305 Shares 5093 views

"Lenovo A 6010": opinie klientów

Wydajne i stylowy gadżet poziom budżetu – jest „Lenovo 6010”. Recenzje właścicieli o nim, jego funkcji i specyfikacji będzie dalej szczegółowo zbadane.


nisza smartphone

Aktywny gadżet dotyczy rozwiązań poziomu początkowego. Albo raczej cała linia „A” z urządzeń tego wiodącym chińskim producentem odnoszą się do segmentu budżetowego. Oczekiwać fenomenalny przyspieszane w rozwiązywaniu wymagających zadań takich urządzeń nie jest konieczne. Jednak konieczne funkcjonalność tych smartfonów są, a oni łatwo poradzić sobie z większością codziennych zadań.

Również należy zauważyć, że line-up to tylko dwa modele smartfonów. Jednym z nich jest oznaczona jako „Lenovo 6010 Muzyka». Specyfikacja techniczna ma bardziej skromne, ale cena jest znacznie niższa. Drugim członkiem tej rodziny urządzeń – jest „Lenovo 6010 zawodowiec”. Ten sam model jest czasami nazywany również „Plus”. W tym przypadku znacznie lepsze opcje. Ale kosztem takiego urządzenia będzie wyższa. Oznacza to, że każdy z tych modeli i zostaną szczegółowo omówione w tym artykule.

Opcje

Opcje dostępne dla wszystkich urządzeń z tej linii jest identyczny i zawiera następujące elementy:

  • „Inteligentny” telefon komórkowy z zainstalowaną wymiennego akumulatora.
  • Ładowanie adaptera.
  • Kabel interfejsu.
  • User, który zawiera także kartę gwarancyjną.

Należące do klasy gadżetów budżet doprowadziły do tego sprzętu, w tym przypadku jest bardzo skromny. Nowo wykonane właściciel takiego urządzenia będzie musiał natychmiast kupić liczbę dodatkowych akcesoriów, który zawiera folię ochronną osłonę, zewnętrzną kartę pamięci flash i stereo. Pierwsze dwa dodatki pozwalają jak najdłużej zachować pierwotny stan smartphone. Trzeci będzie okazją do znacznego zwiększenia w podsystemie dyskowym. Ale bez ostatniego aktywnego korzystania z tej klasy urządzeń i trudno sobie wyobrazić: radio, muzyka, wideo – wszystko to w większości przypadków wymaga zewnętrznego systemu głośników.

Projektuje i użyteczność

Monoblok z ekranem dotykowym 5 cali – to wszystko „Lenovo 6010”. Recenzje odróżnić doskonałą jakość jej montażu i przemyślany układ kontroli. Przycisk blokady gadżetu i jego regulacji głośności wyświetlanej na prawej krawędzi smartfona. Poniżej wyświetlacza jest zwykle panel sterowania z 3 przyciskami. W rezultacie, w celu zarządzania z jednej strony te „inteligentne” telefon jest dość wygodne, choć wielkość to nie jest tak dużo i mało. Nad wyświetlaczem pochodzi przednią kamerę i słuchawki. Poniżej jest używany jedynie w mikrofon, a na górnej krawędzi zgrupowanych portów micro-USB i audio. Tylna okładka wywnioskować także aparat główny, jego światła i 2 głośnik, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku urządzenia.

Centralny procesor gadżet

Jednym z najlepszych rozwiązań procesorem wyposażonym w inteligentny poziomie wejścia „Lenovo 6010”. opinie wskazania poziomu jej doskonałe połączenie wydajności i efektywności energetycznej. „Lwia paszcza 410” (to znaczy, ten układ „Kualkoma” stosuje się w tym składzie urządzenia) posiada obliczenia 64-bitowych. Obejmuje on jednostkę obliczeniową 4 w oparciu o bardzo progresywnej architektury obecnie „A53”. Częstotliwość zegara każdy z nich może być ewentualnie zwiększona do 1,2 GHz. to wystarczy do większości zastosowań.

Nawet średnio będzie normalnie działać w sprawie wymagań dla zabawek zasoby sprzętowe gadżetów w tym przypadku (choć nie na najwyższym ustawieniu). Jedyną rzeczą, która może być problemem w tym urządzeniu – jest to najbardziej wymagający najnowszej generacji zabawek trójwymiarowych. Oni skupiają się na średnich i flagowych telefonów, w tym przypadku nie będzie po prostu działać.

akcelerator grafiki

„Adreno 306” dobre Akcelerator graficzny jest ustawiony na „6010 Lenovo.” opinie klientów wskazują swoją doskonałą poziom wydajności dla smartphone budżet poziomu. Ten akcelerator grafiki, a także procesor, opracowany przez „Kualkom”. Składa się on z modułu 6 i może dynamicznie zwiększać swoją częstotliwość 450 MHz. Pozwala to w większości przypadków płynnie i precyzyjnie wyświetlać obraz na wyświetlaczu mobilnego gadżetu jako HD. Jest to rozdzielczość domyślna i zainstalowane w tym urządzeniu.

pokaz

Wyświetlacz jakości HD z rozdzielczością telefonie wyposażonym w „Lenovo A 6010”. Recenzje przeznaczyć swoje wyśmienite odwzorowanie kolorów i kąty widzenia. Ponadto, należy zauważyć, że podstawa znajduje się wyświetlacz IPS matrycy. W rezultacie, wyświetlany obraz jest bardzo miłe dla oka, a gęstość pikseli 294 ppi nie pozostawia najmniejszych szans, że jeden punkt na powierzchni ekranu dotykowego można dostrzec bez użycia specjalnych narzędzi.

pamięć

Pod względem organizacji podsystemu pamięci są dwa modele z tej linii smartfonów mieć znaczące różnice. Bardziej skromne parametry modelu z przedrostkiem muzycznych. W tym przypadku liczba zainstalowanej pamięci RAM 1 Gb. 600-700 MB pierwotnie zajmowane przez procesy systemowe. Użytkownik może w końcu się spodziewać 300-400 MB. To będzie wystarczające dla sieci społecznych, przeglądanie, skromny zabawek i innych mniej wymagających zadań. Pojemność systemu wynosi 8 Gb. W takim przypadku, użytkownik może korzystać z nich tylko około 3 GB do zainstalowania oprogramowania i przechowywanie danych osobowych aplikacji.

Znacznie lepiej zorganizowane podsystem dyskowy do innego urządzenia z tej serii, która ma przedrostek „pro”. Ilość RAM zwiększa się 2-krotnie i jest już 2 GB. To zapewnia płynność działania interfejsu, który szczyci smartfon Lenovo 6010 „Pro”. Recenzje emitują niuans w tym urządzeniu. Miejsca na dysku twardym jest również zwiększona o 2 razy i wynosi 16 GB. W tym przypadku, oprogramowanie systemowe trwa tylko 4 GB i można spodziewać się, że 12 GB. W każdym gadżetów w tej serii posiada gniazdo zewnętrznej pamięci, maksymalna ilość, która może wynosić do 32 GB.

kamera

Inną ważną różnicą między tymi dwoma modelami polega na smartphone kamery. Skromniejsze czujniki nie trudno się domyślić, jest on stosowany w „Junior” gadżetu. Czujnik przedni aparat na podstawie matrycy 2 Mn. Oczekiwać jakości „autoportretów”, w tym przypadku nie jest to dokładnie to konieczne. Ale to jest stosunkowo wysokiej jakości połączeń wideo, aparat ten pozwala na wykonywanie niż można to z pewnością pochwalić smartphone „Lenovo A 6010”. opinie Również w tym przypadku emitować komorę główną, która wykrywania element ma wymiar 8 Mn. To pozwala mieć, aby uzyskać wysokiej jakości zdjęcia i nagrywać filmy wideo w rozdzielczości Full HD.

Jeszcze lepiej wygląda sytuacja z kamer, model „Lenovo 6010 Plus”. Treść przede odróżnienia go od komory głównej 13 elementu czujnika Mn. W tym przypadku, jakość zdjęć i filmów nawet lepiej. Przednia kamera oparta jest na czujniku na 5 megapikseli, a to pozwala już nawet liczyć na akceptowalnym jakości „autoportretów”. Dobrze, połączenia wideo, w tym przypadku też będzie dużo lepiej niż „młodszym” modelu.

autonomia

Urządzenie zapewnia autonomię wymienny akumulator o pojemności 2300 mAh. Przy średnim poziomie obciążenia, może liczyć na 2 dni na jednym ładowaniu go. Wartość ta może być zwiększona poprzez zminimalizowanie korzystanie z telefonu. W tym przypadku, będzie rozciągać się na 3 dni. Ten sam efekt można uzyskać za pomocą specjalnego oprogramowania i optymalizacji „Lenovo 6010 Pro”. Recenzje w tym przypadku wskazuje na wzrost pojemności wbudowanej pamięci, co pozwala na znacznie więcej instalowania dodatkowego oprogramowania. W przypadku maksymalnego wykorzystania tych gadżetów, a następnie jednym cyklu ładowania akumulatora wystarcza na 12-14 godzin pracy.

miękki

Jednym z najnowszych wersji oprogramowania systemowego zainstalowanego w „Lenovo 6010”. Funkcje (przeglądy właścicieli w tym po raz kolejny zachęcam) pozwalają „Android” z numerem seryjnym 5.1 bez problemu działać na dowolnym urządzeniu z serii. Kolejne aktualizacje są prawdopodobnie do wersji 6.0 w tym przypadku nie trzeba czekać. I wiele sensu w tym: cały istniejącego oprogramowania w systemie operacyjnym Linux działa bez żadnych problemów.

opinie użytkowników

Urządzenia serii okazał się bardzo wyważone „Lenovo A 6010”. Recenzje w większości przypadków wskazują na niewielką ilość podsystemu pamięci i skromnych ustawienia kamery w „Junior” członków tej linii gadżetów. Ale wszystkie wady, które istnieją w tym urządzeniu, został pomyślnie rozwiązany w bardziej zaawansowanej wersji telefonu. Dlatego przy zakupie takiego urządzenia zaleca się zwrócić uwagę na poprawę strontu modyfikacji tej serii gadżetów, które jest smartphone „Lenovo 6010 Plus”. opinie przeznaczyć równowagę specyfikacjami technicznymi i dość tani.

koszt

W 7500 rubli obecnie szacowane „Junior” urządzenia z tej linii – „A Lenovo 6010”. Recenzje właścicieli, z kolei, punkt różnicy w cenie pomiędzy tym urządzeniem a bardziej zaawansowanym modelu z przedrostkiem „Pro”. Obecnie rozwiązanie to jest oszacowano na 10000 rubli. Jednocześnie szczyci się 2-krotnie poprawiła podsystem pamięci. To samo można powiedzieć o tych kamer, które są wyposażone w wysokiej jakości elementów czujnikowych. W związku z tym, istnieje pewien sens zapłacić dodatkowe 2500 rubli i uzyskać lepszą gadżet.

wyniki

Doskonała low-end smartfon to "Lenovo 6010". Treść z kolei sugeruje, że lepiej jest kupić od razu bardziej zaawansowaną modyfikację telefon: różnica w cenie nie jest bardzo widoczne, ale ustawienia gadżet podczas gdy w trakcie znaczących ulepszeń.