505 Shares 1761 views

Jak inwestować pieniądze w euro? Czy opłaca się inwestować w euro?

Jeśli masz oszczędności w rublach, w związku z obecną sytuacją gospodarczą, jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, gdzie i jak mogą one zostać zapisane. Invest lub umieścić w banku? A może zamienić w euro? Czy opłaca się to zrobić? Czy warto inwestować w euro, czy utrata być? I jakie funkcje są dostępne? I gdzie można wymieniać ruble na euro?

Gdzie i jak inwestować w euro?

Początkowo, przyjrzyjmy się, gdzie można inwestować swoje rubli na euro. Istnieją trzy główne miejsca, gdzie jest to możliwe:

 1. Instytucje bankowe;
 2. Kantory (w tym wirtualne);
 3. czarny rynek

Ze względu na niestabilność i cech trzecich, będzie ona uznana tylko instytucje bankowe i kantory. Będzie również rozważyć sytuację, która rozwinęła się w gospodarce światowej i możliwych operacji z euro, aby zwiększyć ich liczbę. Może nie jesteś pewien, co zrobić zakład? Myślicie, aby inwestować w euro lub dolara? No, może ten artykuł będzie przekonać w dalszej części tego zakładu.

Opcja kantorach

Co możemy powiedzieć o nich? Należy zauważyć, że istnieją dwa rodzaje wymienników: konwencjonalne i wirtualne. To jest pierwszy, oświadczasz, jak wiele z nich na ulicach. Działają one po prostu trzeba wziąć swoje pieniądze w kantorze wymiany euro do przodu. Z biur wirtualnych walut trochę bardziej skomplikowane. Ponadto wymaga obecności banku (wydawanych kart bankowych w rublach i euro). mechanizm wymiany jest następujący:

 1. Rublow na mapie przelane pieniądze, które jest zaplanowane, aby przejść do euro;
 2. Wniosek o uczestnictwo w akapicie, który stanowi mapę, która jest zaplanowana do wniosku. To musi być koniecznie w euro, w przeciwnym razie bank przeliczone pieniądze w rublach.
 3. Bank prosi o potwierdzenie, że to robisz płatności (zwykle wysyłając wiadomość do właściciela karty telefoniczne, które jest kod weryfikacyjny).
 4. Musisz podać dostarczonego hasła.
 5. Czekać na fundusze.

Czy inwestować pieniądze w euro w tradycyjny sposób lub za pomocą wirtualnego punktu wymiany – ty decydujesz. Jedną rzeczą, aby wziąć pod uwagę – to jest własne korzyści.

Opcja z bankami

Opcja ta może być również realizowany w dwóch scenariuszach: normalne i wirtualnych. Pierwszy wiąże się z faktycznym przybycie oddziału banku, w którym pewna ilość zmian do euro. Wirtualny scenariusz zakłada możliwość wymiany pieniędzy w jego osobistym koncie (jeśli zostało przyznane). Oto jak inwestować pieniądze w euro za pośrednictwem systemu bankowego.

Jest teraz opłaca się inwestować w euro?

Czy opłaca się inwestować teraz rubli w euro? Jak by to nie patriotyczne dźwięki – tak opłacalna. Gdy kurs jest stale rośnie, metoda ta może być uznana za dobry sposób, aby pomnożyć swoje pieniądze (nawet jeśli jest czysto nominalna). Odnosi się to szczególnie do rubla, które są utrzymywane jako rezerwa na deszczowy dzień. Wkrótce nie będzie wprawiony w ruch, a tym samym może stopniowo zamieniają się w niewielkiej inwestycji, nawet jeśli jest to dość specyficzny. Aby ocenić, jak długo ta sytuacja, proponujemy spojrzeć na sytuację w gospodarkach innych krajów i samej Unii Europejskiej, który idzie i tej walucie.

Sytuacja w gospodarce światowej

Unia Europejska, których walutą jest euro, jest jednym z największych gospodarek na świecie. Większy udział w produkcji i eksportu produktów high-tech zajmuje. Tak więc, można powiedzieć, że euro ma silne podstawy gospodarcze. Ale w tym samym czasie w niektórych miejscach występują problemy systemowe w sektorze gospodarczym. Jednocześnie istnieją pewne istotne problemy w sferach pozaekonomicznych życia. Chociaż bezpośrednio nie wpływają one stowarzyszenie teraz może przynieść szereg niedogodności w przyszłości. Wśród nich:

 1. Powolne tempo wzrostu gospodarczego. Teraz kraje Unii Europejskiej, które osiągnęły swój zenit, a dalszy wzrost gospodarki jest problematyczne z powodu sytości.
 2. problemy demograficzne. Należy zauważyć, że obecnie rdzennej ludności nieznacznie, ale zmniejszona. Ale ogólnie rzecz biorąc, liczba ludności rośnie. Wynika to z naturalnego wzrostu migrantów i ich środowiska.

Ogólnie rzecz biorąc, Unia Europejska może pochwalić się stabilnego stanu, która jest potwierdzona przez obecność znaczących stosunków handlowych, a także potężnych partnerów. UE aktywnie zaangażowany z dwóch pozostałych najsilniejszych gospodarek na świecie – w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Ogólnie rzecz biorąc, są one utworzone z 60% światowego całego produktu. I pomimo wielu niektóre z problemów, możemy mówić o tym w najbliższych latach nic euro obawiać. Według niektórych prognoz, nie martwić się o stanie Unii Europejskiej może wynosić do 2040S.

Możliwe operacje z euro

Ale po prostu kupić walutę – trochę. Więcej należy dołożyć starań, aby uniknąć zjedzone przez inflację (choć jest to znacznie mniej niż rubla, jednak jest kilka procent rocznie), choć można po prostu trzymać swoje pieniądze w euro. W związku z tym, możemy rozważyć kilka opcji:

 1. Depozyt w banku. Tu należy wspomnieć, że zainteresowany tylko w instytucjach krajowych nie trzeba wyjeżdżać za granicę. Fakt, że za granicą stóp procentowych niższa niż stopa inflacji. A tutaj jest o półtora lub dwa razy więcej. Dlatego ta metoda może nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także nawet trochę je pomnożyć. Ale ze względu na wysokie ryzyko ekonomicznej koncentrując wszystkie pieniądze w depozycie w mało znanym banku – nie najlepszy okupacyjnej. Dlatego też nie będzie źle, aby skorzystać z tej złotej zasady: „wszystkie jajka w różnych koszyków” Ale, mimo wszystko, jest to najbardziej bezproblemowe opcja, i mniej czasochłonne. Więc czy warto inwestować w euro i zwiększyć je w taki sposób – to zależy od ciebie, ale odpowiedź wydaje się oczywista.
 2. Fundusze inwestycyjne. Polega ona na przeniesienie oszczędności w specjalnych organizacji, które są zaangażowane w inwestycje w akcje i obligacje. Można zauważyć zwiększoną podejmowania ryzyka w przedsiębiorstwie, a jednocześnie wyższą wydajność w porównaniu z depozytów.
 3. Inwestować w realnym sektorze gospodarki. Musimy uznać, że sektor gospodarczy kraju jest silnie uzależniona od świata zewnętrznego. I w tym przypadku, euro może zostać przeznaczone na zakup technologii maszyn do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej (lub więcej, jeśli waluta rośnie w górę, a następnie wymieniane na rubli i kupić sprzęt gospodarstwa domowego). Jak inwestować pieniądze w euro i wydać je – to zależy od Ciebie, możesz zrezygnować z proponowanych opcji i trzymać je pod poduszką.

wniosek

Jako część artykułu to zostało omówione, jak inwestować pieniądze w euro. I nie tylko tłumaczyć, a coraz mnożyć. Jak widać, teraz można zainwestować swoje pieniądze w euro i zysk. Można również skorzystać z co najmniej ryzykowne opcję – wpłaty, lub ryzykować większej ilości. Teraz opcja z bankiem, w obecności 10 tysięcy euro pozwoli żyć przeciętnie, nawet nie działa. Tak więc, podsumowując, możemy powiedzieć, że sposób, aby stworzyć dla siebie poduszkę finansową – dobra rzecz. I w tym momencie jest to korzystne do inwestowania w euro.