387 Shares 4776 views

Film "The Sound of the storm": opinie widzów

Gatunek „film katastrofa”, pomijany w latach 70. ubiegłego wieku na peplum popytu i neovesterny, nadal jest popularna do dzisiaj.


Wśród ciekawszych dzieł Hollywood ostatnich kilku lat można nazwać obraz Craig Gillespie „odgłos burzy”. Recenzje oglądałem film różni, ale wszyscy widzowie, jak to jest plusem zwrócić uwagę na rzeczywistość, co się dzieje.

Jak to zostało stworzone?

Wszystko zaczęło się od publikacji w 2009 roku powieści Keysi Sherman i Michael J. Todzhaysa „bezinteresowna godzin.” Został napisany na podstawie prawdziwych wydarzeń, które miały miejsce w 1951 roku na Cape Cod.

Po 2 latach firma „Walt Disney Pictures” nabył prawa do ekranizacji. Aby utworzyć dostosowane nominowanych scenariusz do „Oscara” Paul Teymesi i Erik Dzhonson spotkał się z naocznych świadków katastrofy 2 tankowców, które miały miejsce 60 lat temu, ponieważ intencją było stworzenie niezwykle realistyczny obraz bez wymyślone „wyczynach superbohaterów.” Jednak nie oznacza to, że film musi być nudna, a nacisk położono na fakt, aby utworzyć żywy i imponujący obraz strasznej burzy.

Pracować na obrazie

Zdjęcia rozpoczęły się we wrześniu 2014 roku w miejscowości Quincy w stanie Massachusetts. Jak natura stosowane również różne miejsca południowym wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i okolicy Chatham. Część obrazu pojawiły się również w mieście Marshfield. Montaż obrazu „The Sound of burzy” (patrz opinie poniżej) trwał jeden rok. Na około 1000 efekty wizualne były obsługiwane w tym czasie.

załoga kamera

Producentem filmu był Doroti Ofiero i Dzheyms Uitaker. Jako główny operator został zaproszony do Hiszpana, zwycięzca sześciu okresie „Goya” nagród Javier Aguirresarobe i kompozytor – Carter Burwell, który napisał muzykę do „Zmierzchu” i wielu innych znanych obrazach.

Akcja opowieści

Po pierwsze, z tego, co chcą czytać tych, kto decyduje, czy oglądać film „Sound of burzy” – recenzje. W odniesieniu do scenariusza, są generalnie pozytywne, ponieważ trudno jest stwierdzić, roszczenie do prawdziwych wydarzeń.

Akcja filmu rozgrywa się na miejscu wypadku w 1951 roku. Bernard Webber jest na stacji Straży Przybrzeżnej w Chatham (Massachusetts) na Cape Cod. On jest zakochany w miejscowej dziewczynie, Miriam. Para decyduje się wziąć ślub na 16 kwietnia. Jednak kariera poprowadzi młody człowiek musi wcześniej wystąpić o pozwolenie na stanowisko dowódcy Daniel Cluff.

Kiedy Bernie idzie do swojego przełożonego o swoim zgłosić chęć zawarcia małżeństwa, stacja otrzymała wiadomość, że na wybrzeżu w pobliżu Chatham cierpienie SS tankowca „Pendleton”. Statek został poddany niszczącym działaniem burzy Norister i podzielona na dwie połówki. Sytuację komplikuje fakt, że kilka godzin wcześniej ten sam los spotkał statek „Fort Mercer”, a główne siły ratowników zostały wysłane do eliminacji wypadku. Jednak, aby pozostawić bez pomocy załodze „Pendleton” – nieludzkie. Dlatego, szef stacji przypisuje Bernie odłączania dowódcę, który łódź CG 36500 aby dostać się do tankowca i uratować załogę. Z niego bierze Endryu Fitsdzheralda, Richarda Livsi i Ervin Maske.

Dowiedziawszy się o tym, jego dziewczyna, Miriam zdaje sobie sprawę, że akcja ratunkowa – to samobójstwo. Zgadzam się z nim większość mieszkańców Chatham. Niektórzy z nich uważają, że Cluff dowódca po prostu nie wie o stopniu niebezpieczeństwa, do której naraża swoich graczy. Miriam sitowie na dworzec, aby przekonać szefa o wezwanie jej narzeczony Bernie łodzi i odesłać go do załogi. Cluff nie tylko odmawia, ale z grubsza mówi Miriam wydaleniu z terytorium stacji.

wynik

drużyny Bernie dostać się do rozbitego tankowca mimo że po drodze tracą kompas. CG 36500 jest przeznaczony do przewozu 12 osób, ale ratownicy udało się zabrać na pokład 32 członków załogi, aby zniszczyć statek. W przypadku braku kompasu, Bernie jest łodzią do domu. Zadanie jest skomplikowane przez ratowników, gdy okazuje się, że miasto zostało pozbawionych energii elektrycznej. Jednak Miriam sąsiedzi budować swoje samochody na molo i to światło, aby pokazać im drogę.

W rezultacie, za doskonałe prowadzenie operacji Bernard Webber i jego współpracownicy otrzymali złoty medal dla ożywienia amerykańskiej.

2 miesiące później, Miriam poślubiła swojego bohatera. Ich małżeństwo trwało 58 lat, aż do śmierci w 2009 roku Webber i 2 lata później umiera, a Miriam.

Aktorzy

W filmie „Sound of the storm”, których różnorodność opinii, zabrali ponad 70 aktorów, nie licząc dodatków. Obsada:

 • Kris Payn, znany z filmów "Star Trek", "Star Trek: Nemesis" i "Star Trek: Nieskończony" – Bernard Webber.
 • Eric Bana, laureat nagrody Screen Actors Guild – Daniel Cluff.
 • Keysi Afflek, nominowany do Oscara "-" Ray Sibert.
 • Hollidey Greyndzher, nominowany do nagrody festiwalu telewizyjnym w Monte Carlo dla najlepszej aktorki w „Borgia” serii – Miriam Webber.
 • Ben Foster, laureatka nagrody MTV Movie Awards – Richard Livesey.
 • Dzhon Ortis, znana z serialu ABC «Amerykańska zbrodnia” – Wallace Queer.
 • Kyle Gallner – Endryu Fitsdzherald.
 • Grem Maktavish – Frank Zdjęcia.
 • Dzhon Magaro – Erwin maska.
 • Keinan Lonsdale – Eldon Hanan.
 • Michael Raymond-James – D. Brown.
 • Beau Knapp – Mel Gouthro.
 • Dzhosh Styuart – Wonder Sutherland.
 • Keinan Lonsdale, najlepiej znany z części 2 "Divirgenta" – Eldon Hanan.
 • Rachel Brosnahan – Hansen Bea.
 • Abraham Benrubi – Dzhordzh Mayers.

Ciekawostki o filmie „Sound of the storm” oraz rzeczywistego akcji ratunkowej

 • W 2011 roku, po śmierci prawdziwego bohatera filmu prototypu Bernard Webber dowództwem US Coast Guard, zdecydowano się wymienić jedna z łodzi na cześć dzielnego ratownika, dzięki której udało się uratować życie 32 osób.
 • Obsada: Eric Bana i Kris Payn wcześniej zagrała w filmie „Star Trek”. Tak więc, „Odgłosy burzy” (przeglądy ekspertów filmowych umieszczonych na końcu artykułu) – to ich 2nd wspólne filmy.
 • Tuż przed premierą filmu w United States Coast Guard opublikował w Internecie prawdziwych bohaterów fotograficznych uratować tankowca u wybrzeży Nowej Anglii.
 • W czasie burzy, 1951, w rejonie Oceanu Atlantyckiego były fale 18-metrowe, a wiatr wiał z prędkością 100 km / h.

"Sound of the Storm", 2016: Recenzje filmu (pozytywny)

Większość widzów, którzy już widzieli obraz, wierzą, że film okazał się sukcesem. Przede wszystkim wynika to z faktu, że chodzi o uniwersalne wartości, takie jak poświęcenie, bohaterstwo i miłość, która nie zna granic. Jednak wiele zalecamy oglądania obrazu w formacie IMAX 3 D, jak w tym przypadku, widz, jak to jest w środku burzy, i przechodząc przez wszystkie wydarzenia z ich zdjęć jako uczestnika i świadka. Istnieje wiele i kochali jak obrazowo i dokładnie filmowcy uchwycić atmosferę lat 50-tych ubiegłego wieku.

"Sound of the storm" 2016: opinia (negatywna)

Młodzi ludzie, którzy są przyzwyczajeni do superzrelischnym shooter z elementami fantastyki, obraz może się nie podobać. Po tym wszystkim, w filmie, w najbardziej interesującym momencie nie wydaje się obcy, i wyjdzie z ciemności Nie statek z wampirami. Nie spowoduje zachwyt i cynicy, którzy słowo „miłość” jest śmieszna. Kategoria ta również nie kupić bilet na film „Sound of burzy”.

Opinie wskazują, że historia o tym, jak młoda dziewczyna zaprasza przyjaciół i sąsiadów, aby oświetlić drogę ukochanej łodzi, a potem żyć z nim całe życie, wielu uważa, świeże i nieciekawe. Nic nie można na to poradzić, ponieważ w świadomości ludzkości od dziesięcioleci we wszystkich aspektach wyryte wszystkie światła i wysoki, a to nie jest ostatnia rola filmów niskiej jakości.

Opinia o krytykę malarskich

Teraz, gdy wiesz zawartości filmu „i burzy pęknie” Opinie składu publiczności i aktorów, nadszedł czas, aby przeczytać opinie ekspertów. Krytycy uważają, że obraz psują liryczny wiersza, który wygląda nieprzekonujące i nie na miejscu. W szczególności należy zauważyć, że jeśli bohater wygląda dobrze w scenach podczas burzy, w chwilach komunikacji z moją dziewczyną i to na pewno nie jest związany. Według niektórych krytyków, wydaje się, że dziewczyna jest zmuszona podjąć inicjatywę, aby Bernard Webber złożyć propozycję.

Nawiasem mówiąc, wśród zalet ekspertów malarskich nadana prace artystów malarstwo, doskonale odtwarza atmosferę 1950 roku.

Każdy decyduje za siebie, czy obejrzeć film „Odgłosy burzy” (2016). Opinie jak zawsze subiektywna, więc nie zaprzeczają sobie przyjemność doświadczyć silnych doznań, epicentrum katastrofy, zwłaszcza jeśli masz możliwość, aby zobaczyć zdjęcie w formacie IMAX 3 D.