709 Shares 6241 views

Wyspy Dziewicze: ekstrawaganckie wakacje

Virgin Islands – własność US znajduje się w wodach Morza Karaibskiego , 120 km od półwyspu Puerto Rico. Łączny zasięg terytorialny tych właściwości jest 355 m2. Na terenie są największe wyspy: St. John, St. Thomas, wyspa wody i Santa Cruz, a także dużą liczbę małych raf i wysepek nadzwyczajnego dziewiczym pięknem.


Podróż do Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych można zrobić o każdej porze roku – nawet klimat (średnia temperatura + 22 C, nawet w zimie), bogactwo dziewiczej przyrody, nietknięty przez działalność człowieka czynią to miejsce coraz bardziej popularne. Dla tych podróżnych, którzy preferują piękno życia morskiego oferuje szeroką gamę rozrywek: windsurfing, wędkarstwo morskie, nurkowanie, wycieczki łodzią wzdłuż wybrzeża Morza Karaibskiego.

Dla sportu osób tworzone są doskonałe warunki do wszechstronnego i rekreacji: żeglarstwo, ekskluzywny golf, badminton, piłka nożna, piłka i więcej. wyjazd turystyczny do Wysp Dziewiczych jest najlepsza wersja wakacje. Lokalne piaszczyste plaże (około 40) są uważane za najczystsze na świecie. Turystyka jest dynamicznie rozwijającym się co roku, infrastruktury rekreacyjnej rozwija się we wszystkich rozrywkowych i kulturalnych instytucji wyspy zatrudnia prawie jedną trzecią mieszkańców.

Ten ekstrawagancki wakacje dla ludzi – z Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych. Tutaj można obejrzeć wyścig kraba, wziąć udział w kostiumach Karnawał, ciekawe i niezwykłe rytuały, festiwale, Oprowadzanie zrobić piękny i niezamieszkałych Bucks półwyspu. Znajdziesz tu najwyższej klasy obsługę w restauracjach i hotelach, dostaniesz wielką przyjemność z zakupów w lokalnych sklepach i będą zachwyceni pięknem malowniczych wzgórz, zatoczki z czystą wodą i przytulne zatoczki.

Kuchnia na Karaibach charakteryzuje wyrafinowania i różnorodności. Podstawą menu owoców morza i ryb morskich. Przygotowania tych produktów w różny sposób, niektóre naveivaet Azji smak, inne wspomnienia z krajów afrykańskich, inni pożyczone od Europejczyków. Ale nie sądzę, że oprócz ryb nie ma nic większy wybór produktów i zachwyci smakoszy najbardziej wyrafinowane.

Wyspy Dziewicze są również bogate w historię i dziedzictwo kulturowe, są rzeczy do zobaczenia i co odwiedzić. Na przykład, stosunkowo duża wyspa wyspy St Thomas – nowoczesny, wygodny i elegancki. W mieście St. Thomas, konieczne jest, aby zobaczyć Rynek Charlotte Amalie Fort Christian Mount St. Peter Castle Blackbird. Pamiętaj, aby chodzić po sklepach i egzotycznych sklepów, odwiedzić modne kluby i po prostu czuć się klasyczne amerykańskie atmosferę. Na Karaibach jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc są dobrze rozwinięty przemysł turystyczny, więc tutaj przychodzą goście z całego świata.

Jeśli chcesz samotność z naturą i chcą spędzić trochę czasu w ciszy, a potem przyjść na wyspę św. Na jego terenie znajduje się park narodowy, który jest pod ochroną federalną. Ta wyspa jest model ekoturystyki na Karaibach.

Między dwoma wyspami to malownicza wyspa Santa Cruz. Tutaj znajdziesz trochę wszystkiego i rozrywki i oderwania i zanurzenie w kulturze regionalnej – wszechstronny miejsce wypoczynku dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. Na wyspie można odwiedzić kolonialne miasto Christiansted, dziewicze plaże z miękkim piaskiem i winiarni Cruzan.

Dla turystów są oferowane są wyposażone w locie na samolocie dwusilnikowego, nurkowanie, żeglarstwo i jachting, wędkarstwo sportowe, windsurfing. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych – jest to świetna okazja, aby zafundować sobie doskonałą obsługę i masowych usług rozrywkowych.