811 Shares 6350 views

GearBest: Opinie o nas

Światowy rynek towarów stają się dla każdego z nas bliżej. Nie najmniej rolę w tym odgrywa dużych centrów internetowych, które oferują szeroki asortyment towarów. Z ich pomocą kupujący z jednej części świata może tylko kilka kliknięć, aby zamówić dowolny produkt w przystępnej cenie z innego punktu, a po kilku dniach do niego dostać. To wszystko brzmi jak bajka, prawda? Ale to jest rzeczywistość!


W tym artykule będziemy mówić o słynnego chińskiego sklepu internetowego, który jest pełen różnorodnych produktów na każdy gust. Oprócz szerokiej gamy rzeczy tutaj może oferować również ślicznotka „Sweet” ceny na wszystkie produkty. adres zasobu w pytaniu – http://www.GearBest.com.

Recenzje opisujące zasób, które charakteryzują go w najkorzystniejszy. W szczególności, nawet kupujący domowego zwany sklep jeden z najlepszych na wiele sposobów. Dowiedz się więcej o tym, co to oznacza, a także w sprawie procedur rejestracji, płatności i odbioru towaru zostaną omówione w tym przeglądzie.

Wybierz elementy do GearBest

opinie klientów, który opisuje konkretny centrum handlowe, często zaczynają z opisem jego zakresu. Takie podejście jest rozwijany bez powodu: ludzi ważne jest, że dano im możliwość dokonania wyboru.

Bez względu na to, co kupujesz – osłonę na smartfonie, torebka lub buty, ale na pewno warto poszukać różnych modeli, producenci przejść, przeczytać opinie od tych samych klientów. Wszystko to może przyczynić się tylko w dużym zakresie, który jest dostępny na dokładnym GearBest.com.

Sprzężenie zwrotne udało nam się znaleźć dowód: zasób jest naprawdę ogromny. Sędzia dla siebie: to prezentuje produkty w 16 kategoriach, z których każdy – klaster dodatkowych podkategorii. Na przykład, istnieją sekcje „Elektronika”, „Auto / Moto”, „Dom i ogród”. Jest oczywiste, że każdy z wymienionych ma wiele swoich podkategoriach, gdzie jest mnóstwo towarów. Jeśli próbujesz sobie wyobrazić, jak wiele istnieje na www.GearBest.com (Opinie potwierdzić), a potem po prostu głowa będzie kręcić! I, oczywiście, coś z tego wszystkiego dokładnie do gustu nawet najbardziej wybrednego kupującego.

odcinki specjalne

Upewnij się, że strona jest wiele rzeczy, to jest proste: wystarczy otworzyć każdy z odcinków i rozpocząć własną kategorię „Bypass” – Ciesz się wiele ciekawych i, na pierwszy rzut oka, użyteczne. Być może to jest tajemnicą sukcesu chińskich towarów (w tym te sprzedawane na GearBest). Opinie mówią to samo: większość produktów, które są wystawione na sprzedaż, tworząc nie tyle praktyczny jako wartość emocjonalną. Osoba po prostu chce się zająć wygodną i pozornie atrakcyjną osłonę dla smartphone; kup „wygrał” Wieszak do kuchni i to wszystko. Chiński – mistrzami w gatunku do tworzenia takich rzeczy.

Ale to nie jest ważne. Przedstawiony cały produkt w studio – z pomocą specjalnych sekcjach. Nie jest to kategoria, która tworzą grupę rzeczy tematycznie pokrewnych oraz sekcjach, gdzie, na przykład, towary oferowane są w promocyjnych cenach. Zamawiając je online, można dostać się zaoszczędzić pieniądze, na przykład, do 50% wartości rzeczy. I, oczywiście, takie towary muszą być zamawiane w dużych ilościach.

Albo na przykład, GearBest (Opinie potwierdzić) mają sekcje z nowych, niedawno towarów przychodzących. Oni nabywca może znaleźć jakieś nowe przedmioty modne, które zadowolą go, zanim towary stały się popularne w sklepach swego miasta.

To samo odnosi się do kolumny „Cool”. Programistom portal oczywiście umieścić najpopularniejsze produkty, które mogą interesować klientów.

rabaty

Pozytywną cechą naszego portalu mogą być opisane wprost nazywa elastyczny system zniżek. Jeśli „wspiąć się” na katalogu GearBest (opinie klientów pokazują, że jest to, jak wiele robią ich ostatecznego wyboru o tym, co kupić na następny raz), możemy zobaczyć wiele produktów, które są oznaczone jako „kody”. To nie jest jakiś podstęp lub inny chwyt marketingowy dla kupującego. W rzeczywistości, wielu sprzedawców są skłonni oferować swoje produkty po niższej cenie w celu osiągnięcia ocena w sklepie, a tym samym wzmocnić swoją reputację.

Ponieważ te kupowane są tak wiele, kupujący ma szansę na stałe „podbić” na następnej zniżki. Dobrze zrobione autorzy miejscu w tym sensie, że byli w stanie zebrać te wszystkie oferty razem i tym samym sprawiają, towary nawigacja promo bardziej wygodne. Na przykład, tutaj nawet określić dokładną kwotę pieniędzy można zaoszczędzić. Naprawdę proste, łatwe i niedrogie!

Oprócz regularnych zniżki, istnieje również specjalne okresy, które charakteryzują się obecnością żadnych specjalnych warunków zakupu. W szczególności może to być słynny czarny piątek lub dowolny dzień od znaku do sklepu (coś jak urodziny). W tym czasie, GearBest (od opinii store to udowodnić) może kupić towar na tanie. W zasadzie i odbierane przez tych, którzy posiadają wiedzę na ten temat.

rejestracja

Więc powiedzmy, że zdecydujesz się na zakup czegoś na naszej stronie opisane. Aby to zrobić, oczywiście, trzeba przejść obowiązkową procedurę rejestracyjną w którym powiesz witrynie swoje dane, aw zamian uzyskać dostęp do jego funkcji.

Wykonywana procedura ta jest bardzo prosta: jak w przypadku wszystkich innych zasobów internetowych, użytkownik zostanie poproszony o Twoje dane kontaktowe, e-mail i hasło, a także numer telefonu dla swojego produktu i komunikacji z administracją i sprzedającego. Wszystko to nie zajmie więcej niż kilka minut czasu.

W chwili pisania tego tekstu, czas pracuje na miejscu. Jeśli zdasz rejestracji, można uzyskać (podobno) 50 dolarów kupon. W rzeczywistości, Chińczycy poszedł na sprytny podstęp.

Po utworzeniu konta na stronie internetowej otrzymasz 10 kuponów uprawniających do zniżek w postaci 5 $. Ponadto, w zależności od warunków lokalnych, a każdy z nich może być stosowany tylko na jeden produkt, którego wartość przekracza 50 $. Zakup rzeczy tutaj, naprawdę można zaoszczędzić trochę na koncie takich opłat, ale manipulować te rzeczy nie będą działać.

Wybór towarów

Przeprowadzić wybór rzeczy, które kupują, nie jest proste. W tym celu można użyć, na przykład, formularz wyszukiwania. Wpisz nazwę rzeczy, określ zmianę gatunku i, aby wybrać żądaną pozycję z listy rozwijanej. Przedstawione zostaną najtrafniejsze wyniki.

Innym sposobem, aby kupić coś na GearBest (recenzji na stronie pokazują, że wielu odwiedzających robić zbyt) jest przeprowadzić ręczne wyszukiwanie za pomocą hierarchię kategorii i sekcji.

Na przykład, jeśli chcesz wybrać dla siebie smartphone, ale nie znam dokładnej nazwy, wystarczy przejść do sekcji „Telefony komórkowe”, wybierz system operacyjny, a także do określenia ilości pamięci, wielkość ekranu i innych kryteriów. Tak więc, w miejscu tak szybko jak to możliwe, aby stworzyć listę interesujących towarów.

Wreszcie trzecia metoda doboru rzeczy jest zbadanie doświadczeń innych ludzi. W szczególności odnosi się to do poszukiwania tego, co niektórzy Przegląd filmów i blogów, w których autorzy zakupili produkty z chińskich sklepów, a następnie opublikować bezpośredni link do tej czy innej rzeczy. Dokonywanie zakupu takich adresów, możesz być pewien, że znajdziesz przedmiot odpowiedniej jakości.

płatność

Biorąc pod uwagę, że kolejność towarów odbywa się z kontrahentami, które są fizycznie na terytorium dalekiego kraju, gdzie idzie zupełnie inną walutę Powstaje naturalne pytanie: w jaki sposób mogę zapłacić? Ale na to mamy pozytywną odpowiedź martwić jak zostaną przekazane pieniądze, nie warto. Chińscy przedstawiciele witryny opracować uniwersalny system do przyjmowania środków, za pomocą których można dać im pieniądze za pomocą karty Visa / MasterCard, oraz funduszy w systemie płatności PayPal.

dostawa

W odniesieniu do sposobu, w którym towary zostaną przekazane do ciebie osobiście, i nie martw się. Sprzedawcy mają wiele opcji dostawy, włączając cię jako nabywca otrzymuje prawo do wyboru. W szczególności, najczęściej jest uważany dostawa poczta lotnicza. To trwa średnio od 3 do 5 tygodni, a przy tym samym koszcie za darmo. Wszystko to za sprawą niskich kosztów usług tego rodzaju transportu.

Dla droższych przedmiotów, a także w przypadku, gdy kupujący chce otrzymać towar jak najszybciej, są usługi, takie jak TNT i DHL. Ich usługi, w zależności od wielkości i wagi produktów, będzie kosztować $ 40-60. Ale paczka będzie w twoich rękach w ciągu kilku dni.

okazje ochrony

Innym niepokojącym pytanie może wydawać bezpiecznych zakupów na stronie internetowej opisane. Wszakże, jak wszyscy rozumiemy, chronić swoje pieniądze, pod warunkiem, że sprzedawca znajduje się gdzieś w Chinach jest bardzo trudne. Aby to zrobić, należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Po pierwsze, zawsze określić historię sprzedaży o osobie, z którą będzie działać. Oczywiście, nie jest konieczne do złożenia zamówienia (przynajmniej duży) kto ma do 10-15 sprzedaży. Zaleca się, aby skontaktować się z wiarygodnego sklepu, cenią swoją reputację.

Po drugie, należy sprawdzić opinie o danym produkcie. Jako temat GearBest.com sklepie, mogą powiedzieć wiele o metodach pracy Sprzedającego.

Po trzecie, nie spieszą, aby potwierdzić transakcję poprzez przeniesienie środków do dostawcy definitywnie. Lepiej sprawdzić jakość partii, a następnie upewnić się, że wszystko jest w porządku, po potwierdzeniu transakcji. W przeciwnym razie, to twierdzi, że nie możesz.

układ sprzężenia zwrotnego

Należy także uważać z tym, co dostaje się jak recenzje produktów. Należy pamiętać, że nie zawsze są one opracowywane przez prawdziwych ludzi, a nie wszystkie sytuacje są zalecenia odzwierciedlają obiektywną rzeczywistość. Prawdopodobnie zwyczaj ten wpis i sprzedawca po prostu oszukują klientów. Sprawdź to na innych odsłoniętych części.

powrót

W tym przypadku, jeśli coś zostało utracone lub wszedł w wadliwym stanie, wszczęła procedurę jego zwrotu. Nie zapominaj, że kupujący musi zrobić, których interesy zostały naruszone. W przeciwnym wypadku transakcja jest przeprowadzana po prostu zostanie zamknięty i nie będzie w stanie powrócić lub nic do udowodnienia.

Wnioski o sklepie

Recenzje GearBest sklepu internetowego z rosyjskojęzycznych klientów, których udało nam się spotkać, w każdy możliwy sposób opisaliśmy portal pochwały. Jest dobrze realizowane wszystkie aspekty, które sprawiają, że strona zakupy udane: szeroka gama produktów, są niskie ceny, wdrożył system przeglądu i refundacji dla wadliwych towarów. Jeżeli jesteś zainteresowany jakimś akcesoria, elektronika, odzież, lub innego elementu, pomocą wyszukiwania GB i będzie interesuje!