459 Shares 8673 views

Kirov: szkoła sztuki

Dla dzieci stwarza okazję do zostania utalentowanym artystą i miastem Kirowa. Jest tu tylko jedna szkoła artystyczna, ale to miasto oferuje również szkoły artystyczne, gdzie dzieci uczą nie tylko sztuki, ale także muzyki, tańca itp.


Po co chodzić do szkoły artystycznej

Jeśli dziecko w przyszłości zamierza skojarzyć swoje życie z sztuką piękną i wejść do college'u lub instytutu, wówczas dokument obowiązkowy musi zawierać dokument o pomyślnym ukończeniu szkoły artystycznej w celu dopuszczenia do tych szkół. Na przykład w Akademii Sztuk Pięknych w Petersburgu. Repin nie jest uprawniony do egzaminów wstępnych, jeśli osoba, która chce wejść, nie ma średniego wykształcenia artystycznego. Wielką zaletą są absolwenci Szkoły Roerich i liceum. Johanson, który jest w akademii. Niestety, Kirov nie może sobie pozwolić na wejście na te uniwersytety. Szkoła artystyczna tego miasta zapewnia studentom wyśmienite wykształcenie, ale za wstęp do Instytutu. Repin daje mniej korzyści.

Jaka jest szkoła artystyczna?

ДХШ (szkoła dla dzieci) przygotowuje nie tylko dziecko do nauki wykształcenia wyższego i staje się profesjonalnym artystą, ale także rozwija wiele przydatnych cech. Więc z upływem czasu dziecko rozwija smak kolorów, wzorów, a nawet odzieży. Dzieciak rozwija wyobraźnię, którą może również przenieść na papier. Dziecko studiuje teorię i historię sztuki, co rozszerza jego wiedzę. I nawet dla nie utalentowanych dzieci, Szkoła Sztuki rozwija umiejętność rysowania. Każdy, kto spędził czas na tym dodatkowym szkoleniu nigdy nie żałował tego.

МБОУ ДОД «ДХШ» – szkoła sztuki dla dzieci (Kirov)

Tutaj dla dzieci znajduje się przeciętny poziom wykształcenia artystycznego. Młodzi artyści uczą malowania akwarelą, gwaszem, pastelami i innymi materiałami. Każda praca nauczyciele tworzą martwe życie z manekinów owoców i warzyw, wazonów, kwiatów, harmonijnych draperii i wiele innych. Dzieci uczą się podstaw rysunku: prawidłowej konstrukcji kompozycji, harmonijnego układania przedmiotów na papierze, praw perspektywicznych, badania struktury obiektów, ludzi i zwierząt, i tak dalej. Inne szkoły artystyczne w mieście Kirov nie mogą uczyć dzieci tego, co ta szkoła daje.

Najlepsze prace są gromadzone w funduszu. Można to porównać z muzeum. Kiedy dzieci zaczynają realizować nowe zadanie, są to przykłady najlepszych prac poprzednich uczniów. Regularnie odbywają się wystawy. Na hali wystawowej prace utalentowanych artystów i uczniów samej szkoły. Taka instytucja edukacyjna może naprawdę być dumna z miasta Kirowa. Szkoła Sztuki znajduje się przy ulicy Molodaya Gvardiya, 52. Dla utalentowanych i po prostu kochających przyciągnąć dzieci, DXH otwiera drzwi z radością.

Gdzie indziej w Kirow może uczyć się rysować

Poniżej znajduje się lista szkół artystycznych w mieście Kirov. Każdy z nich ma swoje zalety. Dlatego należy wybrać szkołę według lokalizacji. Jeśli ona jest daleko od domu, to dlaczego zapisać tam dziecko? Ze względu na długą drogę Twoje dziecko szybko odmawia uczestnictwa w dodatkowych zajęciach w rysunku. Wszystkie chęć uczenia się sztuki są utracone po drodze.

  • Szkoła Artystyczna dla Dzieci № 11. Ulica Iwana Popowa, 17a.
  • Rhapsody. Szkoła artystyczna. Ul. Koltsowa, 8.
  • Szkoła Sztuki Dziecka dla Dzieci w Lyangas. Ulica Vostochnaya 11.
  • Nowowiejska Szkoła Artystyczna dla Dzieci. Ul. Ordzhonikidze, 15.
  • Szkoła Sztuki Dziecka. Ustalenie Kostino, ul. Sadakowska, Bamovsky pereulok, 1a.
  • Elegy, szkoła sztuki dla dzieci. Street Club, 3.

Najlepszą opcją będzie w mieście Kirov, która jest najbliżej domu. Być może musisz pominąć kilka szkół artystycznych, ale ważne jest, aby dziecko korzystało z lekcji.