671 Shares 8992 views

Seria „Dziesiąte Królestwo”: aktorzy, fabuła i ciekawe fakty dotyczące strzelaniny

„Dziesiąta Brytania» (10. Królestwo) od firmy Hallmark – popularnego serialu w stylu fantazji o niesamowitych przygodach dziewczynki z Nowego Jorku, a jej ojciec w Magic Kingdom. Zespół amerykańskich filmowców, Wielka Brytania i Niemcy zrobili film w 1999 roku. Publiczność kochała pierwszą serię serialu „Dziesiąte Królestwo”. Aktorzy i fani dostał swoje własne strony w Internecie.


Działki: we współczesnym świecie

Bohaterką tej magicznej historii – zwykle nowoczesna dziewczyna Virdzhiniya Lyuis Nowego Jorku. Ona mieszka z ojcem Anthonym w małym mieszkaniu w pobliżu Central Parku na przedmieściach Manhattanu. Matka dziewczynki tajemniczo zniknął, gdy Virginia był zaledwie siedem lat. Aktorzy z serialu „Dziesiąte Królestwo” zostały wybrane za pomocą licznych odlewów.

Córka i ojciec są słabe. Virginia pracowała jako kelnerka w kawiarni obok domu. Anthony stara się wykonywać różne prace w jednym z budynków mieszkalnych, ale nie wydają się zrobić to dobrze, więc są one stale niezadowoleni szefowie.

Tymczasem w bajce

W tym czasie w magicznym świecie Dziewięciu Królestw Książę Wendell przygotowuje wznieść tron Czwartej Brytanii. Przed tą radosną okazją, chce odwiedzić swoją macochę w więzieniu. Jednak spotkanie księcia i zła królowa nie miała miejsca.

Macocha udało się uciec z więzienia. Freed, zaczęła gestate w głowie wielki plan, aby usunąć z tronu książę Czwartej Brytanii.

Królowa udaje się zmienić główny spadkobierca ciał i zwykłej ulicy psa. Ale ta mała macocha wysyła straszną Troll zabić księcia, zamieniając się w zwierzęta. Wendell szczęście, udaje mu się uciec z nich do innego świata, gdzie mieszka skromną kelnerkę. Ale trolle kontynuować go po ulicach swojego rodzinnego miasta Virginia. Nie tylko dzieci, ale dorośli będą mieli bajkę „Dziesiąte królestwo”. Aktorzy dał mu sto procent. Dzięki nim oglądanie filmów to czysta przyjemność.

Uciekając od pościgu, Książę w owłosionej skórze przypadkowo spada pod kierownicą roweru słodkie Virginia. Dobra dziewczynka postanawia potraktować biednego psa i zabiera ją do swojego.

Horrible trolle nie poradzili sobie z zadaniem, a zirytowany Królowa wysyła mu jego dawny asystent – Wolf. Ale znalazł się w prawdziwym mieście, Wilk nagle zakochuje się w głównego bohatera.

Od tego momentu, niezwykłych i ekscytujących przygodach mieszkańców Nowego Jorku w bajecznym równolegle.

Główni aktorzy i wykonawcy

Bajka musiała skręcić serialu „Dziesiąte królestwo”. Aktorzy i role w porównaniu starannie. Widz miał uwierzyć w to co się dzieje naprawdę. Ten wspaniały film nie będzie działać bez takich znaków jak:

  • Virdzhiniya Lyuis – główny bohater. Jej rodzice – Anthony i Kristin Lyuis. Po siedmiu latach życia z ojcem. Matka, niezadowolony z życia, uciekł z rodziną. Wychowała bardzo miły, zawsze gotowy do pomocy innym. Virginia wciela się w rolę Kimberly Williams.
  • Entoni Lyuis. Pechowy ojciec bohatera i nieudanych przedsiębiorców. Rola odgrywana przez Dzhon Larrokett.
  • Wicked królowa, ona jest w realnym świecie, pisze lewicowo-Kristin Lewis Biały. Uciec od swojej rodziny w równoległym świecie matki głównego bohatera. W tej roli znakomity zwycięzca dwóch „Oscarów” Dayan Uist.
  • Wilk. Role-poluvolka polucheloveka zakochany w głównego bohatera, bierze Skott Koen.

  • Książę Wendell. Rolą następcy tronu Czwartej Królestwa Daniel odgrywa Lapeyn.
  • Joker – Król Trolli. Rola ta jest odtwarzana przez słynnego Ed O'Neill.
  • Hunter. Grana przez Rutger Hauer, właściciel „Złotego Globu” nagrody

Również w filmie odgrywa Dzheremi Birkett, Hugh O'Gorman, Uorik Devis, Moira Lister, Donn Lyuis, Kemrin Mangeym, Ann-Margret, Jimmy Nail i inni. Wszystkie z nich zostały wykonane dość duży wysiłek, aby stworzyć film dla całej rodziny, którego nazwa – „Dziesiąte Królestwo”. Aktorzy mówią, że praca w tym projekcie był najbardziej interesujący i magia.

filmowanie

Aby zrealizować ten scenariusz na ekranie Simon Moore został przydzielony budżet czterdziestu pięciu milionów. Ekranizacja cyklu odbyła się w Nowym Jorku i Londynie, w pobliżu najpiękniejszych zamków we Francji iw górach alpejskich.

Aby utworzyć tę baśń stworzył setki spektakularnych efektów za pomocą czterech tysięcy kilometrów folii i szyła suknie tyle związane 130 aktorów i 3550 statystów. Wiele z nich jest pod wrażeniem skali serii „The Kingdom” Dziesiątego. Aktorzy (zdjęcia każdego z nich zostały opublikowane w wielu znanych magazynach) stał się rozpoznawalny po tych znaczących ról.

Jednak żaden duży komponent finansowy, albo wielka postać skryptu ani aktorzy nie są godne gra pomogła zdobyć najwyższe oceny w premierów odbyło się w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych w latach 1999 i 2000 odpowiednio. Z tego powodu, kontynuacja serii nie dostać.

spóźnione chwała

Jednak minęło trochę czasu, a publiczność doceniła show, ciekawą fabułę, humor musujące, muzykę i spektakularne efekty specjalne. Film „Dziesiąte Królestwo” było dużo fanów na całym świecie.

W 2000 roku film zdobył nagrodę Emmy dla najwybitniejszych tytułów projektowych. Według scenariusza „Dziesiąte Królestwo” serii w tym samym czasie druga książka została opublikowana w Stanach Zjednoczonych.

Więc przyszedł słynną bajkę „Dziesiąte królestwo”. aktorzy serii po zakończeniu projektu ma dużo ciekawych sugestii na temat fotografowania w innych taśm i reklam.