698 Shares 3747 views

Biografia Lermontow: podsumowanie. Życie i los poety

Rosja od dawna wiadomo o wielkich poetów i pisarzy. Sam duch rosyjski tworzy ten wzór. Należy również zauważyć, że ten sam duch rosyjski wiąże się złego losu, że większość z nich przyniósł do przedwczesnej śmierci. Biografie wielu z tych istotnych i pełen wydarzeń. Wśród nich wyróżnia się biografię Lermontowa, krótka treść, która jest przedstawiona poniżej.


wczesne lata

Mihail Yurevich Lermontow urodził się w Moskwie, dwa lata po zakończeniu II wojny światowej tysiące osiemset rok dwunasty. Jego rodzice byli szczęśliwi w życiu rodzinnym, pomimo faktu, że nie żyją bardzo bogata, bo Lermontova Jurij Pietrowicz ojciec był kapitanem na emeryturę i otrzymał mały dochód. Matka Maria M., mieszkał kilka lat po narodzinach syna, umarł i edukacja chłopca wziął swoją babcię. Babcia i ojciec ciągle znaleźć okazję do kłótni, więc mieszkasz w pobliżu nie mogli. W rezultacie, chłopiec przebywał z babcią i jego ojciec poszedł do swego mienia. Babcia zabrała wnuka w prowincji Penza, gdzie Lermontow spędził swoje dzieciństwo i młodość. W dziewięciu lat, chłopiec poszedł do Kaukazu. Z tego, co widział wciąż miał wielkie wrażenie na resztę swojego życia. Tu przeżył pierwszą miłość. W ten sposób dochodzi do wniosku, młodzieńczy biografia Lermontow krótkie zawartość których są opisane powyżej.

studentship

M. Yu. Lermontow, którego biografia jest wypełniona wielu ciekawych imprez, całe życie był wielki romantyczny i marzycielem. Było to szczególnie w jego latach studenckich, kiedy Lermontow zamiar uczyć się w Moskwie, gdzie studiował literaturę i sztukę. Kilka lat później, przyszły poeta stara się zrobić na moralno-polityczny wydziału uczelni. Ale aby zdać egzaminy nie udało mu się z powodu szczególnej niechęci do niego przez nauczycieli. Został zmuszony do poruszania się z babcią w Petersburgu, gdzie starał się o przyjęcie do szkół wojskowych, uczęszczał na dwa lata. Ukończony to, że osiada w Carskim Siole i staje się sercem i duszą społeczności lokalnej młodzieży. W tym okresie, biografia i twórczość Lermontow pełen dramatycznych wydarzeń, jak to jest, gdy pisze: „Po śmierci poety” – dzieło, które jest we wspólnocie poczuł wezwanie do buntu. W tym roku został wysłany do służby na Kaukazie, ale dzięki moim Spraw babcia została przeniesiona do Nowogrodu.

Kaukaz

Na upartego i niespokojny charakter Lermontowa nie jak wielu jego krytyków. Tak więc, w tysiąc osiemset czterdziestym roku brał udział w pojedynku, za który został zwrócony do Kaukazu, i to właśnie tu rozpoczęła nową biografię Lermontowa, podsumowanie, które można scharakteryzować jako okres gwałtownej i niespokojnych młodzieży, emocji, miłości i oczywiście pisać. Szybko zdobywając swoją najwyższą odwagę miłości i szacunku dla władz, Lermontow często dostaje szansę, aby przejść do światła, gdzie spędził czas na hulanki i rozrywki. Na jednym z festiwali spotyka ten sam niespokojny i gorące, jak on sam, młody oficer Martynow. Po kłótni wywiązała, młodzież wyznaczyć pojedynku. Miało to miejsce na piętnastego lipca, w tragicznym zestaw okolicznościach Michaił Lermontow został zabity. Tak smutne życie skończyło się i los poety Lermontow była skrócona biografia, której streszczenie zostało oświetlone.