875 Shares 5613 views

Kariera w IT Panda: potrzebujemy młodych i motywację

Praca w IT Panda: potrzeba młody i zmotywowany


Rynek Information Technology szybko nabiera tempa. Wraz z tym wzrostem i potrzeby specjalistów, którzy posiadają wiedzę w tej branży. Programiści, projektanci stron internetowych, projektantów stron internetowych – niektóre z najbardziej popularnych portali pracy w celu znalezienia pracy.

Wraz z tym prace w dziedzinie Jest to coraz bardziej obiecujące iw innych pozycjach. It- produkty opłaca się sprzedawać, więc wszystko staje się bardziej obiecujące budować swoje siły sprzedaży kariera w IT firmy.

Rozważmy jeden przykład takiej kariery, zbudowany w firmie IT Panda.

Maxim Filippov, szef sprzedaży firmy IT Panda w Jekaterynburgu i Czelabińsku

– I dołączył do firmy w lutym 2011 roku jako kierownik sprzedaży. Trudno jest w pierwszym krokiem było dowiedzieć się, jak komunikować się z klientami, nauczyć się sprzedać. Miałeś prostego języka, aby powiedzieć klientom o tym, jak stworzyć stronę internetową, techniczne aspekty rozwoju. Musiałem nauczyć się umiejętności wystąpień publicznych, ponieważ w trakcie negocjacji tylko wtedy, gdy rozmowa nie będzie wyświetlany, konieczne jest, aby myśleć o tym, jak najlepiej skonfigurować komunikację z tą osobą, aby dostosować się do niego.

Pierwsza sprzedaż, minimalny, przeszedłem przez cztery tygodnie po przyjeździe. Złożoność rozmowy był tylko pierwszy dzień, ale po dwóch lub trzech połączeń przeszła trema. Mój plan był do 40 połączeń dziennie, każdy dzień to było możliwe. Pamiętam mój pierwszy miesiąc, to nie była pensja, a pierwszy mały postęp Mam cztery tygodnie. Nawiasem mówiąc, kiedy dzieci przychodzą, oni po prostu mają pensję.

Realizacja planu – jest to prawdopodobnie największe wyzwanie, które mam. Plan umieścić – i musi wykonywać wszystkie możliwe sposoby, choć nie zawsze skuteczne. Ale zawsze chciałem go wykonać, uzyskać premie. Samochód nie było, musiałem udać się na spotkanie w autobusie. Próbuję zoptymalizować czas, aby utrzymać się i zadzwonić do kluczowych klientów i trzymać jeden lub dwa spotkania. Sześć miesięcy później, kupiłem samochód, stało się znacznie łatwiejsze i szybsze przeprowadzenie wszystko, co jest zaplanowane.

Rok później, w kwietniu 2012 roku zostałem szefem działu sprzedaży, zaczął przeprowadzać wywiady z kandydatami i szkolenie swoich technik sprzedaży. Następnie rozpoczniemy kolejną trudność – interakcji z personelem. To może być nieskończenie rozwinięte, a potem nie mają doświadczenia w zarządzaniu działem. Zaczął prowadzić spotkania planowania, trudno było zorganizować efektywną pracę facetów. Kiedy duży dział, że jest to prawda trudna. Był taki moment, kiedy uświadomiłem sobie, że nie mogę kontrolować dzieci, wszystko po prostu wymknął się spod kontroli, był spadek sprzedaży. Następnie powoli, powoli, z pomocą naszego dyrektora zacząłem go rozwijać. Jesienią 2011 roku firma otworzyła oddział w Czelabińsku i stopniowo stałem kierownik działu i tam.

Jest to trudne do przeprowadzenia wyborów, gdy przed tobą jest warta 25, a do nich trzeba działać, organizować wszystkie etapy wywiadu.

Inną trudnością było I w związku z przejściem ze sprzedaży do zarządzania. Bardzo lubię chodzić na spotkania, aby komunikować się z klientami, rozmawiać z nimi przez telefon, aby osiągnąć rezultaty, wyznaczone cele, do sprzedaży. I naprawdę rozpoczyna się tryb pracy, gdy nic nie mam czasu, lubię go bardzo dużo. Na czele reżimu nie jest takie inne zadania. Nie było łatwo przejść od sprzedaży osobowych do zdolności do motywowania innych do sprzedania.

W chwilach, gdy udało mi się przezwyciężyć te trudności, naprawdę czułem chłodny.

Teraz skupiam się na tym, że uczą dzieci, nie sprzedać. Podczas mojej pracy opracowali kilka chipów, że mogę dzielić. To spędził sztuczki, które urodziły się w głowie w tym procesie, i zaczęliśmy używać, a wiem z doświadczenia, że one działają.

Maksyma mówi, że wybór firmy jest trudne. Dobry menedżer, jesteśmy gotowi dobrze zapłacić. Firma posiada system programów motywacyjnych. Jakie cechy nie trzeba pracować w sprzedaży? Nie tak ważne, gdzie osoba studiowała otrzymał wyspecjalizowane wykształcenie wyższe lub wtórne jest o wiele bardziej ważne, że ludzie naprawdę chcieli się rozwijać w sprzedaży, aby sprzedać to było interesujące. Innym absolutną jakość, patrzymy, jest celem zorientowanych osób. Jeśli nie mają tę cechę, że 10-20 porażka – i wszyscy ludzie opuszczą zawodu.

Niekoniecznie, że kandydat z doświadczeniem trzeba wiedzieć, jak je analizować, pracował na błędach.

W związku z rozwojem rynku usług w Internecie, firma zwiększa liczbę pozycji w sprzedaży, potrzebujemy nowych pracowników. Stawiamy na zmotywowanych młodych ludzi, którzy są gotowi do sprzedaży, oferując rozbudowany system szkoleń i sprzedaży karierze. Jako pracodawca IT Panda – jeden z najlepszych, polecam tu pracować!