537 Shares 1830 views

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920): opinie, specyfikacje, firmware

Tak, dzisiaj nasza uwagę na ciebie telefon, zwany Lenovo Vibe Z2 Pro zostanie przedstawiony. Szczerze mówiąc, jest to stosunkowo nowy smartphone, który ma dość dobrą ocenę krytyków. Czasami nawet zbyt wysoka. Znajdź podobne urządzenie, które będzie po prostu zachwyci klientów, jest niezwykle trudne. Tyle tylko, że jeśli spojrzeć na wiele wirtualnych widoków, można się zastanawiać: do ustalenia ogólne wrażenie modelu jest bardzo trudne. Więc teraz musimy dowiedzieć się, co faktycznie jest Lenovo Vibe Z2 Pro. Co jest tak dobry to smartfon? Co to ma wady? Na co zwrócić uwagę przy wyborze telefonu? Wszystko to jesteśmy z wami i się dowiedzieć.

Ogólnie rzecz biorąc, należy zwrócić uwagę na fakt, że wiele opinii na temat danego produktu czasami tylko zakupione. Oznacza to, że są one napisane na zamówienie. A więc trzeba cały czas jasno analiza wszystkich znaleźliśmy opinie. Czasami odróżnić prawdę od kłamstwa bardzo trudne. Szczególnie w odniesieniu do telefonów. Po zdjęciach autora w tym przypadku, są rzadkie. Sprawdzić dokładność wypowiadanych słów dopiero będą znane wszystkie cechy i właściwości danego modelu. Tak, będziemy kontynuować do badania Pro Lenovo Vibe Z2.

System operacyjny i procesor

Jak rozpocząć szereg nowoczesnych telefonu? Ktoś może powiedzieć, że z cenami. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Ceną, jak wiemy, muszą być zgodne z możliwościami sprzętu. Tak więc należy uznać dopiero po będzie wiadomo do wszystkich cech i funkcji urządzenia.

Wiele z nich jest teraz zaczyna przeszukiwanie ich z wyboru systemu operacyjnego i procesora. Te dwa wskaźniki są bardzo ważne dla wydajności telefonu jako całości. Na szczęście, Lenovo Vibe Z2 Pro to wszystko całkiem nowy i potężny. W każdym razie, możesz być pewien, że Twój telefon będzie dobrze współpracować z proponowanych cech.

Chodzi o to, że system operacyjny jest zainstalowany na wersji modelu „Android 4.2”. Jest idealny dla Lenovo Vibe Z2 Pro firmware. Zapewnia możliwość pobrać, zainstalować i używać najnowszej nowych produktów branży gier i aplikacji mobilnych. Szczerze mówiąc, wiele osób teraz głodny tylko to. W razie potrzeby będzie można łatwo uaktualnić system operacyjny bez uszkodzenia danych.

Warto też zwrócić uwagę na procesorze urządzenia. Jest on odpowiedzialny za wiele funkcji i możliwości modelu. Lenovo Vibe Z2 Pro, mówiąc, wyposażona w tej chwili jednym z najbardziej wydajnych procesorów. Ma dużą szybkość zegara, wiele jąder. Jest to procesor telefonu 4 o częstotliwości 2,5 GHz. Dla nowoczesnych smartphone jest to bardzo dobry wynik. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że obecnie wiele modeli obsługują tylko 4 rdzenie i moc do 1,8 GHz. I tylko niektóre urządzenia spełniają 2-2,5 GHz.

Z tego typu smartphone można mieć pewność, że będzie dostępna do uruchamiania wszystkich najnowszych wiadomości Gry branży telefonii komórkowej, a także najbardziej wydajnych i bogate w funkcje aplikacji. Więc Lenovo Vibe Z2 Pro, przegląd, który właśnie zaczął spędzać z tobą, idealny dla tych, którzy chcą nadążyć za duchem czasu. Po tym wszystkim, model ten jest w stanie dać potężny telefon z dobrym systemem operacyjnym i procesorem.

Można zwrócić uwagę na inną cechą smartfonu. Chodzi o to, że istnieje możliwość całkowitej zmiany interfejsu. Co dokładnie? Można łatwo i po prostu iść ze zwykłymi projektu „Android” na „Google”. Czasami jest to bardzo wygodne. Chociaż ta funkcja nie jest tak ważne, ale często jest to przypisane do podkreślenia uniwersalności telefonu komórkowego.

pokaz

Kolejnym ważnym elementem jest ekran telefonu inteligentne. Teraz wiele osób lubią grać w gry dla takich urządzeń. I na małym ekranie nie jest bardzo wygodne. A większe modele mają swoje wady. Na przykład, aby użyć do rozmów niewygodnych w wielu przypadkach. Dlatego jest zawsze ważne, aby znaleźć „sweet spot”.

To prawda, że Lenovo Vibe Z2 Pro, którego ocena będziemy kontynuować, nie można nazwać miniaturowym. Chodzi o to, że nasz obecny smartfon jest dość duży. Wielkość ekranu jest 6 cali. Dla nowoczesnego urządzenia jest dużo. Czasami tylko płyty są porównywalne do takiego środka. Niektórzy żartobliwie odnosi się do Lenovo Vibe Z2 Pro (K920) małej tabletce z funkcji telefonu. Moc i niektóre z cech jest naprawdę.

Jednak ważne jest, aby zwrócić uwagę na ten punkt, jak rozdzielczość wyświetlacza. Uważa się, że tym bardziej wskazuje na lepsze. I jest to dość logiczne. Na urządzeniu z dobrej rozdzielczości będziesz miał żadnych problemów odtwarzania kolorowych gier, a także wyświetlać wysokiej jakości filmów i plików wideo w formacie Full-HD. Na Lenovo Vibe Z2 Pro (K920) te dane na najwyższym poziomie. Po rozdzielczość to 2560 x 1440 pikseli. jednostek pochwalić się mogą tylko takie cechy. I, szczerze mówiąc, fakt ten jest bardzo szczęśliwych nabywców. Zwłaszcza tych, dla których ekran odtwarza prawie najważniejsza. Na przykład, dla graczy i miłośników filmu. Oczywiście, ten nowy model ma również wspieranie transferu 16 milionów kolorów. Wyświetlacz jest piękne, jasne i żywe.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że telefon Lenovo Vibe Z2 Pro (K920) ma ekran dotykowy z technologią IPS. Ponadto, model ten ma dobre szkło ochronne. Jest on w stanie zapobiec zadrapania i otarcia na wyświetlaczu nawet gdyby spadł z dużej wysokości. Dla tej funkcji smartphone otrzymuje ogromne plusy w swoim wystąpieniu. Podobnie jak w przypadku większości analogów istnieje funkcję automatycznego obracania ekranu w zależności od położenia tego urządzenia. Jeśli nie jest to potrzebne, zawsze możesz wyłączyć tę funkcję. A następnie ponownie połączyć ze szczególnej potrzeby.

przestrzeń

Co jeszcze jest ważne dla telefonu? I dla wszystkich nowoczesnych urządzeń też. Oczywiście, nie jest to nic innego jak pamięć. To może być operacyjnej (system) lub wspólne. Najpierw należy upewnić się, że wydajność systemu operacyjnego na komputerze, tablecie lub telefonie. Drugą możliwością jest odpowiedzialny za przechowywanie pewnej ilości informacji. I pomiędzy wszystkimi cechy telefonu powinna istnieć harmonia. W przeciwnym razie, moc mobilna spadnie ze swojego występu kilkakrotnie. Nie jest to najlepszy huk dla reputacji firmy.

Jak mamy rzeczy coś takiego jak telefon Lenovo Vibe Z2 Pro? Aby być uczciwym, RAM jest więcej niż wystarczająco dużo – aż 3 GB. Dla porównania, większość smartfonów wykonane są z pamięci 1-2 GB. I tylko niektóre 3-4. Procesor z 4 rdzeni i 2,5 GHz wybranych danych jest idealny. To pozwala na wykorzystanie wszystkich zasobów w celu zapewnienia bystrodeystvennosti urządzeń i systemów zasilania.

Ale po wybraniu pamięci, należy zwrócić uwagę na zwykłym miejscu na smartphone. Telefon komórkowy Lenovo Vibe Z2 Pro daje nam 30 GB miejsca na dane osobowe. Na ogół, w pamięci wewnętrznej tego modelu jest to 32 GB, ale dwa z nich jest system operacyjny. W rzeczywistości, obecnie wiele zupełnie tak wielu miejscach. Odnosi się to do przeciętnego kupującego, że ważne jest, aby tylko pozostać w kontakcie. Ale dla nich lepiej nadaje się tańsze modele. Ale plakaty często nie są bardzo ładne 30 GB przestrzeni. Po tym wszystkim, to jest tak mało. Zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do (lub planuje) grać w gry i oglądać wysokiej jakości filmy / wideo i słuchać dużo muzyki.

Co zrobić w tym przypadku? Zazwyczaj klienci wybierają drogę pozyskania dodatkowych kart pamięci. Jest on umieszczony w prawie każdym telefonie i jeśli to konieczne, łatwo i po prostu przeniesione do nowego urządzenia. Smartfon Lenovo Vibe Z2 Pro, niestety, nie posiada złącze dla karty. Jest to istotna wada modelu. Po tym wszystkim, trzeba ściśle ograniczać się do przestrzeni. Jest to szczególnie źle, kiedy jesteś bardzo aktywny Igromoney-audiofil kochanek w niepełnym wymiarze godzin oglądania wideo i filmów na telefonie, a także czytanie książek dla sprzętu. Fakt ten mocno zniechęca potencjalnych nabywców.

Pozostawanie w kontakcie

Jakie były pierwotnie tworzone telefony? Oczywiście, aby mówić. Oznacza to, że do wykonywania i odbierania połączeń. Obecnie istnieje wiele różnych typów sieci. I każdy dobry telefon musi je wspierać.

Smartfon Lenovo Vibe Z2 Pro (K920) posiada wiele opcji sieciowych. Tu i już nieaktualne 2G-sygnał i GPRS i GPS. Również w tym modelu nie ma wsparcia dla 3G, a nawet 4G-sieci. Ostatnia opcja, nawiasem mówiąc, jest najbardziej ceniona. Po tym wszystkim, pozwala klientom szybki, niezawodny i komunikacja wysokiej jakości. W szczególności odnosi się to do Internetu.

Ponadto, nie ma Wi-Fi i Bluetooth 4.0. Kampania ta zapewnia smartphone dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej, jak również do podobnego transmisji danych z jednego urządzenia do drugiego z dużą prędkością. Sam fakt, że wiele z nich poszukuje. Jednak „bluetooth” -Technologia teraz powoli nikną w tle. Niemniej smartphone bez tej funkcji została zaniechana, słabe, niepopularne i niskiej jakości. Możemy powiedzieć, ubiegłego wieku, a nie komórka. I bez „Bluetooth” nie jest zwykle kupowane smartfony.

Dodatkowo, Lenovo Vibe Z2 Pro K920 telefon dodatnie sprzężenie zwrotne otrzymane od klientów i pozwala na korzystanie z dwóch numerów jednocześnie. Oznacza to, że jest to smartfon dla kilku kart SIM. To bardzo popularna metoda wśród współczesnych producentów. W rzeczywistości jest to bardzo wygodne. Teraz możemy połączyć z telefonem domowym biurze w jednym urządzeniu. I fakt ten nie może nie cieszyć.

Ale tutaj też ma swoje wady. Wielu kupujących są sceptyczni co do jakości jednoczesnego stosowania dwóch kart SIM. Zwłaszcza różnych operatorów komórkowych. Wcześniej w tym przypadku zaobserwowano szereg awarii sieci i systemu smartphone. Ale teraz te obawy były bezpodstawne – obecne modele urządzeń łączności ze światem zewnętrznym dawna osłabione żadnych problemów. Tak więc można bezpiecznie kupić Lenovo Vibe Z2 Pro telefonu komórkowego i korzystać ze wszystkich jego funkcji.

Ostatnią rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę – format karty SIM. Po tym wszystkim, że teraz może być trojakiego rodzaju:

  • regularne (stare wielkie karty);
  • mikro;
  • nano.

Jeśli masz dużą kartę SIM, można je przyciąć do pożądanej wielkości. Ale byłoby lepiej wymienić go na operatora sieci komórkowej bez utraty liczby. „Micro” może być również zmniejszona. Ale „nano” nie podlega żadnej korekty. Tylko kompletne numery zmiana i karty SIM. Lenovo Vibe Z2 Pro K920 dostaje dobre opinie i fakt, że są 2 złącza do podłączenia i korzystania z mikro-SIM. Jest to bardzo wygodne i dobre. Po tym wszystkim, jeśli to konieczne, może być „wycięte” „Sims” w rozmiarze „nano”. Ponadto, opcja ta jest obecnie najbardziej powszechne wśród operatorów telefonii komórkowej.

„Pomiary”

Telefon – nie jest już tylko środkiem komunikowania się ludzi. To urządzenie jest teraz gra rolę wielu innych technologii – kamera, aparat fotograficzny, przeglądarkę, budzik, organizatora i tak dalej. Więc sporo dać swoje preferencje do modeli z dobrym aparatem. Jest to bardzo przydatne, aby mieć dobry i wszechstronny aparat, który pozwala na połączenie i nie tylko.

Lenovo K920 Vibe Z2 Pro, przegląd, który badamy starannie i dokładnie, wyposażony jest w wielu kamer. Popularna odbiór najlepszych producentów. Są kamery z przodu iz tyłu. Pierwszy pozwala łatwo autoportretów, a także porozmawiać z pomocą połączenia wideo. Tylna – jest to wspólny aparat, który trzeba w celu robienia zdjęć i filmów. Fakt ten zachęcił wielu nabywców.

Jakość aparatów mają również na przyzwoitym poziomie. 5 ma przednią Mn. Jest to bardzo wysoki wskaźnik. Aby zrozumieć, jak wysokiej jakości zdjęć otrzymasz notatkę na kamery komputerowej. Średnio są one dostępne tylko 2-3 megapikseli. Więc różnica jest znacząca.

Tylna kamera jest prawie 3 razy mocniejsze. Jest on dostępny 16 megapikseli. Ponadto dostępna jest funkcja AF, lampa błyskowa i stabilizacja obrazu. Z tych funkcji, będzie można nagrywać wideo w formacie HD Ultra, a także uzyskać wysokiej jakości, żywe i niezapomniane zdjęcia bez rozwodu „rozmazywania” lub innych wad.

bateria

Na Lenovo Vibe Z2 Pro funkcji, jak widać, są dość wysokie. Ale co możemy powiedzieć o takich ważnych momentach jak żywotność baterii? Chodzi o to, że to właśnie ta cecha opieką tak wielu klientów. Dlaczego? Początkowo telefon został wymyślony, aby pozostać w kontakcie ze światem zewnętrznym. Oznacza to, że takie urządzenie powinno działać dobrze i długo. I słusznie.

Tyle że nowoczesne konsumenci są przyzwyczajeni do aktywnego korzystania ze wszystkich możliwości oferowanych im. Zbyt logiczne – cena zapłacona, a dlaczego nie? Tylko wpływa na czas pracy telefonu. Lenovo K920 Vibe Z2 Pro, firmware, który zadowala wszystkich bez wyjątku, szczerze mówiąc, jest daleki od najlepszej wydajności w swoich dziedzinach pracy bez ładowania. Szczerze mówiąc, można znaleźć kilka modeli, które będą trwać przez dłuższy okres czasu.

Co dokładnie mówimy? Problem polega na tym, że w trybie gotowości Ten Smartphone posiada około 40 dni. To wszystko przy założeniu, że nie będzie nawet użyć alarmu dla urządzenia. Ale kiedy odpowiadając na kilka połączeń (nieaktywny użytkowania) może być obliczona tylko na 2 tygodnie pracy. Czy jesteś aktywnym graczem lub użytkownik, który uwielbia oglądać filmy, słuchać muzyki i oglądać i surfowanie po Internecie? Wtedy można mieć pewność – telefon wymaga ładowania po zaledwie 3 dni maksimum. Zazwyczaj 2,5 dni prowadzenia Lenovo Vibe Z2 Pro w tym trybie.

Na szczęście, szybko naładowany – tylko 1,5-2 godzin. A następnie można ponownie użyć urządzenia. Ładowanie smartfona przewodowy sposób. Oznacza to, że zna wielu. Mimo pewnych potencjalnych nabywców szuka specjalnie ładowarek bezprzewodowych. Niestety, ta funkcja jest teraz tam oprócz tego „Nokia Lyumiya”.

dodatkowe funkcje

Funkcjonalność – jest również bardzo ważnym punktem, który warto zwrócić uwagę. Czasami dodatkowe możliwości urządzenia może pomóc w wielu sytuacjach. Zwłaszcza jeśli nie są używane do rozstać się z telefonem.

Pro Odpowiedzi Lenovo Vibe Z2 otrzymała w tym zakresie są bardzo pozytywne. Chodzi o to, że model ten jest wyposażony w liczne funkcje. Tutaj można znaleźć i sterowanie głosowe, i nawigacji oraz budzik i kompas. Ale to nie wszystko. Oprócz wszystkich „standardowego zestawu”, można wykryć czujnik przyspieszenia, ruchu i orientacji ekranu. Może to również obejmować definicję podejścia programu, radio oraz czujnik światła.

W zasadzie, to nie jest tak ważne dla charakterystyki telefonu. Ale teraz kupujący chce zaoferować smartfony są wielofunkcyjne. I to jest normalne – postęp nie stoi w miejscu. Technologia jest ciągle pogłębianie i ludzkie potrzeby są coraz bardziej każdego dnia.

Opcje

Co jest zawarte w opakowaniu towaru (zwłaszcza technology) klienci są zainteresowani bardzo dużo. Po tym wszystkim, istnieją przypadki, kiedy sklepy były usuwane niektóre elementy zestawu, w celu osiągnięcia zysku z ich sprzedaży. Nikt nie chce być oszukiwany. A nawet więcej, aby zapłacić dwa razy za to, i tak powinno być w komplecie z telefonem.

Co jest w zestawie do Lenovo K920 Vibe Z2 Pro, przegląd które kończą? Na przykład, bezwarunkowo znajdziesz w pudełku z urządzeniem karcie gwarancyjnej, sprawdzić, kabel USB oraz instrukcja obsługi. Dodatkowo, zestaw zawiera również ładowarkę. Ale to nie wszystko. Po zakupie to smartfon, będzie trzeba także uzyskać przewodowy zestaw słuchawkowy jako dar. Czasem w oknie można znaleźć na telefonie lub klucza przypadku FOB i folią ochronną. Ale taki „komplet”, co do zasady, nie jest dostępna w Rosji. W tym kraju, trzeba będzie znaleźć tylko słuchawki oprócz standardowego zestawu.

cennik

Cena – jeden z najważniejszych czynników wpływających na ostateczną decyzję podczas wykonywania konkretnego zakupu. Jak już zostało powiedziane, należy dopasować charakterystykę urządzenia. Innymi słowy, nie ma sensu przepłacać za przestarzały, złej jakości, nie mają dobry smartfon zasilania.

Jak rzeczy są w Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)? Możemy powiedzieć, nie tak dobre, jak chcielibyśmy. Po tym wszystkim, cena tego telefonu jest dość wysoka – 30 tysięcy rubli. I to ma istotne wady. Na przykład, bateria lub brak słabe do żadnego dodatkowego miejsca. To wszystko wpływa na smartfona rankingów.

Niemniej jednak plusy ma tej opcji znacznie więcej. I to jest dla tych kupujących są gotowi dać 30 tysięcy rubli miesięcznie. Ale, szczerze mówiąc, ludzie często myślą o wyborze tańszych i mniej zaawansowanych telefonów. W zasadzie, jest to dobra decyzja, jeśli nie spróbować kupić najnowsze nowinki.

odkrycia

Tak, teraz nadszedł czas, aby dokonać podsumowania naszej dzisiejszej rozmowy, i zdecydować, czy kupić Lenovo Vibe Z2. Generalnie to każdy decyduje za siebie. I, szczerze mówiąc, spojrzeć na model trzeba. Zwłaszcza, jeśli budżet na to pozwala.

Jeśli po prostu trzeba potężny inteligentnego telefonu, to najlepiej poszukać tańszego odpowiednika. Na przykład, spójrz na Huawei czy Samsung. Jednak w przypadkach, gdy nie są po prostu przeciętny użytkownik, a człowiek, który uwielbia korzystać z telefonu „w całości”, a następnie, oczywiście, należy zwrócić uwagę na „Lenovo”. Jak widać, Lenovo Vibe Z2 Pro zwrotne otrzymane przez wielu kryteriów są całkiem dobre. Ale czy warto taki model jest drogie.

Ponadto, nie jest to zalecane, aby kupić ten smartfon dla dzieci i kobiet z małymi dłońmi. Zastosowanie 6-calowy telefon po prostu niewygodne. Ale jeśli istnieje potrzeba i okazja, kupić model ten jest wart. Ale najpierw starannie zważyć plusy i minusy urządzenia.