466 Shares 6602 views

Warte Niemcy: niepowtarzalny klimat dla podróżnego.

Podróż do Niemiec – to fascynujący pomysł dla tych, którzy chcą odwiedzić miejsca, przyjęli ducha starożytności. Tutaj, każde miasto może pochwalić się wyjątkową historią i niepowtarzalną atmosferą. Atrakcje w Niemczech przez cały rok przyciągają wielu grup turystów z różnych zakątków globu. W tym kraju można znaleźć i odwiedzić imprezę dla każdego smaku: przechodnie przedsiębiorstwa teatralne, wspaniałą wystawę, barwne święta i uroczystości, uliczne targi, koncerty gwiazd i znacznie bardziej interesujące.


Atrakcje Niemcy wprowadziły do kulturowego światowego dziedzictwa UNESCO. Ich długa lista obejmuje eleganckie pałace, cegły i drewniane budynki, drogi kamień, unikalną architekturę tego kraju i wiele zabytków historycznych i kulturalnych. Każde miasto daje niezapomniane wrażenia zwiedzania i oglądania jego atrakcji.

Oczywiście, Berlin – miejsce, które musi odwiedzić każdy turysta, który przybył w Niemczech. Ze względu na fakt, że mur berliński został zbudowany, a następnie została zniszczona, miasto ma dwa centra – wschód i zachód. Z biegiem czasu pojawiają się nowe dzielnice, sklepów i ośrodków kultury, domy i tak dalej. Życie w stolicy Niemiec w pełnym rozkwicie, a w nocy – to masa instytucji gospodarza aż do rana. Wykaz wymaganych miejscach do odwiedzenia, można dokonać Berlin Zoo, placu Alexanderplatz Victory Monument, Hradczany Charlottenburg Postdamerplats, niemiecki Opery Państwowej, św Mikołaja, i tak dalej. I Brama Brandenburska sklepy Niemczech w 1791 roku. Zostały one przywrócone wiele razy, a teraz nie tylko miłe dla oka miejscowej ludności, ale także gości.

Kolejnym miastem, które oferuje wiele atrakcji, aby zobaczyć w Niemczech – Bonn. Jego obraz – przytulne, tradycyjne średniowieczne miasto. Pomimo skromnych rozmiarów, nie ma wiele do zobaczenia: Kościół Jezusa Chrystusa, Gmach Parlamentu, Muzeum Historii, Uniwersytet w Bonn, Poppelsdorf Palace, i tak dalej.

Kolejnym miastem, które jest kochany i szanowany przez wielu turystów, jest Kolonia. Jest on podzielony na dwie części, z których jedną są w atrakcje Niemcy, dzielnicach mieszkalnych i zabytkowych, aw innym – terenów przemysłowych. Jest ważnym węzłem komunikacyjnym Europejskiej. Tutaj powinno się zobaczyć słynną katedrę w Kolonii, na 12 kościoły romańskie, ogromną liczbę muzeów, parku Ren i fontann tańczących, budujących Gyurtsenih i wiele innych ciekawych miejsc.

Lotnisko we Frankfurcie jest największy i najwyższy wieżowiec w Europie. Turyści czekają na licznych targach, Festiwal koncertów i wystaw. Pamiętaj, aby przejść do Niemieckiego Muzeum Sztuki Filmowej, Muzeum Historii Naturalnej, Ratusz, Dom Goethego i Muzeum, Kościół św Pawła i parku Palmengarten.

Naprawdę miasto teatrów, mostów, jezior i parków można nazwać tylko Hamburg. Jest to nie tylko centrum biznesu w kraju, ale również miejscem wielu festiwali i targów. Miejscowe atrakcje: Fish Market, Red Light District, duża liczba kościołów i muzeów.

Miłośnicy piwa z pewnością powinien odwiedzić Monachium. Pomijając fakt, że nie są szeroko prezentowane zabytki Niemczech, to miasto co roku organizuje największy festiwal piwa – Oktoberfest. Miejsc do odwiedzenia są: Residenz Palace, Deutsches Museum, Nowy Ratusz, Park Olimpijski, Kościół Matki Bożej, Zoo Hellabrunn Bavaria figurę i innych.

Wakacje w Niemczech obejmuje nie tylko wizyty w miejscach historycznych, ale także ośrodków narciarskich, jak również leczenie w miejscowych wód mineralnych.