568 Shares 4240 views

Od co się ubrać rozgorzał spódnice?

styliści mody w jednym głosem mówią, że Flared spódnice – to samo niezbędne, jak w małej czarnej lub dżinsy. Ubiór ten jest odpowiedni dla kobiet z każdego rodzaju kształt, najważniejsze – wiedzieć w co się ubrać.

Wybierając styl

Niewiele osób wie, że Flared spódnice mogą być bardzo różne. Tak więc, zanim dokonasz zakupu, trzeba określić, który model jest właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś właścicielem wspaniałych formach, a chcesz wizualnie wąskich biodrach, wybierz spódnicę powietrza, płynących, zasłony tkaniny łatwo. To sprawi, że Twoja sylwetka bardziej wydłużone, a noga – szczupły, jak wynika pomaga ukryć kilka dodatkowych kilogramów, z dala od wścibskich oczu. I to, co nosisz nie warto, ponieważ jest jasne Flared spódnice z dużymi rysunkami. Lepiej preferują stonowaną kolorystyką i drobnym drukiem. Ty – Wysoki chudy, który marzy, aby wyglądać „poappetitney”? W tym przypadku, spalony spódnica – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz! Zaleca się, aby zdecydować się na twardych tkankach, dobrze zachować formę – może to być dżinsy, wełna lub tweed.

Z czym łączyć?

Ponieważ wprowadzenie na spódnicy, kreujemy objętość i bujny dolny, górny, w przeciwieństwie do być kruche i delikatne. Krępuj się nosić obcisłe topy, koszulki i kurtki z dużym piersi. Nie zapomnij, aby podkreślić niewielką talii – można to zrobić za pomocą cienkiej kontrastującym paskiem. Jeśli sąd jesienią, można izolować: długa spódnica (spalony) świetnie wyglądają z obcisły kurtki i bolerka. Bluza z wysokim kołnierzem będzie również działać. Udane zespół może składać się z puszystej spódnica i wąską skórzaną kurtkę. Te ostatnie, w razie potrzeby, może być zastąpiony przez bezpośrednie powłok lub rowu. Nawiasem mówiąc, jeśli nosisz spódnicę ciepłe wełniane pończochy, wtedy nie zamrażać nawet w środku zimy.

obuwie

Jeśli chodzi o buty, powinieneś być tutaj, aby pamiętać o złotej zasadzie: im krótszy spódnica, tym niższy obcas i vice versa. Dlatego też, jeśli są ubrane w spódnicy a la uczennica ograniczyć baleriny. Jeśli spódnica uszyta jest w stylu „hippie chic”, nie zaniedbuj szpilki lub, w skrajnych przypadkach, klin. Jesienią i zimą można umieścić na wysokie buty jockey lub botki. Nie zapominaj, że w modzie eklektyzm: jeśli zaufanie nie trzymać, spróbuj przymierzyć spódnicy z trampki lub buty z wysoką szorstki.

akcesoria

Co worek byłoby szansą spalony spódnica? Zdjęcia można znaleźć w każdym magazynie mody, ale jest lepiej, aby pokazać wyobraźnię. Sprzęgła i torebki na łańcuszku, torby, teczki i plecaki – nawet próbować łączyć, tworzyć! Jedyną rzeczą, którą warto się wstrzymać, bo to z chęci nosić spódnicę z Baul – w kombinacji dwóch rzeczy, które są dobre same w sobie, będzie wyglądać śmiesznie. Jeśli chodzi o wybór rajstop, musi koncentrować się nie tylko na modzie, ale na farbowanie i tkaniny, z których szyte produkt do monochromatycznej spódnicy może odebrać „fantazyjne rajstopy” z obrazem, i vice versa. To samo odnosi się do dekoracji: powściągliwy niż podstawowy strój, tym bardziej powinno być wyposażenie chwytliwe.