853 Shares 1355 views

Jak sody przed rakiem?

W dzisiejszym świecie istnieje tak wiele chorób, które medycyna konwencjonalna nie może sobie poradzić. Jednak każda osoba może spróbować pomóc sobie za pomocą kilku innych nietypowych urządzeń.

Donald Porter

W tym artykule będziemy mówić o tym, jak Donald Porter odzyskać od jednej z chorób nieuleczalnych. Co było najważniejsze w jego leczenia? Soda pracował przed rakiem, na skutek którego 20 lat stał się jednym z włoskich onkologów mówiących. Aby pomóc sobie przezwyciężyć tę chorobę, konieczne jest poddane obróbce w ciągu dwóch tygodni długo.

szkolenie

Aby przejść na przebieg leczenia, która wykorzystuje sody przed rakiem, trzeba przygotować trochę. Aby to zrobić, wystarczy, aby uniknąć miesięcznego spożycia cukru we wszystkich jego formach i przejawach. Następnie można przystąpić do samoleczenia.

Jeden dzień

W pierwszym dniu do jednej łyżeczce (CH, L), Soda oczyszczona zmieszano z dwoma łyżeczkami melasa (syrop klonowy), wszystkie dobrze wymieszać i napojów między posiłkami. To musi być zrobione dwa razy.

Drugi i trzeci dzień

W następnych dwóch dni wszystko powinno być powtórzone jeszcze raz, ale konieczne jest w ciągu dnia, aby zrobić około 30 głębokich oddechów. Uważa się, że tlen i zabija komórki nowotworowe.

cztery dni

Lek jest zrobione w taki sam sposób jak wcześniej, ale teraz trzeba utrzymać poziom pH na tym samym poziomie co najmniej 4 dni. Tutaj prace sody przed rakiem, gotowane w roztworze, jak również produkty takie jak daty, figi, rodzynki, które powinny być spożywane jako żywność. Należy również kontynuować oddychać głęboko.

pięć dni

W tym dniu, ilość popiołu w wzrasta narkotyków. Teraz musimy dwie łyżeczki melasy, nie tylko, ale również sody dwa razy dziennie.

Dzień szósty i siódmy

Lek wytwarza się takie same, spłukiwane z kieliszkiem czystej wody za każdym razem. Dzienna głębokie oddychanie (to bardzo ważne!) Mogą pojawić się zawroty głowy, ale nie powinno to odstraszyć pacjenta. Więc może trwać przez pewien czas.

ósmy dzień

Jak dalej soda działa przed rakiem? Na tym etapie, dawka leku jest zwiększona dwukrotnie, a tym samym konieczne jest również wziąć potasu i filtrowana woda jest ważnym punktem. Ponadto, musimy realną ćwiczenia. Na tym etapie trzeba podnieść pH.

dziewięć dni

Lek przyjmować w tym samym czasie jednak, biegunka, zawroty głowy mogą pojawić wpływy. Jest to normalna reakcja organizmu. Ważne jest również, aby wziąć potas i nie zapomnij oddychać głęboko.

dziesięć dni

Jeśli ciało trudno sobie poradzić z taką dawkę leku, może być nieco zmniejszona (dwie łyżeczki). To może być trochę biegunka, zawroty głowy, mogą wystąpić bóle głowy, pocenie się. Jednak cel musi zostać osiągnięty: 4-5 dni, aby utrzymać ten sam poziom pH.

kurs

Warto zauważyć, że soda działa świetnie w walce z rakiem. Opinie ludzi, którzy byli leczeni w ten sposób – dowód. Uzdrawiał chorych na czwartym stopniem choroby, z komórek nowotworowych, które nie radzą sobie nawet chemioterapia. Przyjmować tego leku potrzebę dwie godziny przed posiłkiem, należy pamiętać, aby nie zapomnieć, aby uzupełnić organizmowi potasu. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że metoda ta nie znalazła jeszcze zgody miejscowych lekarzy. Warto zauważyć, że ta sama zasada działa sodę z mlekiem przed rakiem, ale w tej sytuacji, aby wyleczyć pacjenta, zaleca się spożywać czystą wodę.