479 Shares 6718 views

Jak narysować serce? Różne opcje i instrukcje krok po kroku

Jak narysować serce? Kwestia ta jest istotna zawsze, ale szczególnie na Walentynki! Mimo wszystko, jeśli się piękny obraz, to z dumą i czułością można dać ukochanej osoby. Oczywiście, Valentine serce można kupić w sklepie, ale dawanie odbywa się ręcznie, można natknąć się jako twórcze osoby. I kolejny plus: to Valentine pewnością będzie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.


Ale nie tylko do tworzenia kart okolicznościowych na Walentynki powinien być w stanie narysować serce. Umiejętności te będą przydatne dla Ciebie więcej niż jeden raz. Z pomocą malowane sercem można zorganizować literę lub album ze zdjęciami. I po prostu piękny obraz serca, oprawione i umieszczone na ścianie, z pewnością ożywią wnętrze i zachwycić innych. Niech nas przed nauczyć się rysować serce, zagłębić się nieco w historię jego pochodzenia.

Trochę historii

Symbol serca, można powiedzieć, że jest to kosmopolityczny elementem. Dlaczego? Ponieważ jego pochodzenie nie jest związana z żadnym konkretnym narodu, wiary i kultury. Nakreśla jego dość proste, ale mimo to, serce jest najbardziej pozytywny i dobry charakter świata. Jak narysować piękne serce, później dowiadujemy się, a teraz spójrz na dwóch najbardziej popularnych wersji pochodzenia tego symbolu.

W głębi serca kwadratu

Jedna z teorii na temat pochodzenia tego emblematu wskazuje, że jest to związane z ziemi i płodności, jako podstawa obrazów serca jest kwadratem (umieszczony na jednym z rogów). I ziemi i płodności, z kolei, są związane z procesem narodzin i kobiece. Nic więc dziwnego, że w naszym języku są wyrażenia takie jak „matki ziemi” lub „ziemia rodzi” (czyli zbiory). Dwa okrągłości (półkole), znajdującego się w górnej części serca należą do kategorii znaków, czyli światło, by tak rzec, wpis indeksu pod ochroną Boga.

Jeśli oceniać wszystkie powyższe i wyciągać wnioski logiczne, okazuje się, że jest to dom rodzinny, kobieta w nim, a obecność boskiego talizman na wszystko, co jest bliskie człowiekowi.

Przekrój na bazie serca

Oczywiście, istnieją inne wersje, które mówią o pochodzeniu postaci, na przykład te, w których mówi się, że krzyż jest w głębi serca. I właśnie w odcinku krzyżowym sensie oznacza to: „Jestem!” Przedstawiając taki pozytywny symbol kobiety, mężczyzny, jak zostało to obiecane do niej ręką zabezpieczenie przyszłości rodziny, a serce nie jest traktowane jako przejaw miłości, ale raczej jak zapewnić ochronę.

Jak narysować serce i dlaczego? materiały potrzebne

Narysować piękne serce, trzeba minimum materiałów i dostaw. Po pierwsze, należy wybrać odpowiedni kolor. To może być różowy, czerwony lub bordowy kolor. A co dokładnie masz zamiar malować serce, ty decydujesz. Wygląda to bardzo dobry symbol serca wykonane z wykorzystaniem kolorów. Pień dzieci mogą zdecydować się na ołówek lub pisaki.

Obecność ołówkiem jest również konieczne, ponieważ w tym przypadku jest znacznie łatwiejsze do wykonania regulacji i poprawić błędy.

I, oczywiście, czysty arkusz papieru.

Jak rysować ołówkiem serce? jedną z metod

Jeśli masz coś wspólnego z muzyką, to najlepiej, gdy serca rysunek skupić na postaci kluczu basowym. To znaczy, lekko zakrzywione półkole, którego wypukła część ma miejsce w kierunku ku górze. Pamiętał, jak wyglądał? Więc będzie łatwo zrozumieć jak narysować serce. Krok po kroku, to proces ten może odbywać się w trzech etapach.

Krok pierwszy. Narysuj ten kształt ołówkiem na kartce papieru.

Krok drugi. Aby dostać się do serca, trzeba narysować ten sam element, wdrożony tylko w przeciwnym kierunku. To niekoniecznie musi być zgodne z doskonałej symetrii, ponieważ serce ma trochę niechlujny wygląd, wygląda idealnie gładka nawet oryginalna wersja.

Krok trzeci. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu, można rozpocząć malowanie nad powstałego rysunku.

Sposób drugi

Mówi także o tym, jak rysować ołówkiem serce, ale trochę inaczej. Narysować serce było wyważone, będziemy wyciągać go z trójkąta równoramiennego. Nie zapomnij, że trzeba stawiać tej kwoty z góry na dół. Stanowią trójkąt na papierze, jak to możliwe, przy użyciu linijki. Następnie, boczne naroża są zaokrąglone, gładkie kształty linii. Ich punkt połączenie powinno być tuż nad wierzchołkiem trójkąta równoramiennego.

Jeśli okaże się, że trudno jest wyciągnąć zaokrąglone linie dłoni, można użyć kompasu. Gdy serce jest gotowe, pomalować go w swoim ulubionym kolorze.

Sposób trzeci: nietypowe

Niezwykłe jest to, ponieważ serce rysować, nie będziemy używać przewodów i przy użyciu co niektóre drobne elementy. Załóżmy, że kolor (stokrotki i m. G). serca ołówkiem w tej technice jest dość prosty, ale wygląda, że opcja jest bardzo romantyczne i niezwykłe.

Korzystanie z jednej z powyższych obrazów sercu opcji, narysować linię charakter ramowy. Teraz malowane linie równomiernie narysować kwiaty. Ewentualnie może to być inne słodkie figurki, takie jak łuki, serca, płatki śniegu, słońce i tak dalej. Gdy rysunek pokazuje, że szkielet linii serca jest utrzymywane wyłącznie w ich środku. Ta opcja nie może malować obrazy. Po zakończeniu korzystania z gumki, aby usunąć pozostałe niechciane ślady ołówka.

Teraz, gdy wiesz, kilka opcji, jak narysować serce? Użyj jednego z nich i stworzyć niepowtarzalny karty lub dekoracji wnętrza Twojego domu pięknym i oryginalnym wzornictwem.