673 Shares 8745 views

Kabiny: rozmiar i waga

Budowa budynków – procedura jest zawsze bardzo trudne. A zwłaszcza w obiektach znajduje się z dala od obszarów zamieszkanych. Ponadto, robotnicy na placu budowy muszą być dostarczane z obudową. Nawet jeśli budynek lub budowla wzniesiona jest w mieście, ludzie potrzebują, aby zrobić miejsce na zmianę i odpoczynek w porze lunchu. To właśnie wtedy, a konstrukcja ta jest użyteczna jako konstrukcji kabin. Wielkość tej tymczasowej konstrukcji dobiera się w zależności od tego, ile dana osoba wykonuje pracę w zakładzie. W naszych czasach, produkowane głównie typowe małe domki. Opcje niestandardowe są tylko na zamówienie.

Rodzaje bytówek budowlanych

Odmiany roślin tego typu, istnieje wiele. Moduł może być zbudowane z drewna lub metalu. Istnieją również odmiany modułowe. Wielkości i konstrukcji, są one podzielone na:

  • zwykły

  • „kamizelki”

  • skrócone i wydłużone.

Swing Kabiny, który powtarza wielkość normalnej wielkości, po prostu inny od niej, że drzwi Ona jest w środku długiej ściany. Następnie przychodzi przedsionek konieczne, aby zachować ciepło w salonie. W przedsionku znajdują się dwie drzwi prowadzące do pomieszczenia. W szopach zwykłych robotników przednie drzwi znajduje się na krawędzi. Prowadzi to także do przedsionka. Jednak w tego typu obiektach pokoju zazwyczaj tylko jeden.

wiaty metalowe są zwykle używane tylko na budowach. Drewniane ogrodnicy często kupowane i używane jako hozbloka, wanny lub nawet prowizoryczny przeznaczone na pobyt. Modułowe Opcje chaty są bardzo wygodne w zarządzaniu budowy na odległych obiektów. Są łatwe w transporcie i montażu jednej konstrukcji najbardziej odpowiedni w danym przypadku planu.

można odebrać w rynku i innego rodzaju Budowy chat – izolowane. Takie projekty są powszechnie stosowane do budowy budynków i budowli w zimnych regionach kraju.

Kabiny: wielkość standardowych opcji

Średnia długość konwencjonalnych bytówek budowlanych wynosi 6 m. Szerokość tych struktur może zmieniać się w 2.3-3 m. W większości przypadków, a stawka wynosi 2,3 m. Konstrukcje 2.4-3 m nie jest zbyt łatwe do przeprowadzenia. Jest to najbardziej popularne rozmiary barakach budowlanych. GOST zatem średnia powierzchnia dla pracowników wynosi 14,4 lub 13,8 m2. Standardowa wysokość kabiny są 2,4-2,6 m. Obiekty takie obszary umożliwiają względny pomieścić 5-6 osób. W celu zapewnienia dobrych warunków do rekreacji więcej pracowników muszą być zamawiane lub kilka altany, ani żadnej z opcji niestandardowych.

Skrócone i wydłużone kabiny

przyczep budowlanych, kabiny, rozmiary, które są 6h2.3 m, aby pobyt bardzo wygodne. Czasami jednak wymaga instalacji struktur i kilku innych wymiarach na normach technicznych obiektów personel. Może on zostać skrócony lub wydłużony odwrotnie kabiny. Te dwie opcje są zwykle również produkowane zgodnie z ustalonymi standardami GOST. Szerokość i wysokość nich w ten sam sposób, jak normalne jest 2.4-3 m. Długość może się różnić. Baraki, że skrócone, liczba ta wynosi 2,5 – 5 m, 8-12 m wydłużone.

Waga standardowych kabin wykonanych z drewna, z całego pakietu wynosi zazwyczaj około 1400-1500 kg. Cabins Metal 6h2.3 m "pull" na 1900-2200 kg.

Zatem, bytowe, które mają standardowy rozmiar i ciężar budynku, jest zwarta i może być transportowany, w tym pojazdów mechanicznych.

elementy konstrukcyjne

Normy GOST są regulowane nie tylko długość, szerokość i wysokość kabiny. Standard dla takich obiektów i różnych elementów. Na przykład, typowe okno rozmiarach aż 0.8h0.9, 7×7 m lub 0.8h1 m. Standardowe wymiary drzwi do chaty sprawiają, raspashonok 1800h800 m. Powierzchnia pomieszczeń w takich konstrukcjach jest 6 m 2.25h2.3 mm.Tambur w raspashonkah często szeroko 1,5 m. W konwencjonalnych konstrukcjach, liczba ta może być równa 1 m. Dosyć popularny budują szałasy z jednymi drzwiami i bez okien.

Wymiary izolowana konstrukcja

Jest to bardzo wygodne konstrukcja kabiny, której wysokość może się nieco różnić od normy. Po tym wszystkim, ocieplony materiał ma także miejsce. Najczęściej stosowane do izolacji chat URSA wełny mineralnej lub zwykła. Długość takich konstrukcjach może być, na przykład, nie 6 i 5,8 m.

Opcje letniskowych

Po kabin były proste, żelazo i bardzo niewygodne projekt. Nowoczesne warianty są bardzo wygodne do pozostania. Często te budynki wykończone są boazerią i wyglądają bardzo ładnie. Dlatego w ostatnich latach wzrosła popularność stronie chaty w letnich mieszkańców. Właściciele ogrodów w kraju dopasować je pod prowizorycznych domków. Gospodarze również prywatne domy mieszkalne często wykorzystują je jako hozblok lub kąpieli lub kuchniach letnich.

W związku z tym, firma dawniej zajmująca się produkcją tylko budowy bytówek, zaczęły produkować je bardziej komfortowe opcje podmiejskich. Rozmieszczenie takich struktur, a co za tym idzie, ich rozmiar może być bardzo różna. Często firmy zbierają tej specjalizacji kabiny Chalet w kolejności zgodnie z osobistym projektem podmiejskiej właściciela gruntów. Jednak najtańszy i najbardziej popularny wśród ogrodników i plantatorów są nadal standardowe warianty. Szerokość tych struktur wynosi zazwyczaj również 2,3 m. Typowe rozważanych i kabiny z figury 3 m. Jednakże, w tym opcja może kosztować chałupników bardzo drogie. Domek Bungalow szerokość 3 m jest uważany ładunków wielkogabarytowych oraz jego transport, jak w przypadku budowy, będzie musiał zapłacić bardzo dużą sumę.

Bungalow wymiary konstrukcyjne jak już się dowiedzieliśmy, jest zwykle 2.3h6 m. Typowe altany letnie będą zasadniczo tę samą szerokość i długość. Niemniej jednak, na rynku można znaleźć w typowych postaciach 3, 4, 5, 7, 8 i 9 m2.

Są już w sprzedaży, a także średnia struktura budżetu w wysokości 2 m. Są one jednak bardzo popularne nie cieszyć się, ponieważ nie jest zbyt wygodne do pozostania. Ponadto, drewniane domki tego typu trudno jest podnieść drzwi metalowe.

Koszt standardowej chat

wielkość konstrukcyjna domek którego jest 2.3h6 m, zależnie od materiałów użytych do montażu i stopień izolacji, mogą kosztować około 40000-80000 rubli. Drewniane są tańsze metal – droższe.

Na krótszym szopy będzie musiał zapłacić mniej. Ten wariant drzewie można kupić za 25-30 tysięcy, metal -. Za 45-55 tys.