443 Shares 4933 views

Jakie są tabletki na wypadanie włosów

W dzisiejszych czasach coraz bardziej wagę przywiązuje się do wyglądu danej osoby. Zarówno kobiety jak i mężczyźni chcą być piękne. Nasze włosy – jest to sposób patrzeć indywidualnie. I to jest bardzo smutne, gdy włosy zaczyna pojedynkować się szybko w pewnym okresie czasu. Co robić? Pomóc w rozwiązaniu problemu pigułki wypadanie włosów, które są zawsze dostępne bez recepty.

Z tego, co zależy od gęstości włosów

Liczba włosów na naszej głowicy zależy od aktywności danego enzymu w organizmie – 5-alfa-reduktazy. Pierwiastek ten wpływa na hormon testosteron, powodując jej przekształcenie w dihydrotestosteron. Jak to się ma do utraty włosów? DHT hamuje wzrost włosów, powodując ich zwiększone straty. Tak więc, można stwierdzić, że tabletki z utratą włosów powinien zawierać substancje, które hamują ten proces konwersji testosteronu w postaci biologicznie czynnej. Właściwości te są następujące substancje: witamina B6, olej z awokado, cynk i ekstrakt Palmetto.

Przyczyny wypadania włosów

Oprócz zwiększania aktywności enzymu 5-alfa-reduktazy, od grubości i jakości włosów następujących czynników:

  • odżywianie;
  • skłonności genetycznych;
  • Jakość wody;
  • ekologicznych warunkach otoczenia;
  • chorób przewlekłych.

We wszystkich tych przypadkach, oprócz czynników genetycznych, może to pomóc w użyciu narzędzia, takie jak tabletki na wypadanie włosów. Ich cena waha się od 200 do 1500 rubli.

Przegląd popularnych anty-łysienia

Nasze prababcie, aby rozwiązać problem utraty włosów, używane przez popularne receptur kosmetycznych: jogurt, chleb żytni miękiszu, herbat ziołowych i tak dalej. Wszystko to było w przeszłości. A teraz nauka poczyniła znaczne postępy i jest gotowa zaoferować nam tzw pigułkę na wypadanie włosów. Spójrzmy na najbardziej popularnych:

  • „Rinfoltil” – lek, który zawiera wyciąg z karłowatych palm i kamelii, mięta i żeń-szenia. Przeciwwskazań nie ma. Nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.
  • „Finasteryd”. Lek jest wskazany do stosowania w leczeniu łysienia typu męskiego. Składnik aktywny leku hamuje 5-alfa-reduktazy typu II niż powolnego konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu hormonu. Skuteczność leku jest klinicznie udowodnione. Jest sprzedawany tylko na receptę.
  • "Propecia". Lek pokazano używać tylko mężczyzn. Kobiet jest przeciwwskazane. Leki są na podstawie tłumienia męskiego hormonu dihydrotestosteron, który jest przygnębiający wpływ na wzrost włosów.
  • "Selentsin". Środki stosowane do zwiększonej utraty włosów z dowolnej przyczyny i naruszeniem struktury paznokcia. Substancje czynne leków, aby poprawić przepływ krwi do cebulek włosowych, w wyniku czego są one lepiej odżywione.
  • "Regeyn". Lek jest uwalniany, zazwyczaj w postaci roztworu lub emulsji. Aktywny składnik – Minoxidil. To stymuluje wzrost nowych włosów i zapobiega utracie istniejących. Wpływ stosowania można zauważyć, nie mniej niż jeden miesiąc regularnego stosowania.

Tabletki na wypadanie włosów „Pantovigar”

Kapsułki „Pantovigar” – nowe narzędzie zaprojektowane, aby pomóc rozwiązać problem łysienia. W samym sercu lek kompleks multiwitaminowy. Lek „Pantovigar” ma istotny efekt terapeutyczny. Po pełnym toku jej utraty włosów wykorzystanie przystanków, poprawia ich jakość. Stają się one mocniejsze i grubsze. Również stymulować wzrost nowych włosów. Weź pigułkę należy jeść, wody pitnej. Zalecana dawka – jedna kapsułka trzy razy dziennie. Pełen przebieg recepcji – 3-6 miesięcy. Jeśli to konieczne, może zostać powtórzony.

Tak więc okazało się, jakie tabletki na wypadanie włosów jest obecnie najbardziej popularne. Gdzie pieniądze bezsilny ludzi, przyjdzie z pomocą tradycyjnej medycyny, która oferuje wiele leków w leczeniu łysienia.