652 Shares 9756 views

Łabędź z papieru

Łabędź z papieru – hack, które pozytywnie wyróżnić spośród innych urodą i wdziękiem. W szczególności, jeśli jest ona skonfigurowana tak monotoniczny wykonania. Łabędź z papieru – jest to świetna dekoracja dla domu, które mogą służyć jako dobry prezent. I aby to nie jest tak trudne, chociaż nie szybko. Do łabędzia papieru byłem gotowy, trzeba zebrać wiele komponentów.

Technologia origami został opracowany przez Chińczyków, kiedyś zaczął tworzyć trójwymiarowe złożone kształty tych samych elementów trójkątnym kształcie. Każdy taki moduł – złożony kawałek papieru w specyficzny sposób. Tworzenie Każda wartość jest następujący: – warstwy z modułów są dodawane do siebie. Wynikiem prac nie łamie w każdym przypadku, ponieważ moduły są utrzymywane przez tarcie. Jeżeli klej do pracy – liczba ta będzie doskonałą zabawką dla dzieci.

Tak więc, aby zwrócili łabędzia z papieru, należy umieścić razem pewną liczbę modułów o różnych kolorach. Zadzwoń więcej pomocników – krewnych, przyjaciół, więc będzie łatwiej. Zrób papier Swan nie będzie działać, jeśli jest cienka. Materiał trzeba jakości kolor. Moduły w tym przypadku będzie służyć jako małe kwadraty z papieru – 4×6 cm, muszą być tak: 1 czerwony, 36 niebieski. 60 żółty, różowy 136 Blue 39, 90 i 19 pomarańczowy purpurowy.

Więc, papier łabędź – krok po kroku:

– pobrać trzy prostokąty różowe narożnikach dwóch z nich jest umieszczona w kieszeni trzeci. Następnie bierzemy kilka modułów i jest podłączony do pierwszej grupy. Podobnie, każdy pierścień bazowy Swan, który składa się z dwóch rzędów numeracji modułów 30 każda. Ostatnim elementem musi zamknąć obwód.

– wtedy trzeba wziąć 30 jednostek pomarańczy i stworzyć trzeciego rzędu, a oni muszą iść w szachownicę. W ten sam sposób, co musimy zrobić więcej 2 wiersze.

– następnie obrócić obrabiany przedmiot. Aby to zrobić, trzeba będzie wziąć go za krawędzie, a następnie, jak włączyć – forma ta będzie znacząco zmienić, to przypomnieć sądowi.

– już postać odwróconego trzeba dodać żółte sześć rzędów modułów. (Liczba elementów w serii. – Wszystkie takie same), jednak w tym przypadku nie będą one potrzebne ciąg i umieścić na wierzchu.

– skrzydełka będą wykonane z serii 7. Początkowo jednak, że musi wybrać kierunek, w którym będzie umieszczony głowy i szyi, a następnie usunąć go z kilku modułów. W tym momencie, a zostanie dołączony szyję. Po obu stronach szyjki trzeba utworzyć linię żółtych modułów, z których każdy – 12 sztuk. Innymi słowy, siódmego rzędu będą łącznie 24 modułów.

– Kontynuacja prac na skrzydłach. Rzędy ósmego do dziesięciu są zielone, a każdy kolejny element, który jest mniejszy niż w dwóch poprzednich. W ósmym będą 22, 9 – 20, 10 – 18. Wiersze 11 i 12 są niebieskie. W pierwszym – 16 elementów w drugim – 14. W szeregu 13 – 12, błękit 14 – 10, 15 – 8. Zakończyć Skrzydła będą fioletowy – w rzędzie 16 – 6 fioletowy 17 – 4, 18 – 2. wszystko, co tylko dać im wygięty kształt.

– tylne określone w podobny sposób z elementami zielonego i niebieskiego (5 rzędów w każdym z kolejnych mniej na moduł).

– Szyjka wykonana nieco inaczej. Dwa elementy są wkładane do kieszeni rogu drugiego. Najpierw czerwona, fioletowa, siedem, sześć niebieskich i zielonych, w końcu, 7 żółtego. W procesie, pożądane jest, aby zginać kark tak, że w końcu znalazła niezbędną formę.

– jako dekoracja, można dodać jeszcze łabędzia i oczy (malowane lub plastik), a na szyi krawat łuku.

– Wreszcie, można to zrobić za stoisko łabędzia, oparty na dwóch pierścieniach, sprawa na tej samej zasadzie, co szyi. zostaną one zakończone jeszcze figurę. Dostać w końcu powstanie rąk z pewnością zachwyci każdego konesera origami i zajmie należne jej miejsce w swoim domu.