90 Shares 4936 views

Jakie mogłyby być rzemiosła widelce i łyżki z tworzywa sztucznego

Naczynia jednorazowe dawna stałym elementem wielu stron, pikników, festiwali i innych imprez. Oto tylko niewielu wie, że końcówki wieku przedmioty codziennego użytku można znaleźć inne zastosowanie – proste rzemiosła z widelce i łyżki z tworzywa sztucznego może być świetnym dekoracja dla Twojego domu.

Ten niezwykły element wystroju w domu prawdopodobnie zaskoczy wszystkich swoich przyjaciół i znajomych. Ponadto struktura dość trwałego i estetycznego tworzywa sztucznego można łatwo rozliczyć cię w kraju, ponieważ nie boi się bez wiatru, bez deszczu. Wyroby z tworzyw sztucznych łyżki mogą być zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jednak w tym drugim przypadku, prosty projekt musi bezpiecznie. A jeśli można obsługiwać takiego zadania, to prawda pamiątka będzie służył przez długi czas.

Najciekawsze artykuły z widelce i łyżki z tworzywa sztucznego – jest, oczywiście, kwiaty. Do ich produkcji, trzeba będzie kilkadziesiąt łyżki, świeca, nożyczki, klej i stary talerz niepotrzebne. Tak więc, po pierwsze, trzymać łyżkę nad świec wypukłą stroną do góry. Kiedy wystarczająco oplavitsya, ustawić go na bok i wziąć następny. Po oplavitsya i łyżką, delikatnie przynieść swojej do niej pierwszy i przytrzymaj zarówno „płatków” o pożarze na terenie bazy. Podczas gdy tworzywo sztuczne jest jeszcze miękka, wynikające z cięcia nożycowego zarodku i popchnie do płytki do spłaszczenia na podstawę. Nadal dołączyć do niego w ten sposób płatków, a kiedy jesteś szczęśliwy, wykończenie. Po żmudnych i dokładne wytwarzanie kwiat wygląda bardzo realistycznie.

Niezwykłe rzemiosło wykonane z widelce i łyżki z tworzywa sztucznego – to ramki dla luster i obrazów. W celu dokonania takiego, trzeba będzie krąg tektury lub płyty wiórowej jako podstawa, łyżki lub plastikowych widelców, farby, kleju, małym lustrem o średnicy 15 cm i podkładu. Aby rozpocząć, trzeba pokryć zakres podkładu i poczekać aż wyschnie. Po dołączyć tylny hak lub pętlę, w którym zawiśnie lustro. Jednocześnie odciąć nogi przy wtyczkach i pokryć je farbą. Gdy są suche, zamocować lusterko do środka okręgu łyżki suszonych i kleju wokół niego. A następnie cieszyć swoje odbicie w nowym lustrem. To zabawne, bo to prosty w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych łyżki i widelce mogą również przekształcać siedziby współczesny człowiek.

Na koniec chciałbym dodać kilka wskazówek, które ułatwią pracę:

  • Użyj przezroczystego kleju – to pomoże ukryć szwy i spoiny uczynić niewidzialnym.
  • Nie bój się eksperymentować z kolorem – jasne kolory i niezwykłe dodać tylko pozytywne emocje.
  • Przezroczysty plastik jest najlepiej nadaje się do rzemiosła, które później będą musiały pokryć farbą lub lakierem – tak po prostu nie martwić, że po kolor farby może ulec zmianie.

Więc nie bój się eksperymentować i dać drugie życie starych rzeczy. Wyroby z tworzywa sztucznego widelce i łyżki stylowo i niedrogo można zróżnicować swoje wnętrze. I pokazując trochę pomysłowości i kreatywności, można stworzyć coś niesamowitego!