159 Shares 1303 views

Zmniejszenie nogi w symulatorze: technika wykonywania

O smukłych nogach, każda kobieta marzy: pozbądź się cellulitu, zyskaj elastyczne pośladki i uda. I to nie jest granica marzeń większości sprawiedliwego seksu. Pragnienie pozbycia się nadmiaru tłuszczu na biodrach i pośladkach prowadzi panienki na siłownię. I, w ich chęci zmiany kształtu biodra, nie odbiegają od symulatora, spędzają dużo czasu na ćwiczeniu, mając nadzieję, że "usunie nadmiar", "pociągnie coś" itp. Co to jest? Redukcja nóg w symulatorze. Wiele kobiet jest przekonanych, że to właśnie te klasy pomogą pozbyć się tłuszczu, sprawiają, że nogi są szczupłe, a pośladki elastyczne. Czy tak? Rozumiem.


Obniżanie nóg w maszynie

Popularność symulatora redukcji stóp, przede wszystkim, wynika z faktu, że strefa stóp dla wielu jest estetycznie ważna. Jeśli chodzi o kobiety i mężczyzn, nie jest obojętna. Każdy chce mieć ścisłe nogi, bez żadnych "kissel" w tej dziedzinie. Maszyna napędowa – maszyna do redukcji nóg – ma na celu wzmocnienie odpowiednich mięśni ud :

 • Grzebień;
 • Wiodący – duży, krótki, długi.

Dodatkowo jest zaostrzenie krawców i mięśni układu chłonnego i biodrowego.

Wiodące mięśnie są zespołem głębokich mięśni pachwy i wewnętrznej powierzchni uda. Znalezienie ich jest dość trudne, niemniej jednak te mięśnie działają codziennie: wspinając się po drabinie, pod górę lub wstać. Powstałe mięśnie w codziennym życiu są nieznaczne i słabe. Dlatego muszą być przeszkoleni.

Zmniejszenie nóg w maszynie ma na celu wzmocnienie wiodących mięśni, ale ta lekcja nie doprowadzi do utraty wagi na wewnętrznej stronie uda , ponieważ są to różne typy tkanek – mięśnie i tkanka pokrywająca je. Nawet jeśli podczas treningu na symulatorze zostanie spalona duża ilość kalorii – nie nastąpi redukcja tłuszczu w biodrach.

Wyniki szkolenia. Korzyści

Symulatory do mieszania / hodowania nóg mają na celu wypracowanie jednej grupy mięśni. W rzeczywistości udo (obszar wewnętrzny / zewnętrzny) działa w połączeniu z innymi częściami ciała. Odrębnie, te mięśnie w życiu codziennym nie są zaangażowane, więc trening jest wykorzystywany jako pomocniczy. Znajdują się one w podstawowym zespole ćwiczeń, osobno mieszając nogi w symulatorze nie przyniesie żadnych rezultatów w poprawianiu kształtu nóg. Jaki jest ten symulator?

 • Wzmacnianie mięśni wewnętrznej powierzchni ud;
 • Tonus mięśni adduktora;
 • Zwiększenie równowagi podczas jazdy;
 • Zmniejszenie obrażeń.

Zmniejszenie nogi symulatora, technika wykonania:

 • Zainstaluj masę maszyny.
 • Usiądź na trenerze i postaw nogi na stoisku.
 • Z tyłu jest nawet, ręce na rączce, ciało jest dociskane do ławki.
 • Wydech – aby zebrać nogi razem.
 • Wdychać – nogi rozpuścić (powoli).

Praktyczne wskazówki:

 • Z trudnościami w wykonywaniu ćwiczeń możesz pomóc sobie w dłoniach.
 • Obowiązkowe rozgrzewki przed ćwiczeniami.
 • Ćwicz, aby wykonać w połączeniu z innymi ćwiczeniami na nogach.

Jakie będzie złożone szkolenie?

 • Zwiększ całkowitą wytrzymałość organizmu.
 • Wzmocnij serce i naczynia krwionośne.
 • Doprowadzi do napięcia mięśni.
 • Zwiększ elastyczność ścięgna i stawów.
 • Normalizuje krążenie krwi.
 • Poprawa metabolizmu.

I jako powitanie następstwo:

 • Pozbycie się nadwagi;
 • Idealny kształt ciała.

Aby uczestniczyć w siłowni w celu ćwiczeń tylko na maszynie do prowadzenia samochodu, nie ma sensu, ponieważ ćwiczenie jest skuteczne tylko w złożonych szkoleniach. Do samodzielnego studiowania na zginaniu nóg w symulatorze jest dobra opcja – symulator "Butterfly". Ćwiczenia umożliwiające niezależne szkolenie są proste i skuteczne.

Przeciwwskazania

Zatrudnienie na wiodącej maszynie o dużej objętości i zwiększonym obciążeniu może prowadzić do skurczu mięśni gruszkowych. Funkcje mięśni polegają na supince i usunięciu bioder. W pobliżu jest nerw kulszowy, którego ściskanie prowadzi do bólu w nodze. Tutaj tylko pomogą lub trenują z trenerem.

Ćwiczenia-ekspandera "Motyl"

"Butterfly" – symulator dla różnych grup mięśniowych, ekspandera jest łatwy w użyciu. Możesz studiować w domu. Do treningu nie jest wymagany specjalny pokój. Regularne zajęcia przyniosą skuteczny wynik w krótkim czasie. Praca nad kompresją ułatwia opracowywanie wszystkich grup mięśni (klatki piersiowej, górnej części pleców, bioder, pośladków, prasy, pasa ramieniowego i ramion) trenera "Butterfly".

Ćwiczenia:

 1. Wykonaj górną część ciała. Weź rozworek w dłoni i podnieś go. Ściśnij "Motyl", używając mięśni pasa barkowego. Ładunek należy zwiększyć, biorąc ramiona z dala od ciała.
 2. Ćwiczenie mięśni klatki piersiowej. Złap "Motyl" pomiędzy przedramionami. Aby zmniejszyć łokcie, ściskając i rozłączając trenera.
 3. Szkolenie prasy. Połóż się na podłodze, zginając kolana i stawiając nogi na podłodze. Jeden koniec maszyny jest zaciskany między kolanami, drugi – trzymać ręce przed twarzą. Podnieś nogi, ściska trenera. Załaduj na prasy.
 4. Trening udowy. Usiądź na krześle. Zaciśnij mocno trenażerze między kolanami. Ręce – na ramionach symulatora i z wysiłkiem ściśnij ekspandera. Wyginanie nóg w maszynie to skuteczne ćwiczenie ud. Podczas wykonywania ważne jest, aby je odcedzić.

Zasady i porady dotyczące szybkich wyników

Po pierwsze, regularność szkolenia. Żądany efekt można osiągnąć tylko wtedy, gdy ten warunek zostanie spełniony. Ci, którzy chcą mieć idealną postać, powinni dołożyć wszelkich starań, aby uzyskać szybki wynik.

Po drugie, przeanalizuj dietę i wyeliminuj tłustą żywność. Głównym warunkiem jest monitorowanie zawartości kalorii naczyń i wielkości porcji. Oblicz dzienną dietę: średnio 1100-1200 kcal. Do diety należy dołączyć koktajle dietetyczne i herbatę ziołową. Pomogą zmniejszyć poczucie głodu. Ogranicz spożycie soli i użyj przypraw tłuszczowych do gotowania: cynamonu, kurkumy, pieprzu itp.

Po trzecie, codziennie trenuj co najmniej pół godziny. Możesz ćwiczyć kilka razy dziennie, równomiernie rozprowadzając ten czas, wykonując 2-3 ćwiczenia.

Wnioski

Ćwiczenia dotyczące symulatorów jazdy są skuteczne przy utracie wagi lub poprawieniu kształtu nóg tylko w złożonych zawodach. Prowadzić do tonu i wzmocnić mięśnie ud. Ponadto poprawa samopoczucia zwykle prowadzi do wzrostu poczucia własnej wartości i pewności siebie.