730 Shares 1603 views

Kto jest dziewicą, i jak z nim walczyć?

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie wstydzą się przyznać swoje dziewictwo, choćby dlatego, że nieskrępowany panienki rumienić sprawia nawet doświadczonych ludzi.


Kto jest dziewicą i czy jest to potrzebne?

Niech najpierw podać definicję czystych facetów i zrozumieć, co one oznaczają. Kobiety często podczas spotkań z lubiany człowiek już psychicznie reprezentować swój ślub i lista nazwisk dzieci urodzonych. Ale virgin – ten człowiek pozostanie czysta i nie angażować się w relacje seksualne. Nigdy w moim życiu. Dobry czy zły? Cóż, nie jest złą rzeczą na pewno. Powstaje pytanie, co zrobić z dziewczynami. Oczywiście, aby przejąć inicjatywę w swoje ręce.

Jeśli więc jesteś naprawdę zakochany, a nie po prostu chcą cieszyć się namiętne noce, a następnie trzeba będzie krok po kroku, aby wyjaśnić podstawy miłości nauki do swojego partnera, a nie trzeba absolutnie nic się wstydzić – wszelkich trudności łatwiej przezwyciężyć razem, a jeszcze bardziej przyjemny wyzwania. zawsze razem w rodzaju niewygodnej śmiać i można wytłumaczyć partnerowi, jak chcesz, i starają się zdecydować, jak chce.

Dobrze, jeśli liczysz na szalony seks bez zobowiązań, masz zbyt łagodnie przejść na emeryturę i na przyszłość zapamiętać kilka zasad, które odróżniają cnotliwy od macho facetów w łóżku.

Człowiek z pierwszego tłoczenia: główne cechy

Każdy człowiek charakteryzuje się pewnymi cechami maniery i cnotliwe chłopcy nie jest wyjątkiem. Ogólnie rzecz biorąc, każda osoba właściwa dla tych lub innych cech, a te cechy mogą nawet rangi kategorii mężczyzn. Zdziwiłbyś się, ale kto jest dziewicą, można łatwo stwierdzić zachowanie mężczyzny. Potrafi zbudować sobie koktajl lub po prostu mieć charakter seksualny, ale tak szybko, jak to jest na intymne tematy – od razu zaczyna marudzić, pudry, spuścił oczy i zmienić temat. Guy-virgin nie zastanawiał się, czy jego partner jest dziewicą jak miała linków do niej, a na ile jest to nieskrępowana w łóżku.

Kto jest dziewicą, pomoże i daje pocałunek z drażliwy. Cnotliwe pocałunki faceci nie wykraczać poza zwykłe nieśmiałych pocałunków z nich nie ma nieoczekiwane dotykowe pieszczoty i szczery dalsze działania. Man-virgin nie przyciągają do intymność pierwszy.

Faceci, którzy nie mają żadnego doświadczenia seksualne, znacznie więcej niż pragnienie intymności że doświadczony macho, ale to może być postrzegane tylko w oczach. Najprawdopodobniej twój pierwszy stosunek seksualny z mężczyzną trwać kilka sekund lub minut, a to ze względu na emocje, które nie powinny się bać – istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten problem nie powtórzy.

Powody, dla których faceci przez długi czas pozostają dziewice

Często odpowiedź na pytanie „kto jest dziewicą,” wiele dziewcząt zadać sobie pytanie: „Czy to nie jest niebezpieczne? A powód? Co leży”.

Cóż, najbardziej prosty powodów – jest to, oczywiście, wiek. Jeśli facet ma dziecko, nie ma nic wstydliwego lub niezwykłego w tym, że była dziewicą. Nadejdzie czas i dobrze, tak długo, jak on może cieszyć się ich młodość i nieszczególnie przeszkadza stosunków seksualnych z kobietami, ponieważ platonicznej miłości – to zawsze wielki.

Drugim powodem, dla dorosłego człowieka, a nawet mieć człowiek może pozostać dziewicą – wyszukiwanie że tylko miłość życia, za którą zapisuje się. Rozwiązać ten problem prawdziwa kobieta nie będzie trudne – wystarczy, aby stać się jedynym.

Człowiek może pozostać dziewicą, a z powodu awarii pierwszego eksperymentu, w którym możliwe jest psychologicznie szoku partnera, lub w jakiś sposób upokarzany. Ta kategoria może również zawierać uzasadnienie oraz niską samoocenę dla człowieka, zrównane kompleksy dotyczące własnego ciała, a także wielkość i kształt penisa.

A może ten facet jest tak zajęty z jego pracy, szkole, ćwiczenia, że po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu, aby znaleźć dziewczynę i seks z nią.

Jak zachowywać się z dziewicą

Najpierw Podsumowując wszystko powyższe i odpowiedzieć na pytanie: „Virgin – Kto to jest”. Jest to normalny facet, który po prostu nie mają doświadczenia współżycia seksualnego, a nie warto się bać i strach. W każdym razie, każdy człowiek kiedyś była dziewicą, a to jest lepiej, jeśli będą doświadczeni jeden z partnerów – prawdopodobieństwo uniknięcia kolejnej psychologicznej traumy i inne konsekwencje nieudanej pierwszej doświadczenia znacznie wyższe.

Tak więc, w swoim łóżku dziewicą. Miej cierpliwość i takt. Spróbuj wyjaśnić partnerowi, jak chcesz, i jak lepiej zrobić.

Nie wahaj się i zostać złagodzone, lecz w żadnym wypadku nie wspominając partnera na jego wcześniejsze doświadczenia – jest ona niższa tylko jego samoocenę.

Dać maksymalną ilość czułości do partnera, musi mieć pewność, że mają bzika na jego ciele, a jeszcze bardziej – jego poszczególnych części.

I pamiętaj, że Twoim głównym zadaniem – aby dodać pewności siebie facet i zrobić wszystko, co możliwe, tak, że chce wrócić do ciebie nawet po pierwszym doświadczeniu.