817 Shares 5103 views

Urządzenie „Otrivin Baby” – aspirator do nosa

Katar u niemowląt – zjawisko bardzo nieprzyjemne, bo dzieci nie wiedzą, jak do czyszczenia dyszy, a zatem trudno jest jeść i spać, a nawet może rozwinąć się zapalenie ucha środkowego, a leczenie tej choroby wymaga to o wiele bardziej poważne środki, włącznie ze stosowaniem antybiotyków. Dlatego konieczne jest, aby usunąć śluz, i wolę to zrobić, oczywiście, rodziców. Apteki na ten cel jest sprzedawany „Otrivin Baby” – aspirator do nosa.


Co to za urządzenie?

„Otrivin Baby” – aspirator do nosa przeznaczony jest dla bardzo małych dzieci – noworodków, niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym, które nie mogą vysmarkivatsya właścicielem. Skutecznie usuwa śluz z nosa dziecka z zimna, ale jest również stosowany do pielęgnacji niemowląt wylewki. Jest to specjalna rury, której jeden koniec jest przymocowany w dyszę wylotową, która doprowadza do nosa. Zdejmowana dyszy po każdym płukaniu należy je zmienić (sprzedawany oddzielnie w aptekach).

Jak aplikować?

„Otrivin Baby” – aspirator do nosa, instrukcja, do którego musi być dołączony do pudełka. Według musi być przymocowany do rurki dyszy wymiany urządzenie, należy wprowadzić końcówkę w końcówce dziecka, w każdym nozdrzu w czasie, a następnie zasysa śluzu wdychających powietrze równomiernie za pomocą specjalnego ustnika. Używać dyszy musi być odłączone i usuwane, aby uniknąć ponownego zakażenia dziecka. Przed zasysania śluzu nosa byłaby miły przemyć specjalnym roztworze, sprzedawane w aptekach (na przykład „miękki środek Akvalor”) są w rzeczywistości morskiej. Po Clean-Out nos pochowany krople od przeziębienia (lepiej jest rejestrowane przez lekarza). „Nazivin” Zwykle to krople dla dzieci i innych podobnych leków, miękki i wyrozumiały.

Jak przechowywać?

Jak konieczność Store „Otrivin Baby” – aspirator do nosa? Wszystko tutaj jest bardzo prosta. Wszelkie specjalne warunki lub temperatura nie jest wymagane, wystarczy czyścić urządzenia, gdy nie będzie mógł dostać dzieci (ponieważ składa się z małych części, które można trzymać w jamie ustnej, a nawet połknąć). Okres przydatności do użycia instrumentu wynosi pięć lat.

opinie klientów

Urządzenie „Otrivin Baby” – aspirator do nosa, których opinie można znaleźć w większości pozytywne – jest to pierwsze środki pomagając chorym dzieckiem. Są wygodne w użyciu, górne drogi oddechowe są uwalniane szybko i dobrze. Pomimo przystępnej cenie urządzenia, koszt dysza denerwuje wielu. Jednak wiele przedsiębiorczy rodzice nie je i przemywa i sterylizowane czapki, które są zawarte w oryginalnym opakowaniu kupić. A jeśli z tworzywa sztucznego mycia żadnych problemów, specjalną częścią ich okrągłej uszczelki prawie natychmiast umyć i zdeformowany, tak że wielu zastąpić go prosty kawałek polaru. Oczywiście, taki sposób – nie najlepszy wybór, i lepiej kupić wskazówek zamienne, pozwalając funduszy. Więc jedyną rzeczą, która nie jest zbyt zadowoleni klienci – to wysokie ceny części zamiennych oraz fakt, że potrzebujemy wystarczająco silne światło oczyścić nos dziecka (oddychać jeszcze wiele wyciągnąć cały śluz). Reszta „Otrivin Baby” (aspirator do nosa) – doskonałe narzędzie, aby pomóc choremu dziecku i jego rodzicom.