i przyjemne. Nie daleko, w odległości 500 metrów, płynie Pehorka. Jest to wspaniałe, malownicze rzeki. W odległości 100 metrów od plantacji leśnych. Jednak mieszkańcy okolicy powiedzieć, że nie wszystko jest idealne, i pamiętać, że w ostatnich latach aktywnie drzewa są wycinane. Również nie jest zbyt daleko, to przedsiębiorstwo, które zajmuje się w produkcji lakierów i farb. Negatywny wpływ na środowisko i autostrady, które nie zatrzymują ruch samochodów nawet w nocy. Ponadto, zanieczyszczone powietrze przynieść wiatry, które wieją z boku Moskwie.

Otoczony przez las, rzeka 30 okręgów (pilotów). Balashikha – nie tylko duże miasto, więc wybór gdzie odpocząć, mieszkańcy małych. A mieszkańcy mówią, że to miejsce jest bardzo brudne. Wszędzie śmieci. Woda jest nieprzyjemny zapach. Jest również często dużo dymu w powietrzu, więc nawet w chłodne letnie wieczory jest to niemożliwe, aby otworzyć okna.

kolejnych kwartałach

Istnieją dwie szkoły i cztery ogród. Miejscowi twierdzą, że zarejestrować się w przedszkolu bardzo trudne. Ci, którzy przenieśli się z chłopakami z innych miast i nie stać w kolejce, absolutnie nie być w stanie dostać się do tej grupy. Dlatego aktywnie rozkwitu korupcji w tych instytucjach – rodzice skarżą. Rozwijać swoje małe dziecko może być tylko w stolicy, gdyż coraz więcej dobrego sportu i szkół artystycznych tutaj.

Plan – kolejny powód, dlaczego zyskał popularność 30 okręgów (Lotników). Balashikha – wystarczająco duże miasto, które wymaga odpowiednich agencji. Władze projektu do przeprowadzenia w obszarze linii metra światła. Również w najbliższej przyszłości zacznie budować tu szpital, a następnie duże centrum medycznego. Następnym krokiem będzie budowa kompleksu sportowo-rozrywkowego. Ponadto administracja planuje otworzyć więcej instytucji kulturalnych i społecznych.