634 Shares 3783 views

Jak migać telefon przez Odin „Android” Samsung?

Użytkownicy Samsung smartfony oparte na „Android” system operacyjny jest często do czynienia z problemem, gdy telefon zaczyna „fail” i odłożyć słuchawkę. Takie problemy występują zwykle ze względu na instalację oprogramowania bez licencji i firm, które przyczynia się do „zabicia” systemu. W niektórych przypadkach, smartphone zaczyna żyć swoje życie z powodu wirusów, które mogą dostać się na urządzeniu z mediami osób trzecich (kart pamięci flash i PC) oraz połączenie z Internetem.


Najlepszym rozwiązaniem sytuacji będzie migać smartphone. Ale oficjalne centra serwisowe często odmawiają serwis gwarancyjny (i mają do tego pełne prawo), a tym samym naraża wymóg zapłaty za pracę. Ponieważ usługa nie jest tania, wielu użytkowników są zachęcani, aby spróbować przywrócić telefon do życia. Ten artykuł dostarczy informacji na temat jak migać telefon przez Odyna – Get oficjalny program do aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

Pierwsze kroki

Pierwszym krokiem na drodze do sukcesu w trudnym zadaniem jest, aby przygotować się do procesu. Musisz upewnić się, że smartfon bateria jest naładowana przez co najmniej 80 procent (korzystnie, jeśli poziom naładowania akumulatora jest kompletna). Ponadto, aby zrozumieć, jak ścieg przez Odin Odin, trzeba ściągnąć samego programu na komputerze. W tym przypadku system operacyjny zainstalowany na komputerze nie może być niższa niż Windows XP.

Koniecznie trzeba się sam firmware (może to być pojedynczy plik lub Multifile) i sterowniki ADB, które można pobrać na specjalistycznych stronach. Raz staje się jasne, że spełnione są wszystkie warunki, można rozpocząć proces.

Instalacja sterowników

Jednym z kluczowych elementów potrzebnych do wdrożenia przed miga przez Odin Odin, to zainstalować niezbędne sterowniki dla smartfonu. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać instalator i uruchom go (najlepiej jako administrator).

Są chwile, gdy sterowniki są już zainstalowane na komputerze. Aby upewnić się, że wszystko idzie prawidłowo, konieczne jest sprawdzenie systemu dla starszych wersji. W przypadku stwierdzenia przestarzałych sterowników, należy je usunąć i zainstalować najnowszą.

Download Mode Smartphone Pobieranie

Jak migać Samsung poprzez Odin? Proste! Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić bezpośrednio ze smartfona, jest uruchomienie go w tryb pobierania. Ale przed tym, należy upewnić się, że wszystkie niezbędne informacje ze smartfonu została zapisana przed migać jako jednostki po to włącza się „jak nowy”, a informacja o nim nie będzie.

Jeśli urządzenie nie włącza, nie rozpaczaj. Na potrzeby przyciąć off gadżet z przyciskami "Volume -", "Home" i "On / Off". Jak tylko ekran świeci się, proszę potwierdzić działanie, trzeba nacisnąć przycisk „Volume +”. Po tym, ekran wyświetla obraz robota i android Downloading napisem. Podłącz smartfona poprzez kabel USB do komputera, oraz że niezbędne kroki zostały wykonane z smartphone.

Pierwsze uruchomienie Odyna

Że przyszedł moment procesu przekłuwania. W tym celu powinno się z wielką odpowiedzialnością i ponownie przeczytać wszystkie instrukcje. Jeśli coś pójdzie nie tak, można uzyskać tak zwaną „Brick” i przywrócenie smartfon będzie kosztować dużo pieniędzy, albo staje się zupełnie niemożliwe.

Dlatego przed miga przez Odyna, konieczne jest, aby radzić sobie z programem. Aby to zrobić, należy najpierw rozpakować archiwum bezpośrednio od Odyna na dowolnym dogodnym miejscu na dysku twardym, a następnie uruchom plik Odin.exe. Tak więc, w interfejsie menu, można zobaczyć wiele mylących przycisków i słów. Ale nie bój się tego. Aby nauczyć się szyć przez Odin Odin, wymaga tylko znajomości, co jest dostępne firmware.

Jak migać „Android” przez Odyna

Jeśli firmware jest tylko jeden plik, wszystko co musisz zrobić, to kliknąć na przycisk PDA i wybierz lokalizację pliku bardzo firmware w oknie.

W przeciwnym razie, z firmware z trzech plików powinny być w linii PDA do wyboru duży plik (zawiera on kod słowny), na linii telefonicznej – plik zawierający telefonie słowo w tytule, w linii CSC – odpowiednio plik ze słowem kluczowym CSC.

Po manipulacji danymi, upewnij się, że pole oznaczone Auto Reboot i F. Wyczyść pola wyboru czasowe są. Konieczne jest, aby pamiętać, że przed słowami Re-Partition w żadnym wypadku nie powinny być sprawdzane, ponieważ można go włączyć urządzenie w „cegły”!

Inne linie i kleszcze są potrzebne dla bardziej zaawansowanych użytkowników, jak i tych, którzy są zaangażowani w rozwój tzw wersji custom firmware dla smartfonów, więc najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby nie eksperymentować z powyższych funkcji. Następnie kliknij przycisk Start, a następnie rozpocząć proces firmware bezpośrednio.

podczas firmware

Podczas firmware, upewnij się, że komputer bez wyraźnego powodu nie wyłącza i nie powiesić, gdyż może to doprowadzić do katastrofalnych skutków dla smartphone. Nie można również odłączać kabla USB, a następnie kliknąć na dowolny przycisk.

Wystarczy? Okazuje się, że tak. Ponieważ aby zrozumieć, w jaki sposób migać smartphone Samsung poprzez Odyna, nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i wiedzy. Co najważniejsze – upewnić się, że proces firmware osiągnął końcową fazę, a obciążenie taśmy minęło 100%. Po tym, inteligentny telefon uruchomi się ponownie na własną rękę i skręcić w trybie konfiguracji, podobnie jak jego pierwszy Rozpakuj i metę.

Kiedy prawidłowo załadowany stopniowe ustawienie telefonu w trybie normalnym i zaczyna swobodnie działać. Cały system plików jest aktualizowana, nie będzie dane z ostatniego firmware. Więc po raz kolejny należy zwrócić uwagę na punkt, który odnosi się do ochrony plików w dowolnym dogodnym medium firmware proces.

Ogólnie można powiedzieć, że będzie w stanie poradzić sobie z tym problemem prawie każdy. Ale jeśli nie ma zaufania do umiejętności pracy z komputerami PC i smartfony, to nie jest warte ryzyka lepiej. W takich przypadkach zwykle znacznie tańsze skontaktować się z ekspertami i uzyskać sto procent pozytywny. Więc zanim migać przez Odin Samsung smartphone „Android”, należy zdecydować, czy istnieje gotowość do eksperymentowania z podobnych manipulacji.

Co najważniejsze – być pewni swoich umiejętności, a reszta powinna być pozostawiona do złożonych procesów obliczeniowych wykonywanych przez komputer osobisty, systemu operacyjnego i oprogramowania.