542 Shares 2414 views

Co łódź marzy o: książce marzeń

Kto wśród nas nie chciałby jeździć w upalny letni dzień z bryzą nad jeziorem lub rzeką na łodzi w upalny letni dzień? A co, jeśli ten pojazd wodny pojawił się we śnie? Proponujemy szukanie interpretacji wizji nocy w kilku najdokładniejszych i najbardziej znanych książkach sennych.


Co o tym marzy łódź: książka marzeń Gustawa Millera

Jeśli marzysz, że jesteś w łodzi w towarzystwie innych wiosłowników, w niedalekiej przyszłości będziesz cieszyć się przyjemną rozrywką w społeczeństwie ludzi, którzy znają dużo zabawy i przyjemności. Zmierzona łódź ostrzega przed ryzykiem strat finansowych związanych z udziałem w wątpliwym, ale bardzo kuszącym biznesie. Jeśli brałeś udział w konkursach wioślarstwa i wygrałeś, będziesz bardzo popularny wśród przedstawicieli płci przeciwnej. Żeglarstwo na łodzi na spokojne wody – do zaufania do własnych umiejętności i możliwości. Wiersz nad rzeką z prądem – do serii aktów wysypki, które w przyszłości spowodują poczucie żalu i nerwów. Wyjątkowo sprzyjający sen uważany jest za otoczony przyjaciółmi, którzy wspinają się na pokład statku, łodzi lub innej łodzi. Taka wizja prorokuje wiele szczęścia.

Czego się spodziewać, jeśli marzyłaś łódź: książkę senną Hasse

Zgodnie z informacjami z tego źródła, łódź widziana we śnie zapowiada nową historię miłosną. Pływać w tym – do różnych pokus, co w rezultacie może zakończyć się zdradą. Zanurzenie łodzi zapowiada szybkie zakończenie obecnej relacji z przedstawicielem płci przeciwnej.

Starożytna francuska książka sen: łódź

Rzeka z czystą czystą wodą i łódź pływająca wzdłuż obietnicy marzycielki to wspaniała miłość. Jeśli we śnie pływasz wzdłuż burzliwej rzeki z niebezpiecznymi wzniesieniami, a następnie w każdej sytuacji życiowej, na którą możesz polegać na swoich lojalnych przyjaciółkach, którzy nigdy Cię nie zawiedzią. Jeśli łódź natknęła się na ziemię, to taka wizja jest postrzegana jako zły znak, obiecujące nieszczęście.

Łódka we śnie: Duża uniwersalna książka marzeń

Jeździć łodzią z ukochaną osobą – szybko powiązać relacje małżeństwem. Twoja rodzina będzie bardzo silna i szczęśliwa. Jeśli pływasz w błotnistej wodzie, od oczekuje się, że zawiedziesz się w biznesie.

Łódka tańczyła: Sen o przyszłości

Jeśli pływasz na łodzi otoczonej przez wesołą firmę, poczekasz na dobrobyt i sukces. Jeśli, poza tobą, na tej łodzi nie ma nikogo, to jesteś w tęsknocie i samotności. Brudna rzeka, na której trzeba pływać, przewiduje prawdopodobieństwo niepowodzenia w niektórych zainicjowanych przedsięwzięciach.

Co zrobić, jeśli łódź marzeń: sen od A do Z

Zdaniem kompilatorów tej kolekcji marzyła odwrócona łódź leżąca na brzegu to przedsmak samotności i smutku. Zacumowany obok pięknych łodzi obiecuje wielką miłość i szczęście w życiu rodzinnym. Jeśli pływasz na spokojnej powierzchni malowniczego stawu lub jeziora, to prawdopodobnie chcesz pogrążyć się w nowej przygodzie miłosnej. Jeździmy łodzią w niekorzystnej sytuacji – do niewierności małżeńskiej. Wypadku z tego – do raczej zabawnego nieporozumienia.