701 Shares 2111 views

Płyty Vermiculitowe

Nowe normy bezpieczeństwa podczas budowy kapitału odnoszą się do wielu aspektów, ale należy zwrócić szczególną uwagę na ochronę przeciwpożarową. Należy zauważyć, że poszczególne obiekty wymagają zwiększonej ochrony przeciwpożarowej, którą można osiągnąć dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Mówimy o płytkach wermikulitowych. Kupowanie płyt PVTN jest możliwe online, po uprzednim ustaleniu ich marki, poczynając od miejsca, w którym mają być stosowane. Wermikulit rozszerzony – wysokiej jakości materiał ognioodporny wykonany z naturalnej substancji. Vermiculit należy do materiałów przyjaznych dla środowiska, odpornych na wysokie temperatury. Rozszerzony wermikulit nie zawiera zanieczyszczeń alkaliami. Nawet w temperaturze 1200 ° C wermikulit nie emituje toksycznych składników, które mogą zaszkodzić naturze lub osobie. Produkty Vermiculite są bardzo prosto przetwarzane za pomocą konwencjonalnych narzędzi, instalowanych z klejem wysokiej temperatury lub łączących części na ścianach i innych płaszczyznach. Zewnętrzną część produktu maluje się farbą pokrytą metalem.
Ten materiał ma niewielką cenę, ale gdy oferujesz wermikulit, którego cena jest nadmiernie zaniżona, musisz pomyśleć o jego jakości. Przed zakupem wermikulitu należy wybrać gęstość produktów. Przedsiębiorstwa wytwarzające produkty ognioodporne mogą zapewnić różną gęstość od 350 do 1000 kg / m3. Ten niezrównany surowiec jest stosowany w budownictwie cywilnym i przemysłowym, hutnictwie, jako materiał ognioodporny wyrobów metalowych. Zabezpieczenie przeciwpożarowe konstrukcji metalowych z wermikulitem umożliwia wstępne czyszczenie konstrukcji ze skalą, brudu, zaprawy, gdzie sadzenie zostanie przeprowadzone. I głębokie czyszczenie korozji, gruntowanie nie jest konieczne. Gdy powierzchnia jest przygotowana, należy wykonać ognioodporność konstrukcji, przymocować PVTN. Mocowanie to utworzenie muszli o konstrukcji metalowej, tworzony jest szkielet ognioodporny. Z pomocą wyrobów wykonanych z wermikulitu realizowana jest nie tylko ochrona termiczna metalu, nadaje się do wykładania pieców, kominów, kanałów kablowych.
Mówiąc o stosowaniu płyt wermikulitowych, warto wspomnieć o ich zastosowaniu do pokrycia konstrukcji żelbetonu. Konieczne jest zabezpieczenie przeciwpożarowe konstrukcji żelbetowych w celu zwiększenia wytrzymałości budynków podczas pożaru. Płyty montażowe wykonywane są na dobrze przygotowanej ścianie. W tym celu najlepiej jest użyć specjalnego kleju, co zapewnia niezawodny chwyt. W ten sam sposób chronione są drewniane konstrukcje. Trzeba powiedzieć, że płyty wermikulitowe zapewniają dużą izolacyjność cieplną i dźwiękową. Okazuje się, że z ich pomocą można rozwiązać kilka ważnych problemów równolegle. Aby uzyskać ten naprawdę unikalny materiał, musisz skontaktować się z firmami, które faktycznie je produkują. Podczas rejestracji należy wziąć pod uwagę objętościową gęstość objętościową, a także wymiarowe parametry produktów. Cena zależy bezpośrednio od gęstości produktu. Jeśli nie potrzebujesz dużej gęstości, po co płacić więcej – od razu polecaj zamówienie.