698 Shares 4657 views

Paszteciki z mięsem mielonym – nieodzownym danie na świątecznym stole

Jeśli gotowanie specjalną kolację, nie zapomnij podać w menu pasztecików z mięsem mielonym. Na świątecznym stole najlepiej jest gotować ich mięsa. Chociaż w normalnych dni, można rozpieszczać swoich bliskich, a nawet ryby kotlety z marchwi. Niektóre zrobić swoje buraki, co jest również bardzo smaczne.

Są ludzie, którzy wolą hamburgery z mielonego mięsa wołowego, a inni lubią z nich korzystać mieszanego mięsa mielonego (wołowina i wieprzowina). Przede wszystkim lubię hamburgery z mieszanego farszu receptury, że dowiedziałem się od mojej mamy. To ona nauczyła mnie, jak gotować pyszne. Więc zacznijmy. 500 g mięsa mielonego, trzeba cebulę, ziemniaki, jajko, ciało białe bułki, mleka, sól, pieprz.

Po pierwsze, dodać posiekaną cebulę w mielonego na drobnej tarce, a następnie tam umieścić zagięty lub postrzępiony na drobnej tarce ziemniaków. Wszystko wymieszać. Rozgrzać trochę mleka, aż ciepło i złagodzić to ciało białego chleba lub bułki (całkiem sporo). Następnie wycisnąć miąższ i dodać do farszu, musimy być napędzana jedno jajo. Teraz farsz należy dokładnie wymieszać. Po tej soli smak i pieprzem. Następnie tworzą placki z mięsa, bez kości w mące i położyć na ogrzewanej miski, smarowane olejem roślinnym. Smażyć aż gotowane, odwracając się od jednej strony do drugiej. Okazuje się bardzo smaczne hamburgery z mięsa. Oni nie rozpadnie się na patelni i stają się bujne i bardzo apetyczny.

Jeśli zdecydujesz się gotować hamburgery mielonego mięsa wołowego, najpierw przekręcić funta szlifierka mięsa. Wskazane jest, aby to zrobić dwa razy, aby hamburgery okazało soczyste i delikatne. Pięćdziesiąt gramów cebuli Twist z mięsem lub ocierać o małej tarce. Następnie należy dodać do otrzymanej mielone dwóch jaj kurzych, a to wszystko dokładnie. Wykorzystany do takich samych dwóch łyżek oleju słonecznikowego i trzema łyżkami bułki tartej. Jeśli krakersy w domu nie było, zastąpić je mąką. Pieprz farsz i dodać dwie łyżeczki soli. W razie potrzeby, można umieścić go w zmiażdżony czosnek w żaby. Mielone ponownie wymieszać i gotować hamburgery. Wskazane jest, aby dodać trzy łyżki wody, aby uczynić go bardziej miękkie. Uformowania pasztecików, roll ich mąki lub bułki tartej i przedstawia ogrzewaną patelni olejem słonecznikowym. Pierwsze smażyć mielone pasztecików mięsnych z obu stron, a następnie dusić je przez dziesięć minut, z zamkniętą pokrywą. Niektóre z tych hamburgerów dalej dodał i posiekany koperek, ale to nie jest dla każdego.

A teraz będzie można nauczyć się gotować pyszne i oryginalne placki z grzybami. Ten oryginalny i bardzo smaczne danie zachwyci swoją rodzinę i gości. Przygotowanie takich pasztecików z mięsem mielonym szybko i łatwo. Cięcia dwa lub trzy plastry białego chleba mięknie w 150 ml letniego mleka. Następnie drobno pocięty na jednej żarówki, smażenia w oleju słonecznikowym, a następnie obrócić mielonego. Umyć i pokroić na kawałki średnich, dwieście gramów grzybów. To może być lub boczniaki. Wtedy właśnie podsolite je i smażyć na patelni z olejem roślinnym. Teraz dodać w mielonym, mieszanych siedmiuset gramów mielonego kurczaka i świń trzysta gram tłoczony biały chleb, smażona cebula i dwa żółtka jaj. Sól i pieprz do smaku, a następnie wymieszać wszystko. Z uzyskanej postaci mielonego ciasto, w środku, umieszczono jedną łyżeczkę grzyba już palone. Lepim placki i smażyć aż gotowane w oleju roślinnym. Te paszteciki z mięsem mielonym zadowoli każdego. Otrzymuje się je w drodze przetargu, aromatyczne i soczyste. Zaskocz swoją rodzinę ze smacznych dań, nie tylko od święta, ale także na zwykłych dni. Ciesz się apetyt.