99 Shares 4598 views

Piękna i oryginalna spódnica dla dziewcząt szprych (opis i rysunki). Jak połączyć spódnicy dla dziewcząt igieł (opis)

Wiele matek uwielbiają ubierać swoje córki, robią różne fryzury i pieścić prezentu. Mama Knitter z wielką przyjemnością drutach ubrania miniaturowych dzieci.

Dla fachowców, które mogą być sterowane z przędzy druty spódnice dziewcząt (z lub bez opisie) nie jest problemem. Jeśli model jest stosunkowo prosta, można to zrobić w ciągu kilku dni.

Wybór materiału

Zanim kupisz przędzy, konieczne jest określenie przeznaczenia wyrobu. Istnieje zimą, latem, wiosną i jesienią spódnica dla dziewcząt mówił. Z opisu, który jest zwykle dołączony do modelu, możliwe jest, aby sprawdzić, ale nie ślepo go. Musisz zrozumieć właściwości i cechy różnych materiałów.

Główne cechy przędzy są:

  • Skład.
  • Grubość.
  • Filmów.

Im więcej pasma włókien naturalnych, tym lepiej. Idealnym celem staje przędza, która składa się w całości z bawełny, wełny lub obejmować oba te składniki. Na przykład, to lepiej się miękkiej wełny (100%), bawełny lub wełny (50/50%) z dzianiny ciepła przepony dla dziewczynek szprych. Z opisu wzoru uważać – powinna być wybrana tylko solidne ozdób.

Rola zmiękczający dodatku może również odgrywać bambus, len lub jedwab. Oczywiście, gdy nie jest częścią przędzy akrylowej będą tańsze. Ale warto pamiętać, że akryl – syntetyczne włókna. Nie wchłania wilgoć i zatrzymuje ciepło, ale doskonale promuje pocenie.

Kompromis może być przędza, w której mała zawartość akrylu: nie więcej niż 50%.

Latem, wiosną i jesienią są dobre produkty są przędze, które zawierają tylko bawełna, len i bambusa, lub te same składniki razem z akrylu.

Najprostszym dzianina z przędzy o średniej grubości do średniej gęstości, na przykład 250-350 m / 100 g.

szkolenie

Poniższe zdjęcie pokazuje ogólny model spódnicy. Może być połączony z dowolnego miejsca w przędzy, a to może być noszone na każdą okazję. Ponadto, podobny produkt jest łatwo policzyć do większego rozmiaru. Wystarczającej do zwiększenia liczby powtórzeń (powtarzające się części obwodu) i długości całkowitej.

Najprostszym sposobem na drutach od dołu do góry. Wtedy znane spódnice rozmiar skończonych dla dziewczynek mówił. Z opisu stworzenia właśnie takiego modelu można znaleźć poniżej.

Na rysunku wymiary spódnice do produkcji pięciu opcji. Długość najmniejsza wynosi 28 cm, a najdłuższy – 53 cm. Aby ustalić niezbędne dane powinny zabrać swoje pomiary z dzieckiem, które będzie gotowe do noszenia spódnicy.

Następnie trzeba dzianiny kawałek wybranej przędzy do obliczenia gęstości przyszłości sieci. Ta postać każda posiada swoje własne panów, ponieważ dane zależą od grubości i właściwości nici z tkaczy pracy.

Gotowa próbka jest mierzona w wysokości i szerokości. Następnie ilu uchwytami (P) typu konieczne do tworzenia pierwszego rzędu (R). Na przykład, jeśli 10 cm Próbka 22 zawierała P, potrzebne szerokości tkania tkaniny z 47 cm do wybierania 103 P.

W zależności od ich umiejętności fachowiec może wybrać sposób działania okrągłe lub prosto i powrócić wierszy. I on i drugi sposób jest odpowiedni. Poniżej opisano, jak robić na drutach spódnica dla dziewcząt igieł opisujących okrągłą tarczę. Jednakże, jeżeli istnieją obawy, że wykonane obliczenia są błędne, to lepiej pracować z dwóch części (przed i do tyłu). Więc można szybko zidentyfikować i usunąć błąd.

Podstawowe etapy: jak robić na drutach spódnica dla dziewcząt igieł (opis)

Na okrągłe igły trzeba wybrać numer do pierwszej pętli, którego długość może być równa dolnej linii wyrobu.

Dalej jest wykonywane pierwsze okrągłe P P dzianiny wszystkie twarzy osób (n.).

Aby wyeliminować składany brzeg, dzianiny w pończoch wzór wart kilka R.

Następnie wstęgę dzieli się kliny. W zależności od wielkości wyrobu, ilość klinów będzie różny: 14-15-16-18-20 (w stosunku do wymiarów podanych w schemacie).

Każdy klin jest oddzielona od sąsiedniej podłużnej brzeg przylegającego systemu (przedstawioną obok wzorca). Na podstawie ozdoby można wykonać różne przykłady spódnice dla dziewcząt igieł: uniwersalny schemat i opis.

Głównym tkanina jest pończocha st: z przodu urzędnicy. P na odwrotnej – PHI. P. W razie potrzeby, fachowiec może zastąpić prosty wzór bardziej skomplikowane.

Tkanina jest dziana z dołu do góry, w trakcie klinami zaciskowymi. Na ostatnim etapie, gumką i koronki.

hem Knitting przestrzennego

Jak pokazano na wykresie, granica przestrzeń pomiędzy klinami nie wpływa na zmianę liczby pętli w szeregach sieci. Ten wzór utrzymuje równowagę: w pierwszym rzędzie znajduje się (to znaczy, jeden element jest dodana) SC, ale w trzecim jest redukcja jednej pętli.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dziewiarskiej hem:

  1. Osób. II sc Lic. P. Na ramionach 3 P.
  2. Wszystko P na obrazie (PHI. II). Ramiona 3 P.
  3. P jest przenoszona do pierwszej prawej igły następujące dwa provyazyvayut razem pierwszy P jest przenoszony z lewej strony, a igła jest umieszczany na P otrzymane z drugiego i trzeciego. Ramiona 2 P.
  4. Wszystko P na obrazie. Ramiona 2 P.

Następnie należy postępować zgodnie z prezentacji algorytmu (od punktu punktu №1 №4).

Jak Sause spódnicy

kliny pętli zredukowano sekwencyjnego odejmowanie w pobliżu hem:

  1. Na wysokości 3-5 cm od krawędzi składu zmniejszyć o jedną piątą z lewej strony każdego klina. Oznacza to, że po tym zostaną spełnione prawie wszystkie P klina, przy czym dwie ostatnie muszą dziać jeden.
  2. Na wysokości 6-10 cm od brzegu wyrobu, jest wymagane, aby zmniejszyć o jedną piątą z prawej stronie każdego klina. Kiedy żebra są utworzone dwie pierwsze P każdy klin musi dzianiny Lic. AP

Skróty powtarzać w określonych odstępach czasu. Jeśli zignorujesz cięć szachownicę i trwale usunąć P tylko z prawej lub tylko z lewej strony, kliny będzie mieć kształt spirali.

spódnice Kompletowanie dla dziewczynek szprych (opis)

Aby produkt był utrzymywany mocno w niemowlęcym pas biodrowy powinien być podłączony. Szerokość może być zmieniana w zależności od osobistych preferencji. Opisany model jest ozdobiony szerokiego pasa, elastyczna taśma wykonana z 1: 1.

Ta część pracy powinno odbywać się ze szczególną starannością i szczelne. Można zastosować cienkie szprychy że guma była naprawdę elastyczny.

Model ten został zaprojektowany w celu uzupełnienia paliwa w jej bluzkę. I te związane spódnica szprychy (z diagramów i opis) dziewczyn podobnych. Dobrze wyglądają różne przewody, gwintowane przez dzianiny. Taka dekoracja i wykonuje funkcję praktycznych – utrzymuje przeponę w talii.

Przewód ogólnie dzianina z tej przędzy, z której sam produkt jest podłączony. Aby przekazać go można pętle między gumą lub wykonać szereg specjalnych otworów: * P dzianiny dwa razem, uruchom sc *. Powtórzyć sekwencję od * na * rzędzie do końca.

Dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w trudniejszej próby, zaproponowano mi inny model.

Nadaje się jako najmłodszych mody i starszych dziewcząt.

Schemat dziania warkocz nie skomplikowane, ale wymaga uwagi i koncentracji.