307 Shares 6524 views

Co do przejść się?

Teraz zostawić można przeprowadzić w bardzo różny sposób: niektórzy wolą komfortowe wakacje nad morzem, podczas gdy inni starają się zarezerwować wycieczkę i przejdź do odkrywania obcych krajów bliskich i dalekich. Ale są też tacy, którzy preferują najbardziej aktywną rozrywkę: turystyka, wycieczki rowerowe, górskie rafting.


Filmy bym nie spieszyć, aby zadzwonić do wypoczynku wymagającą doskonałe przygotowanie fizyczne. Czy jesteś zmęczony życiem miasta i życia codziennego, jak jesteś w przyrodzie? Dlaczego nie spędzić kilka dni dzikusów, powiedzmy, w lesie, w górach czy nad jeziorem? będzie można zbadać naturę ziemi ojczystej, usiąść przy ognisku i cieszyć się nocne niebo, słuchać śpiewu ptaków o świcie, wędkowania.

Zainteresowany?

Mój artykuł jest dla wszystkich tych, którzy już zdecydowali się na śmiałym posunięciem, aby uciec od cywilizacji, ale nie ma pojęcia, co zabrać na wędrówkę.

Przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na jeden raz, że lista wyposażenia zależy od pogody. Na przykład, w wiosennych i jesiennych wieczorów i nocy może być dość chłodno, więc lista co trzeba przejść się, konieczne jest dodanie również tego rodzaju rzeczy. A w lecie powinny być zakupione wcześniej i dobrego odstraszający komary. W okresie poza sezonem, aby odpowiedzieć na nasze pytanie o co zabrać ze sobą na wyprawy, pod wpływem siły nawet student odpowiedzieć. No, oczywiście, parasol lub płaszcz przeciwdeszczowy, specjalny zestaw do ogniska w deszczu i wodoodporne buty!

Teraz powiem wam wszystko w porządku. Mam nadzieję, że skorzystać z moich porad, jak zebrać do przygody.

  1. Plecak. Jeśli planujesz długą trasę wędrówki, to, oczywiście, tylko trzeba pożyczyć od kogoś lub kupić wygodny plecak. I skupić się na słowie „łatwe”. Jeżeli definicja ta jest stosowana w odniesieniu, na przykład obuwia lub odzieży, wiemy dokładnie, co to znaczy, ale wygodny plecak – to co? Przede wszystkim powinien być dobry system zawieszenia, ergonomiczne szelki i upewnij się, że pas w celu prawidłowego rozłożenia ciężaru pomiędzy ramiona i bardziej wytrzymałych miednicy. Optymalna ilość plecaka – 70 litrów.
  2. Mat. Specjalna pianka poliuretanowa. Sprzedawane w sklepach lub miasto sportowej. Powinien on być w każdym konieczne turystyczny.
  3. Szczelnie zamknięte opakowanie, lub tzw wodoszczelny worek. Za co? Zgadzam takie ważne rzeczy jak osobista odzież, żywność i dokumenty muszą być suche w każdych warunkach i niezależnie od pogody.
  4. Śpiwór. Zamiast tego można użyć światła, Thornless higroskopijny i koc.
  5. Odzież. Sporządzając listę co zabrać ze sobą do kampanii, większość pojawiają się pytania, co do zasady, z tej pozycji. I, o prawach doświadczonego podróżnika, polecam, aby nie zapomnieć, kapelusz, kostium kąpielowy, kurtka, specjalne buty nieprzemakalne, na wypadek gdyby trzeba chodzić po wodzie, koszula z długim rękawem, dwie lub trzy pary spodni, kilka koszul, bawełniane rękawiczki ( chronią ręce podczas cięcia drewna na opał lub przesuwanie kamieni), skarpetki (regularne i wełniane), bluzę lub kurtkę na chłodne wieczory. Jeśli to możliwe, staraj się zachować wszystkie swoje ubrania z listy co zabrać ze sobą na wycieczkę było łatwe i dobrze wyschły. Płaszcz przeciwdeszczowy nie zapomnij! Ten płaszcz objętościowy darmowe cięcia, wykonana z wodoodpornej tkaniny. Bardzo przydatna może oszczędzić podeszwy do obuwia. Nie pozwolą stopy ciepłe w deszczową pogodę.
  6. Papier toaletowy w specjalny worek wodoodporny, krem do opalania, środek odstraszający owady (o tym już mówiłem): kosmetyki. Reszta zależy od indywidualnych potrzeb podróżnego, ale powinna jednak uwzględniać ich wagi i objętości.
  7. Latarka. Lepiej, jeśli będzie to nowoczesny, diodę i światło.
  8. Dokumenty. Oczywiście, paszportu, bilety i inne karty identyfikacyjne – jest to bardzo ważna część tego, co ma przejść się nie jest czymś, co jest konieczne, a bez niego po prostu nie będzie miała swoją podróż, więc dla bezpieczeństwa tych szczególnych kosztowności zawinąć w plastikowej torbie.
  9. Aparat bezpiecznie przystawki na ramieniu lub szyi.