94 Shares 9040 views

Jak pieścić członka rąk poprawnie?

Chcesz doprowadzić ukochaną maksymalnej satysfakcji seksualnej? Bezpośrednio do współżycia seksualnego – nie jest to jedyny sposób. Jak pieścić członka rękoma? Czy istnieje jakiś specjalny sprzęt?


Jak pieścić członka rękoma? Wszyscy ludzie są różni

Więc więcej. Zanim zdecydujesz, jak pieścić członka ręce, warto zauważyć, że każdy człowiek jest inny. Odpowiednio, każde pewien sposób mogą nie być odpowiednie dla niego. Spróbuj dowiedzieć się z wyprzedzeniem o preferencjach swojego partnera. Zwróć uwagę na jego ruchów podczas masturbacji.

Wielu mężczyzn jak stymulacji penisa z lekkich paliczków Pat. Ten rodzaj masażu wspomaga przepływ krwi do penisa. Spróbuj dać swoją elegancję i wdzięk palce, jakby grać na gitarze lub pianinie. Mężczyźni kochają ich oczach. Dla nich ważne jest to, jak będzie wyglądać twoja miłość z zewnątrz.

dwie ręce

W następnej chwili. Można dać człowiekowi niesamowite uczucie, wiedząc, jak pieścić członka rąk (oba na raz). Bez zginania palców, dwie palmy przewodów iz powrotem na penisa. Oznacza to, że jest członkiem musi być między swoimi rękami. Ruchy powinny być powolne i gładkie. Dodając trochę siły, można osiągnąć bardziej długotrwały wzwód.

Chwyć element z jednej strony i przenieść go w górę iw dół. Kciuk drugiej dłoni pat krocza okrężnym ruchem wskazówek zegara.

Tworzą pierścień kciukiem i palcem wskazującym, pozostawiając resztę darmo. Chwyć penisa i przesuń ręce. Można to zrobić jedną ręką. Wszystko według własnego uznania.

Z podstawy i do niej

Zdecyduj, jak pieścić członka swoimi rękami, należy zwrócić uwagę na kierunek ich przemieszczania. To jest bardzo ważne. Chwyć penisa u podstawy jedną ręką. A drugi – szef. Ręce jednocześnie wsunąć do podstawy penisa. w ten sposób ruch powinien być okrągły. Przypomina ręczniki ściskanie. W takim przypadku zaleca się używać więcej smarowanie.

Użyj już wspomniano powyżej znak „OK”. Chwyć dno i zaczyna go skompresować. Drugą ręką poruszać ruchem w kierunku bazy. Zmiana techniki. Przenieś swój kciuk i palec wskazujący w bok głowy, potem relaks, a następnie je ściskając. Połączenie siły i delikatności zachowa swojego partnera na baczności.

Pod prysznicem

Jak inaczej można zadowolić swojego partnera? Wielu mężczyzn lubi, kiedy dziewczyna pieści dick ręce pod prysznicem. Idź do ulubionych powrotem. Chwyć jedną dłoń jego penisa. Drugi mydło głaszcząc klatkę piersiową i plecy. Po tym ściskają palce rąk korony. Przesuń ręce w przeciwnych kierunkach. Twój partner będzie bardzo przyjemny i na tym samym czasie ekstremalnych uczuć. Nie zapomnij nacisnąć członka do swoich ud, piersi, sutki. Ci dostarczyć mężczyzna przyjemność.

moszna

Kobieta, która wie, jak pieścić członka rąk, nigdy nie pozostawiać bez nadzoru, a jego jądra. Podczas preludium do niego, można delikatnie dotknąć ręką. Lub na pewien czas, aby je utrzymać.

Masować penisa u podstawy okrągłej indeksu ruch palca. Pozostałe palce, jak gdyby przypadkowo dotknąć moszny. Ostrożnie „play” ze skórą, znajduje się tuż u nasady penisa. Przesuń palcem delikatnie od członu jąder. W momencie dotykania moszna monitorować ich moc. I pamiętaj, aby dbać o długość ich gwoździami do losowego partnera nie boli.

Chwyć członek oburącz. Przesunąć jedną rękę w kierunku głowy. A drugi – do moszny. Można zmienić ręce od czasu do czasu. Partner otrzyma różne doznania. Zachęcanie państw więc przedłużyć erekcję i będzie go wzmocnić.

Weź dużo smarowania. Wydać, powoli dłonią po wewnętrznej stronie uda człowieka, powoli zbliża się do moszny i penisa. Przenieś jeszcze wyższy – do pępka. Następnie zacznie spadać. Powtórz czynności w odwrotnej kolejności.

Nie tylko z rękami

Co należy dodać? Powiedzmy, jako członek mężczyzn pieścić ręce, wiesz. Nie należy jednak zapominać, jego zaskoczenie. Alternatywne ręce pieścić loda. Lizanie i kogut i moszny. Ostrożnie umieścić w ustach jednego lub dwóch jaj. Wystarczy być ostrożnym ze swoimi zębami. Po wytrysku erotyczne Slizhov z głową penisa i moszny na plemniki.

Wielu mężczyzn nie są przeciwko wykorzystywaniu wibracyjne Cock Rings. Umieścić go na penisa. Nie silne wibracje w połączeniu z pieszczot pojedzie twój partner szalony. Można również korzystać z innych obiektów, ekscytujące człowieka, nie mniej. Na przykład, może to być jak dotykając trawy, płatki róży, pióra, wibrator lub włosy.

Aby wzmocnić efekt

Jak urozmaicić zabawę? Pieścić penisa ręcznie, korzystając z tyłu palcami. Oznacza to, że penis i moszna trzymając płytkę paznokcia. Jest chłodniej i mocniej niż palców. Ponieważ partner czuje się bardzo niezwykłego uczucia.

Połóż dłonie na rękawice. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Idealnie – lateks lub gumy. Zastosowanie w tym przypadku nadmiernej ilości smaru.

Podczas element stymulujący Emit erotyczne dźwięki powiedzieć zwrotów wulgarnych, zachowują się prowokacyjnie. Partner musi odbierać sygnały, że po prostu podoba, korzystać z tych czynności.

kilka faktów

Wiedząc, jak pieścić mężczyźnie penisa ręce, w każdym przypadku, nie zapomnij o czułości i opieki. Mimo to, jest to najbardziej wrażliwy spot mężczyzn. Kobiety, nawiasem mówiąc, są często boi się dotknąć penisa i jądra z powodu wysokiej czułości. I to jest na próżno. Ta metoda przynosi przyjemność jazdy do obu partnerów. Niektórzy ludzie nie mają uczuć moszny nie może osiągnąć orgazmu. Uwaga: ciemną i pomarszczoną skórę moszny, tym bardziej męskich hormonów płciowych. W związku z tym większa siła.

Rozważmy kilka punktów z państwami pieszczoty i jąder. Nie wolno ich dotykać zbyt zimne dłonie. To jest obarczona całkowitej utraty potencji. Uniknąć niepotrzebnego szorstkość. Nie trzymaj rękę tuż nad genitaliami. Głaszcząc je stale, ściśnij lekko dotknąć.

Dla wielu mężczyzn strefa najbardziej podniecający jest skóra wokół większości jąder – na wewnętrznej stronie uda. Spróbuj pieścić to miejsce tak często, jak to możliwe.

Wycisnąć moszny jednocześnie palcami jednej dłoni i głaszcząc palcami wewnątrz drugiego. Linia łącząca Swipe jądra, palec w górę iw dół. Frays moszny lekko między palcami, wycisnąć i celowniku. I znowu, należy pamiętać, aby być ostrożnym! Delikatnie rozciągnąć skórę w różnych kierunkach. Mężczyźni uwielbiają. Jednym słowem, włącz proces w ekscytującej grze seksualnego. Można od czasu do czasu pochosyvat jąder partnera. Pozwól mu poczuć się jak wielki kot seksualnej.

Biorąc ujście jednego lub obu jąder i delikatnie ssania usta. Jednocześnie głaszcze swojego języka. Być delikatny. Działania takie są, między innymi, zwany egglingom. Prowadzi to do niezbyt ostrym jednak długiej i wyniszczającej orgazmu. W tym przypadku można nawet „mrucząc pod nosem”, melodię. Jednak, podobnie jak chwilę nie może każdy.

Klęczącej podczas stosunku, wyciągnąć rękę między udami i pieścić partnera jąder. Będziesz zaskoczyć swojego mężczyznę, dać mu możliwość poznania czegoś nowego. Najważniejsze, że to przynosi przyjemność niego i ciebie.

satysfakcja seksualna

Życie seksualne mężczyzn i kobiet jest niesamowite uczucie spokoju, nieskończona różnorodność emocjonalnych przeżyć i emocji. Kulminacja – jest osiągnięcie partnerów orgazm. Jednak za akt seksualny nie jest to obowiązkowe. Satysfakcja seksualna można uzyskać i dostarczyć partnera, wykorzystując wiedzę jak prawidłowo pieścić ręce członek męski. Obaj uczestnicy na koniec tego procesu dojść do stanu wyczerpania, zdawały się przyciągać fale miłości i przywiązania do siebie.

Zasadniczo, pieszczoty penisa i często trzeba przygotować się do aktu seksualnego. Nawet jeśli twój partner jest wystarczająco dobra erekcja, i czujesz, że Twoja pochwa jest już właściwie nawilżona, nie spiesz się. Oprócz dostępności penisa, człowiek powinien również posiadać niezbędną seksualne nastawienie psychiczne. Twoje ręce powinny czuć się dokładnie jak pieścić członka. I jaki rodzaj ruchu doprowadzi do osiągnięcia maksymalnego efektu.

Szczegółowe zasady istnieją

W rzeczywistości, na pytanie, jak pieścić penisa ręce mężczyźnie, nie może odpowiedzieć jednoznacznie. Aby osiągnąć harmonię, aby przygotować się do ruchów współżycia seksualnego łagodny kobiecych powinny utorować drogę do partnera serca, zastyga w oczekiwaniu głębszych uczuć seksualnych. Przed dotknięciem penis mężczyzny, palce delikatnie głaszcząc jego klatki piersiowej, brzucha, ud. Osiągnięcie penisa, obserwować każdy niuans Podobne partnera w fazie przynieść najwyższy stan pobudzenia. Śledź swoje wewnętrzne uczucia, ponieważ przepisy dotyczące pieszczot genitaliów, oczywiście, nie istnieje. Istnieje tylko powyższe zalecenia.

wyniki

Każdy człowiek ma wielką przyjemność, gdy kobieta pieści członka ręką powoli. Najważniejsze jest, aby zdecydować, co dokładnie kocha najbardziej. Start z subtelnym, światła i krótkimi akcentami. Zrób sobie przerwę minut i ponownie dotknąć elementu. Trzymaj rękę na głowie, somknite palce na ring i zacząć powoli suną nad nią górę iw dół. Używane w tym czasie delikatnie masować swoje jądra, obejmując go za rękę i wycisnąć. Starają się podporządkować jeden rytm ruchu ręki. Niech działają w porozumieniu.

Głównym ostrochuvstvitelnaya pieścić partnera doprowadzi do całkowitego zachwytu. Całe jego ciało będzie drżeć z rozkoszy. I wszystkie poprzednie przywiązanie zjednoczyć w jedną całość. Wziąć penisa z obu rąk i unieść głowę. Palec wskazujący jednej z nich przesuń w dół wzdłuż napiętej macierzystych. Nie naciskaj zbyt mocno. Poślizg, ledwie dotyka. I tylko palcem. Po dokonaniu kilku takich akcentów, można przejść do innych działań. Co oni będą się do ciebie i twojego partnera. Jedyną ważną rzeczą, aby wziąć pod uwagę potrzeby i preferencje siebie. Po tym wszystkim, przyjemność z życia seksualnego musi dostarczyć obu kochanków.