329 Shares 4262 views

Wskazówki, jak myśleć jak człowiek

Mężczyźni i kobiety … Czasami czujemy, że jesteśmy – całość, po prostu podzielone na dwóch różnych biegunach. Ale czasami wydaje się, że – będąc całkowicie różne planety, to niemożliwe, żeby tak naprzeciwko i spierają się każdy szczegół. Na przykład, nawet słynne zdanie: „Mężczyźni myślą, kobiety zrobić” może być postrzegany przez nas w różny sposób, gdyż obie płcie są dążenie do niezależności i wyższości nad sobą. Może dlatego, że nie możemy zrozumieć siebie nawzajem, ponieważ nie można w tym samym czasie krzyczeć, aby usłyszeć, co druga osoba szepcze do ciebie. Również u nas: wiele kobiet zastanawia się „jak myśleć jak człowiek”, ale nie stosuje się do tego bez żadnego wysiłku. Załóżmy, nadal starają się określić, jakie są nasze różnice i nauczyć się słuchać i zrozumieć siebie, aby osiągnąć spokój i harmonię.


  • Mężczyźni niewrażliwy! To może zadeklarować praktycznie każdą kobietę, jest przykładem, że kiedy był zdenerwowany, dziewczyna zauważyła niemal natychmiast, a jej własny mąż – przez co najmniej pół dnia. „Co się stało?” – pytasz. Przede wszystkim, że w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: „Jak myśleć jak człowiek”, zapominamy, że najlepszym sposobem możemy w tym pomóc jest jej własny mąż / chłopak, który jest obok, zamiast książek o psychologii. Fakt, że nie może od razu złapać swój nastrój, można łatwo wytłumaczyć brakiem wysokich poziomów intuicyjnych zdolności, dzięki którym Twój przyjaciel będzie określają swój nastrój w minutę. Naucz się wyrażać swoje myśli. Wzmocni to relacje i będzie chronić wiele kłótnie z bliskimi.
  • Mężczyźni nie wiedzą, jak słuchać. Tak, stwierdzenie jest prawdziwe, ponieważ w rzeczywistości, człowiek z natury, aby nauczyć się rozwiązywać problemy, a nie siedzieć i rozmawiać o nich, a kobieta – wręcz przeciwnie. Dlatego dzisiaj często można usłyszeć, że ludzie nie są zainteresowani rozmową o swojej pasji do modnych ubrań i salonie kosmetycznym. Wydają się nim głupi, niepotrzebny, nie dlatego, że nie lubi dziewczynę, a ponieważ nie mają problemów.
  • Mężczyźni nie zauważają szczegóły. Co ludzie myślą, ale seks? To pytanie jest często wymyka z ust panienek zaburzonych. W rzeczywistości, oni myśleli dużo, ale też nie zauważyć pewne istotne szczegóły, że nie mogą, ponieważ jest mniej skupiona na nich. Ale nie sądzę, że nie trzeba już nosić nową sukienkę tylko dlatego, że twój chłopak nie zauważył. Nawet jeśli tak jest, nie martw się i wskazywać na jego nowych samych ubraniach. To nie będzie wyglądać głupi, po prostu aktsentiruete swoją uwagę do swojego wyglądu, a pod koniec wieczoru, będzie szczerze podziwiam swój wygląd.
  • Mężczyźni są powolne. To jest – kolejny problem, który pojawia się, gdy szukając odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób myśleć jak człowiek, bo po prostu nie mógł zrozumieć, jak mogła zrobić dzień przed dziesięciu przypadkach, a facet w tym samym okresie ledwo zrobić jedną. Należy mieć na uwadze, że kilka rzeczy na raz może być prowadzone wyłącznie Yuliy Tsezar, ale wszyscy inni ludzie nie są w stanie. Dlatego nie należy go nadużywać, lepiej niech to dokładnie wykonać jedno zadanie i przejść do następnego, który zostanie przerwany w środku pierwszym przypadku przejść na zasady, a nie w celu dostosowania go do końca.
  • Mężczyźni nie mają emocje. To – ostatni złudzenie omawiając kwestię jak myśleć jak człowiek. Większość kobiet jest bardzo dużo w błędzie myśląc, że człowiek – istota bez emocji. To nie jest, po prostu ich emocje są kontrolowane przez ile lepiej niż kobiety. Dlatego faceci nie są zadowoleni z napady złości, nie płacz bez powodu i nie krzyczeć z radości.

I pamiętaj: nawet jeśli są one różne, ale muszą nam tyle, ile jesteśmy w nich!