738 Shares 4821 views

Co jest dobre multivarka? opinie klientów i przegląd popularnych modeli

Nowoczesne kuchnie multivarka stał się prawdziwą „królową piłki.” Po tym wszystkim, może pomóc gotować ogromną ilość potraw smacznych i zdrowych, a wszystkie przepisy są bardzo łatwe w przygotowaniu. Ale jak nie przeliczyć się z wyborem tej techniki? Co jest dobre multivarka?


opinie klientów przy wyborze należy przeanalizować, jak również informacji dostarczonych przez producenta. Po tym wszystkim, tylko tych, którzy już udało się spróbować tego czy innego modelu w działaniu, można obiektywnie ocenić wszystkie swoje zalety i wady. Więc co Multivarki przez kupujących uwierzyć zasługują na uwagę i wydawane są ich pieniądze?

Redmond RMC-M4502

Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych opcji dla tych, którzy szukają tego, co jest dobre multivarka. Recenzje poświęcona Redmond RMC-M4502, należy zwrócić uwagę na ogromną liczbę programów, które pozwalają całkowicie zautomatyzować proces gotowania. W sumie istnieje 34 jednolite ogrzewanie miski umożliwia zapisanie wszystkich użytecznych właściwości produktów. Jest to niezwykle ważne dla tych, którzy dbają o ich jedzenie. Objętość kubka jest również imponująca – aż 5 litrów, co pozwala na jednym podejściu do przygotowania żywności dla wszystkich członków rodziny. Bardzo przydatny w praktyce, funkcja opóźnionego startu i avtopodogreva (ogrzać). Koszt Redmond RMC-M4502 – około 200 $.

Panasonic SR-TMH18

Należy zwrócić uwagę na ten model, jeśli szukasz, co jest dobre multivarka. Recenzje Panasonic SR-TMH18 mówią same za siebie. Kompaktowe urządzenie ma naprawdę ogromną pojemność i można gotować piekarnik, unoszą się i gulasz. Multivarka 6 obsługuje automatycznych trybów, że nie będzie nawet bardzo doświadczony kucharz naprawdę smaczne i zdrowe dania. Szczególną uwagę zwraca się avtopodogrev (do 12 godzin po zakończeniu gotowania kolacji będzie gorąco), a także możliwość opóźnionego startu (timer umożliwia gotowanie do odroczenia dowolnym momencie w ciągu 13 godzin). Koszt Panasonic SR-TMH18 – około 150 $.

Marka 502

Marka 502 – to bez wątpienia najlepszy multivarka 2013 klasa budżet. To niewielkie urządzenie łączy w sobie funkcje zarówno piekarnik, jogurt, parowce, konwencjonalne patelni, saute, a ogromne ilości innych urządzeń kuchennych, które są indywidualnie wart kilka razy droższe. Dwunastu wygodne i posiadają w pełni dostosowanych programów automatycznych pozwalają gotować ogromny wybór dań. Wykonany z wysokiej jakości materiałów multivarka Marka 502 nie stosuje się do technologii „jednodniowego” i będzie trwać przez wiele lat. Jej koszt – około 130 $.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze Multivarki?

Mówiliśmy już o tym, jak ważne jest, aby przeczytać przed zakupem Multivarki opinie klientów. Jaki jest najlepszy sposób, aby poradzić sobie z ich zadań, jest to bardziej wygodne w użyciu i nie łamie, można powiedzieć tylko te osoby, które zostały już zakupione konkretnego modelu. Jednak kilka przydatnych wskazówek związanych z wyborem odpowiedniego urządzenia, nadal dają:

  • Jeśli planujesz przeprowadzić multivarku (zabrać ze sobą do domku, wakacje, itd. D.), to lepiej zwrócić uwagę na niskiej wadze i kompaktowych modeli.
  • Dla tych, którzy planują często gotować twaróg, jogurt i inne produkty mleczne, najlepszym wyborem będzie model gdzie avtopodogreva funkcja może zostać wyłączona.
  • Urządzenia z multipovara są droższe, więc jeśli nie są ważne, aby być w stanie określić swój czas i temperaturę pieczenia, możliwe jest kupić tańszy model, gdzie takie leczenie nie jest dostępny.

Mam nadzieję, że już podjęła decyzję dla siebie, co jest dobre multivarka. Recenzje technologii, które pozostawiają użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji.