896 Shares 1484 views

Leki 'Erespal' (tabletki). instrukcja

Lek „Erespal” ma antibronhokonstriktornym i właściwości przeciwzapalne. Środki o rozszerzającego naczynia, rozkurczowe działanie. Składnik aktywny – chlorowodorek fenspirydu. Substancje pomocnicze: makrogol 6000, glicerol, dwutlenek tytanu, stearynian magnezu, poliwinylopirolidon, koloidalny krzemu bezwodny, dwuzasadowy fosforan wapnia, hypromeloza.


Przeciwzapalne działanie leku „Erespal” (tabletki) linki prowadzące o zmniejszonej produkcji różnych czynników zapalnych. Obejmują one, w szczególności, należy odnieść metabolitów kwasu arachidonowego, wolnych rodników, czynników martwicy guza (alfa), cytokiny.

wchłanianie leków z przewodu pokarmowego jest stosunkowo powolny. Maksymalne stężenie substancji czynnej leku osiąga zakres od pół godziny do ośmiu godzin po spożyciu. Wydalanie występuje głównie nerki.

Medycyna „Erespal” (tabletki) oświadczenie zaleca, aby w przypadku zapalenia oskrzeli, zapalenie zatok, zapalenie ucha, zapalenie krtani, rinotraheobronhitah, rhinopharyngitis. Jak określony dla astmy terapii lekami konserwacji. Preparat „Erespal” syrop pokazano dalej grypy, krztuścowi, objawy oddechowe dla odry tła.

Lek nie jest upoważniony do odbioru w przypadku nadwrażliwości. Lek „Erespal” (tabletki) oświadczenie nie pozwala na powołanie dzieci – dla nich jest przeznaczony syrop.

Lek jest przepisywany przed posiłkiem.

Zalecane dorosłej dziennie w jednej lub dwóch tabletek dwa razy lub trzy razy (lub trzy lub sześć łyżki zawiesinie).

Dawka dla dzieci jest określony przez szybkość czterech miligramach na kilogram. Dla dzieci w wieku do dwóch lat (o wadze do dziesięciu kilogramów) zaleca się dla dwóch lub czterech łyżeczek (dziesięć do dwudziestu mililitrach). Lek można dodawać do żywności. Pacjenci z dwóch lat, o masie ciała ponad dziesięć kilogramów polecić dwa lub cztery łyżki (trzydziestu do sześćdziesięciu mililitrów). Lek jest przyjmowany dziennie przed posiłkami.

Lek „Erespal” (tabletki) pouczenie nie jest zalecany do stosowania w czasie ciąży. W tym przypadku, ciąża leczenie nie powinno być przerwane lek. Zaleca się odstawienie leku. Podczas karmienia piersią potrzebę otrzymywania środków w okresie karmienia piersią należy zawiesić na czas trwania terapii lekowej „Erespal”

Przebieg leczenia zależy od lekarza.

Lek „Erespal” w postaci zawiesiny jest często podawany w pediatrii. Lek nie wyklucza stosowania innych leków, w tym antybiotyki. Należy zauważyć, że lek „Erespal” uważany jest za silnym narzędziem. W związku z tym, niezależnie stosowanie leku nie jest dozwolone.

Formularz zawieszony stosowany głównie w leczeniu dzieci, według opinii rodziców pozwala na najkrótszy możliwy czas, aby wyeliminować objawy chorób dróg oddechowych.

Podczas otrzymywania leku w postaci syropu, należy zauważyć, że w kompozycji według niniejszego wynalazku miodu i sacharozy.

Należy zauważyć, że leki bez nadzoru lekarza może powodować działania niepożądane. Co do zasady, nie ma żadnych skutków ubocznych przy stosowaniu leku „Erespal”. Wymiana leku dobiera się w przypadku wystąpienia działań niepożądanych w postaci ataków astmy lub alergii (u pacjentów ze skłonnością do niego). Za pomocą analogów obejmują leki „Inspiron” i „Bronhomaks”.

Środki określone lekarstwo nadwrażliwości do kwasu acetylosalicylowego.

Gdy pojawi się przedawkowanie leku „Erespal” (tabletki) częstoskurcz zatokowy, wymioty, pobudzenie lub senność i nudności.

Przemywa żołądek pacjenta, zalecić monitorowanie EKG.

Przed zastosowaniem leku „Erespal” trzeba skonsultować się z lekarzem.