483 Shares 2715 views

Maść "sinaflana". aplikacja

Oznacza „sinaflana” analogi leku ( „flutsinar”, „Flutsiderm” itd.) Odnoszą się do glukokortykoidowy (hormonalny) leki do stosowania zewnętrznego. Stosowanie tych leków może zmniejszyć objawy zapalne na skórze.


Maść „sinaflana” ma przeciwświądowe, anty-alergiczne, przeciwzapalne oraz działanie przeciwzapalne. Po nałożeniu na skórę jest oznaczony szybkiego nasiąkliwość leku. Metabolizm (rozpad) zachodzi w wątrobie. Izolacja prowadzi się w moczu.

Maść „sinaflana” jest często podawany w praktyce klinicznej w alergicznych i zapalnych chorobach skóry nemikrobnoy przyrody. Zastosowanie leków zaleca łojotokowe zapalenie skóry (zapalenie pokrywy głowicy sprowokowany ulepszone gruczołów łojowych). Oznaczeniami to wyprysk w różnych miejscach i środowisk. Nerwowa (choroba skóry, alergicznego naturze) ustalone maści „sinaflana”. Aplikacja jest zalecany dla liszaj płaski, spala.

Powinno być klasyfikowane wskazania natury układowej choroby tkanki łącznej (na przykład twardzina, toczeń rumieniowaty). W łuszczycy (przewlekłe choroby niezakaźne przepływu) w celu złagodzenia stanu przepisał maści „sinaflana”. Stosowanie leków jest zalecany do usuwania świąd skóry, który ukazał się na przykład, ukąszenia owadów. Przepisać leki i inne formy przewlekłych zapalnych chorób alergicznych, charakteru zakaźna skomplikowanej suchości skóry. W niektórych przypadkach leczenie zakażeń w połączeniu z lekami przeciwgrzybiczych i przeciwbakteryjnych i przepisał maść „sinaflana”.

Stosowanie leku. instrukcja

Problematyczne obszary skóry przed naniesieniem leku powinna być wycierana roztworem dezynfekcyjnym. Maść służy do pokrycia małych obszarach. Lek stosuje się cienką warstwę lekko wciera. Stosowanie maści nie zaleca się więcej niż cztery razy dziennie, przez okres dłuższy niż dwa kolejne tygodnie. Jeśli to konieczne, można nadal stosować po konsultacji z lekarzem. Dopuszcza się stosowanie opatrunku z gazy (w małych zmian obszaru).

Przeciwwskazania

Maść „sinaflana” nie jest przypisany w przypadku nadwrażliwości na jego składniki.

Nie należy stosować leku na grzybicze, wirusowe, bakteryjne choroby skóry w monoterapii. Wykorzystanie pozostawiono w połączeniu z innymi środkami.

Nie należy stosować maści „sinaflana” świąd krocza i odbytu, gruźlicy skóry.

Nie stosować tego leku we wszelkich procesach nowotworowych skóry, ze względu na fakt, że lek stymuluje rozwój nowotworów. Nie stosować oznacza troficzne wrzody na nogach, wynikające z żylaki były wzmacniane obrzęk i zwiększona przepuszczalność naczyń. Gdy objawy skórne kiły również nie powinny stosować leku „sinaflana”.

Wyznaczyć leku dzieciom poniżej jednego roku, w tym, jeśli objawy potówka u niemowląt. To ze względu na ryzyko dodatkowego zakażenia bakteryjnego.

Medycyna „sinaflana” w czasie ciąży i laktacji są przeciwwskazane.

Szczególną ostrożność należy zachować w wyznaczeniu pełnomocników młodzieży w okresie dojrzewania. Podczas używania tego narkotyku w różowym i trądziku pospolitego, istnieje ryzyko zaostrzenia choroby.

Stosowanie maści „sinaflana” powinny być uzgodnione z lekarzem.

Według wielu pacjentów, lek jest wystarczająco skuteczna. Ponieważ większość korzyści z pieniędzy zauważa przeciwświądowe szybki początek działania, w przystępnej cenie. Zwykle, lek jest dobrze tolerowany. Jednakże, jeśli są jakieś działania niepożądane należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.