685 Shares 7006 views

Jak skutecznie wpływać na ludzi? istnieją sposoby

Wpływ na ludzi jest ogromna odpowiedzialność, ale ponieważ nie każdy powinien starać się być bardzo znaczące. W zasadzie, chcą wpływać na wiele, to schlebia próżności. Ale naprawdę wspaniali ludzie – ci, którzy sobie sprawę, że wpływowe stanowisko – to jest tylko narzędziem do osiągnięcia celów staraniom kilku, a czasem wielu ludzi.


Istnieją dwa podstawowe schematy wpływów, a każdy z nas są bardziej skłonni do tylko jednego z nich. W pierwszym przypadku, osoba preferuje logicznie przekonać i udowodnić, a druga – stara się wykorzystać relacje osobiste do osiągnięcia celów, w tym jego wiarygodność w oczach ludzi. Oba rodzaje wpływów są równe w zasadzie najważniejsze, że ludzie wiedzieli, jak wykorzystać przynajmniej jedną metodę. Wiedza o tym, jak wpływać na ludzi, to jest przydatne nie tylko do rozwiązywania codziennych problemów, ale także do określania metod reklamowych, które sprawia nam kupić więcej niż potrzebujemy. Jest to również efekt? Bez wątpienia!

Słowa wiele znaczą, stosując wybór „prawo” słowy, można wpisać osobę niemal w transie, i nakłonić go bardzo dużo. Słowa takie jak „radość”, „szczęście”, „bogactwo” natychmiast ustawia nam coś zdecydowanie pozytywny. Więc pomyśl, jakich słów do ciebie osobiście bardzo miłe, najprawdopodobniej są one przyjemne również dla osób, do których chcesz mieć wpływ. Jak wpływać na ludzi ze słowami? Trzeba „rozcieńczyć” mowie „hipnotyczne słowa”, gdy można narysować obraz celu człowieka, dla którego ma zostać zmodyfikowane.

Możliwe jest również, aby wpływać na podświadomość poprzez powtarzanie gestów i pozycji ciała, do których chcesz mieć wpływ. Interesujący efekt uzyskuje się, jeśli uda się zsynchronizować swój oddech. Gesty te same powtarza się od razu, ale po około czterech sekund po uderzeniu obiektu pokaże.

To działa bardzo dobrze powitać tworzenie niedostępność. Jeśli nie jest łatwe, aby zwrócić uwagę, jest szczególnie cenne. Są kobiety, które chcą przyciągnąć konkretnego faceta. Te same efekty nadzwyczajne mogą być wykorzystane w inny sposób. Najważniejsze – do człowieka, lubi porozmawiać podczas pierwszego spotkania, ale drugi będzie się o wiele trudniejsze. Oczywiście, aby skorzystać z tej metody, trzeba pracować na psycho-komunikacji. Aby być naprawdę ciekawy i błyskotliwy rozmówca.

Czy to możliwe, aby wpływać na osobę, wbrew jego woli? czy matka dziecka poproszony wcześniej, aby wyciągnąć go z gniazdka? Jeśli pojawi się poważne zagrożenie dla człowieka, w sensie moralnym, byłbyś w prawo. Jednakże, jeśli masz partykularnych interesów, aby uzasadnić taki wpływ jest niemożliwe. Dlatego też wielu dziennikarzy nie stać inteligentnych specjalistów reklamowych, copywriterów – po prostu nie chcą oszukać. Tak, że problem moralny ostatecznie zdecydować, Ty i tylko ty.

Jak wpływają sumienny osoby? Usługi świadczone na niego poważny serwis. Wtedy mężczyzna będzie musiał spłacić swój normalny siebie. I to z pragnienia, aby czuć się będą podlegać wpływom. Metoda ta nie jest ważne w ogóle, ale tylko do porządnych ludzi.

Jak wpływać na ludzi tak, że nie zaczęli unikać cię? Zdarza się to często z niedoświadczonych „dowódców”. Musimy stworzyć „platformę zaufania.” Oznacza to, że obwarować wyglądają (i być!) Właściwy w obszarze, w którym chcesz mieć wpływ. Jeśli niedawno rozwiodła się z mężem, wasze wskazówki dziewczyną o szczęściu rodzinnym nie są zbyt przekonujące.

Można nawet wziąć pod uwagę czynnik zmęczenia. Jeśli chcesz osiągnąć coś od swojego przełożonego, lepiej jest skierować do niego wieczorem, kiedy był zmęczony po dniu roboczym. To nie może być w nocy, po prostu najlepszą osobą „wziąć letniej” po poważnym stresem.

Jak wpływać na ludzi i nadal być z nimi w dobrych stosunkach? Musimy stale i rzeczywiście dbają o ich interesy i wpływy dyskretnie.