335 Shares 7674 views

MK-400 (Crossbow): opis,

MK-400 – kusza, która spowodowała spore zamieszanie wśród fanów tradycyjnego polowania i amatorów strzelectwa sportowego. Udane wdrożenie mechanizmu bloku, obecność stabilizatorów systemowych miękkie zejście i tłumików drgań – wszystko to bez żadnych problemów do czynienia z bronią, nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Inną oczywistą korzyścią wynikającą z modelu jest stosunkowo niski koszt, dostępne dla głównych odbiorców konsumentów.


charakterystyka

Kusza MK-400 ma następujące parametry techniczne:

  • Początkowa szybkość promień belki – 110 m / s;
  • napięcie – 43 kg / cm;
  • Długość wysięgnika – 20 cale;
  • Oczywiście łańcuch – 38 cm;
  • Całkowita długość kadłuba – 83 cm;
  • Szerokość – 58 cm;
  • Masa średnia kabury – 3,6 kg.

cechy konstrukcyjne

Kusza MK-400 blok w wyglądzie pod wieloma względami podobny do modeli rekurencyjnych. Dokonywanie również nieco przypomina dawnych kusz. Jednakże, zawiera wiele elementów pomocniczych charakterystycznych kosztownego broni.

MK-400 – kusza, która jest wyposażona w chwyt pistoletowy. Stabilizacja broń i zwiększenie łatwości użytkowania w budowie tyłek jest powlekanego materiału gumowego. Decyzja ta zmniejsza efekt przesuwne i pozwala produkować precyzyjne strzelanie w warunkach wysokiej wilgotności.

Lekki i kompaktowy rozmiar słuchawki, jest łatwy do przeprowadzenia, w razie potrzeby, długoterminowe śledzenie przejściach dla pieszych i produkcyjnych na długich dystansach. System składa się z niezawodnych komponentów, które chronią użytkownika przed wykonaniem przypadkowych strzałów. Obecność nie rozciągliwego, o wysokiej wytrzymałości łańcuch umożliwia utrzymanie crossbow w stanie naładowanym, zwalczania stanie przez kilka godzin.

destrukcyjna moc

MK-400 – kusza który różni bowstring napinającej siły równej około 43 kg / cm. Wyostrzenie prędkość początkowa wynosi około 110 m / s. Dla klasycznych broni blok typu wskaźniki te są uważane za po prostu anulowane.

Przedstawiony model stanowi okazję do zmiany. W razie potrzeby, fabrycznie łuku mogą być zastąpione przez elementy prowadzącymi pojemności 70 kg / s przy naciągu łańcucha. W ten sposób, prędkość przelotowa wysięgnik jest zwiększona do 120-135 m / C.

Jak daleko może trafić produkcję MK-400 Crossbow? Informacje zwrotne od użytkowników, którzy mają już doświadczenie Przedstawiony model w akcji, wskazują na możliwość skutecznego ognia z odległości około 80 metrów. Jednak polowanie z kuszą działa tak atrakcyjny dla miłośników wędkarstwa dzięki potrzebie cichej Sneak do celu i spełnienia strzelając z bliskiej odległości.

Materiały konstrukcyjne

Jeśli blok łuk może wydawać fanów tradycyjnego polowania na niektóre fantazyjne broni, Kusza MK-400 nie zawiera nic zbędne i dlatego budzi zaufanie z pierwszym znajomości. Elegancki czarny kolor sprawia wrażenie niebezpiecznej broni. W rzeczywistości, ta broń jest naprawdę taki, ponieważ wszystkie części są wykonane z włókna węglowego i solidność technologicznie stopów tytanu.

Jako podstawa do produkcji strun ciężkich żarnika używane polimerowej. Jak opinie, materiał łatwo wytrzymuje do 7000 napięć. W rezultacie, użytkownicy nie potrzebują więcej czasu, aby martwić się o nagłym zerwaniu łańcucha podczas wystrzału.

Kusza MK-400: Cena

Doświadczeni myśliwi często trzeba rozłożyć na profesjonalnych kusze znanych marek setek tysięcy rubli. MK-400 – kusza, której koszt w krajowym rynku zaczyna się około 18 000 rubli. Jak pokazuje praktyka, modelowe cechy są wystarczające do produkcji wystarczająco dużą futra.

Opcje

Jak wszystkie nowoczesne bloku łuku kusza MK-400 wyposażone w amortyzatory drgań i stabilizatory. Najnowsze promować produkt naprawdę ciche strzały. Taka funkcja jest po prostu niezastąpiony dla myśliwych, którzy preferują łodygi zdobycz z zasadzki. Podobnie jak w przypadku brakuje w tej sytuacji często muszą szybko wykonywać powtarzające się strzały.

Model ten jest wyposażony w mechanizm ochronny, który eliminuje suche pożaru. Zastosowanie tego konstruktywnego rozwiązania umożliwia nie tylko do poprawy bezpieczeństwa pracy broni, ale również w celu uniknięcia uszkodzenia cięciwy bez strzałką w kanale pistoletu.

Charakterystyka pracy

MK-400 ma kuszy niezawodnego przewodnika aluminiowego. Zacisk wysięgnik jest realizowane za pomocą sprężynowego piłki. Artykulacja klocków prowadzących i zawiera adapter, który działa jako adaptera. Wszystko to przyczynia się do łatwej instalacji i zapewnia jego strzały latać zweryfikowane.

Pomimo dość ostrą linię tyłek, ramiona, według myśliwych, jest miły w dotyku w ramię w położeniu napiętym. W tym przypadku, w celu dokładnego kierowania użytkownik nie musi dotrzeć do okularu.

Między kolbą a uchwytem zawiera kuszy technologię projekcji, który jest realizowany w konstrukcji do podpinania napinacz. Te ostatnie różnią się nieznaczne zmiany w postaci poszczególnych bocznych występów. Decyzja ta przyczynia się do ochrony przed uszkodzeniami prowadnicy napinacza bloków funkcjonalnych.

Konkludując

Miłośnicy wędkowania, nie tylko znane z tradycyjnych polowań, które używane są łuki i kusze, blok broń związana z nieporęczne, niewygodne i raczej nieporęczny urządzenia. Jednak w rzeczywistości, Kusza MK-400 ujawnia się jako funkcjonalny, ergonomiczny i dość łatwy sposób śledzenia produkcji średnich i dużych rozmiarach.

W pełni zaopatrzony stan z prezentowanym modelu wagi pokrywa nie więcej niż 4 kg. Kusza wiszące na ramieniu, można całkowicie zapomnieć o istnieniu broni podczas długiego przejścia do początku strzelania.