898 Shares 2704 views

Sen Interpretacja: Dragons co sen? Co oznacza, że smok w śnie zobaczyć?

Jak wiecie, we śnie, że po prostu nie będzie widać! A wraz z rzeczywistym ożywionej i nieożywionej obiektów i wydarzeń możemy prividetsya i bajecznych lub mitologicznych stworzeń. Proponujemy dzisiaj, aby dowiedzieć się, co oznacza smoka we śnie. W tym celu, zwróćmy się do kilku z najbardziej kompleksowych i dokładnych zbiorów interpretacji.


Dlaczego sen smoka Dream Gustav Millera

Odpowiedź na pytanie, co marzyć smoki, interpretacji snów, które traktuje jako odbicie obecny w swojej sytuacji życiowej, w której jest tak okazała się w szponach namiętności, która pozwala nie tylko złe, ale także groźne uwagi wobec swoich wrogów i wrogów. Jeśli tak, to postarać się o swoje emocje pod kontrolą, w celu uniknięcia niepotrzebnych konfliktów.

Sen Interpretacja Tsvetkov: jeśli sen smoka

Ten wspaniały skrzydlate kompilatory potwór tej kolekcji interpretacji jest interpretowany jako symbol bogactwa przeczucie nabycia w dającej się przewidzieć przyszłości.

Bajeczne skrzydlate węże we śnie: nowoczesna interpretacja sen

Smoki są uważane za gromadzenie danych jako ostrzeżenie, że z powodu swojej tendencji do poddania się namiętności i emocji ryzykujesz bardzo szybko być na łasce wroga. Aby uniknąć takiej sytuacji, należy nauczyć się kontrolować swoje emocje i ostrożnie ważyć każdy jego czyn.

Dzieci Sen Book: Dragon

Ta postać bajka obiecuje niewielki sukces dreamer. Może wygrasz konkurs lub zarobić znaki najlepszy w swojej klasie w danym temacie.

Jeśli miał smoka: Islamska interpretacji snów

Smoki, według autorów tego źródła, są ucieleśnieniem silnym i niebezpiecznym wrogiem, którego istnienie byliście nieświadomi. I więcej wspaniałych głowy węża, więc jest bardziej potężny i straszny. Dlaczego sen smoka w ludzkiej formie? Ta wizja zapowiada marzycielem uniknąć śmiertelne niebezpieczeństwo, który przedłuży mu życie. Dla poważnie chorych ludzi wizerunek skrzydlatego potwora bajki we śnie może oznaczać szybką śmierć.

Islandzki Sen Book: Dragon

Jeśli marzyłeś, że oswojone ogromny latający wąż, potem w życiu będziesz cieszyć się wszelkiego rodzaju zaszczytów i szacunku, i być w stanie osiągnąć wielki sukces.

Marzyć interpretację od A do Z: jeśli sen smoka

Jeśli fantastyczny wąż we śnie wygląda cicha i spokojna, możliwe jest, że w niedalekiej przyszłości będzie można znaleźć nieoczekiwane bogactwo w postaci wielkiej nagrody w loterii lub dziedziczenia. Jeśli widzisz, że potwór wypluwa płomień i przygotowuje się do ataku, dzięki swoim pochopnych słów i lekkomyślnych działań w prawdziwym życiu, pojawia się ryzyko poniesienia gniew innych. Dlatego wizja ta służy jako ostrzeżenie o konieczności ponownego rozważenia ich zachowanie.

Sen książkę dla miłośników: Dragon

Zgodnie z kompilatorów tej kolekcji interpretacji, to jest widoczne we śnie ostrzega o konieczności starannie ważyć swoje słowa, jak ryzykujemy poważnie zranić lub skrzywdzić swoim kochankiem lub ukochanego.

ABC interpretacji snów: wizja smoka

Jest to fantastyczny stwór może być odzwierciedleniem testu strachu zrozumieć naturę, która po prostu nie można. Jeśli jesteś ciągle w stanie niepokoju i nie mogę walczyć o to uczucie, być może ma to sens, aby szukać profesjonalnej pomocy psychologicznej, aby powrócić do normalnego życia.

Sen, smok, który ma ogromne piękne silne skrzydła, obiecuje wsparcie realizacji bardzo potężnego człowieka. Jeśli potwór próbuje atakować i pluje w twarz swoimi płomieniami, ty, wręcz przeciwnie, ryzyko się w rękach potężnego i bogatego człowieka.

Bajeczne węże ze skrzydłami: American Dream Book

Autorzy opracowali książkę wymarzony, smoki są uważane za symbol witalności i zapowiedź otwarcia przed tobą wielka szansa. Nie przegap swojej szansy i używać lampy błyskowej na patelni. Zobacz sen smok, jest dostępny w twoich płomieniach twarzy – do wewnętrznego oczyszczenia. Jeśli marzysz, że zabiłeś potwora można pokonać wszystkie swoje lęki.

Sen Interpretacja Deniz Linn: jeśli sen smoka

Ten wspaniały zbiór potwora postrzegane jako symbol witalności i potencji. Być może nadszedł czas, śniący czas rozpoczęcia pełnego rozkwitu jego sił i, jak mówią, znaleźć siłę smoka. Jeśli marzyłeś, że jesteś w stanie zabić skrzydlaty potwór wypluwa płomienie, można obudzić się przejąć kontrolę nad wszystkimi swoimi lękami i osiągnąć wielki sukces.

Jeśli miał smoka: Gypsy interpreter

Jak wyjaśnić tę wizję wymarzonej książki? Smoki tu pełnić rolę zwiastunów niebezpiecznego przedsięwzięcia. Więc kiedy zobaczyłem skrzydlatego węża we śnie, w rzeczywistości, należy zachować ostrożność i dokładnie rozważyć każdy jego czyn. Jeśli marzyłeś, że pokonał potwora, los daje wszystkie szanse, aby osiągnąć wielki sukces. Nie przegap swojej szansy!

Mitologiczny sen książka: Dragon

Jest to wspaniałe potwora ze skrzydłami ptaka lub nietoperza, a ciało gada występuje w mitologii wielu narodów świata i jest postrzegany jako symbol bogactwa i władzy. Dlatego też, jeśli we śnie śniłeś takiego potwora w prawdziwym życiu można oczekiwać ochronę przed bardzo wpływową osobą, promocji i powodzenia w biznesie.

Fantastyczny skrzydlaty wąż: Sen o nowoczesnej kobiety

Śniło smok, według autorów tego zbioru interpretacji odzwierciedla skłonność do nadmiernej emocjonalnego i nieskrępowanego zachowania przed nieprzyjemnym osoby. Należy starać się przyjmować swoje uczucia pod kontrolą, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby wrogów i zostały potępione przez ludzi wokół ciebie.

Ostatnio Sen Book: sen smoka

Ten symbol może być również postrzegane jako znak, że śniący została nałożona na uszkodzenia, złego oka, a nawet przekleństwa. Aby zostać oczyszczona z negatywności, zaleca się, aby odwiedzić kościół. Ponadto, taka wizja może być zwiastunem sytuacji, w której staniesz się ofiarą plotek i intryg.

Jeśli miał smoka: Sen dla całej rodziny

W przypadku, gdy ten wspaniały człowiek istota śniło w nocy ze środy na czwartek, wtedy działa jako ostrzeżenie o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Dlaczego marzyć smoka z soboty na niedzielę? Wizja ta jest uważana za bardzo korzystne i sugeruje możliwość realizacji wszelkich planów i pomysłów, jak los będzie ci sprzyjać.

Trójgłowy smok jest traktowane jako oznaka konieczności dokonywania trudnych wyborów między uczuć i działań. Mówią, aby siedzieć na dwóch krzesłach nie będzie działać, ponieważ można stracić wszystko. Sen, w którym obejrzałeś skrzydlaty wąż z wielu głowach, ostrzega, że możesz stać się ofiarą plotek i intryg. Jeśli smok w swojej wizji wygląda groźne i wyrzucają płomieni, potem uwaga – twoi wrogowie stają się aktywne i budować podstępnych planów przeciwko tobie. Pokonać potwora – do popełnienia czynu, który następnie będzie długo żałować.

Dla bardziej sprawiedliwego smok płci we śnie jest ostrzeżeniem o potrzebie, mówią, oglądać swój język. Od emocjonalnego impulsu, jesteś w stanie opowiedzieć zbyt nieprzyjemne dla was ludzie, które mogą uczynić z nich swoich wrogów.

Dzieci z tej samej wizji bajki rzygać płomienie wąż zwiastuje powodzenie w szkole.