326 Shares 6334 views

Rower Totem: opis, charakterystyka, producent i opinie

Obecnie jednym z najbardziej popularnych samochodów w segmencie cenowym budżet jest rower Totem. Pojazdy tej marki prezentowane są w dość szerokim zakresie, co pozwala zdecydować się roweru jako fanów turystycznych, a miłośnicy ekstremalnej jazdy. Ze względu na jakość, niezawodność i rygorystycznych kontroli wieloetapowych rowerach tej marki jest popyt na konkurencyjnym rynku globalnym.


Krótko o marce

Miejsce narodzin firmy jest Tajwan. Totem Marka istnieje na rynku światowym nie jest pierwszym roku i długo zasłużone uznanie nabywców. Spisu prezentowanych rowerach w szerokim zakresie, aby pasowały do różnych stylów jazdy i wymagań klientów. W sprawie stworzenia linii produktów z powodzeniem zatrudnić około 30 inżynierów, projektantów i projektantów, którzy poprawy istniejących modeli i opracowuje nowe odmiany towarów.

Liderami w liczbie globalnej sprzedaży w przystępnej cenie są takie przedmioty jak rowery Totem. Producent pojazdu nie tylko skupia się na chińskim rynku, ale również z powodzeniem sprzedaje swoje produkty w krajach UE i USA.

2015 cechował wejścia spółki na rynek rosyjski, gdzie szybko stało się bardzo popularne. Najbardziej popularnym rodzajem marką rowerową w Rosji stał się pasmo górskie pojazdów.

Funkcje produkcyjne

Podczas produkcji szczególną uwagę przywiązuje się do niezawodności ramy roweru i wysokość lądowania. Dzięki weryfikacji wielu systemów, w szczególności ramy, a cały rower w ogólnej konstrukcji pojazdu jest poprawiona, a produkt o wysokiej jakości. Geometryczny kształt konstrukcji i elementów łączących są obliczane dla każdego rowerzysty, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Pojazdy przechodzą wszystkie testy, blisko codziennych, a nawet ekstremalnych warunkach. Liczba testów, które odbywa się w każdy rower „Totem” osiągnie czterdziestki. Dopiero po pozytywnym Badany pojazd trafi na rynek.

Mottem firmy

Motywem przewodnim twórców tego produktu jest stworzenie jak najlepszych produktów, które z powodzeniem konkurować na rynku światowym. Niesamowite zaangażowanie w innowacje i optymalizacja każdej z części rowerowych działa gwarantują sukces marki. Każdy z pracowników, który jest jednym z elementów składowych firmy, dzięki czemu wiele wysiłku, ponieważ których kupujący da pozytywną ocenę pojazdu a marka będzie stałym klientem.

Zalety roweru

 • praktyczność produktu.
 • Niewiarygodna niezawodność konstrukcji.
 • Funkcjonalność i interoperacyjność.
 • Piękny kołowrotek.
 • Możliwość blokady łańcucha.
 • Łatwość użycia.
 • Łatwa konserwacja.

Zakres produktów

 • Linia damska pojazdów dwukołowych zaprojektowanych zgodnie z anatomią ciała przedstawicieli targów połowa ludzkości. Rower „Totem” Ten gatunek ma skośną ramę, która pozwala kobietom jeździć na takiego transportu w jakiejkolwiek formie odzieży. Ze względu na takie cechy pojazdu jako niską ramą, lądując na rowerze staje się łatwiejsze. Dodatkowy komfort zapewnia miękką kobiety anatomiczne siedzenie i kierownica jest dość wąski. rozwiązania kolorystyczne rower zachęcanie jej miękkość i blask.
 • rodzaj transportu wydobycie dwukołowy jest jednym z najbardziej popularnych modeli na świecie. Totem rower kategoria ta różni się od innych modeli obecności marki tylnego zawieszenia i wysokiej jakości amortyzację na wszystkich kołach. Wygląd jest bardzo agresywny, stworzony przez ostatni surowych linii geometrycznych ramy. Dvuhpodvesnye rowery marki wspaniale nadaje się do skrajnego charakteru jego zdolność prowadzenia pojazdów doskonałe tłumienie drgań. Rower Totem 26 – jeden z najwybitniejszych przedstawicieli gór pojazdów. On, poprzez optymalne wielkości kół i cech ramy, jest w stanie wykonać wszystkie swoje zadania.
 • Hardtail – rodzaj rowerów, które mają sztywną konstrukcję ramy, amortyzację przednie widelce i szerokie koła. Modele te są idealne do jazdy w obszarach miejskich i terenowych. Pojazd ten jest skierowany do ludzi aktywnych, którzy nie mogą żyć bez sportu.
 • Linia nastolatka pojazdów niemal całkowicie powtarza modeli dla dorosłych, z wyjątkiem rozmiaru roweru. Dzięki miniaturowej wielkości produktów nastolatek byłoby dość łatwe do kontrolowania tego środka transportu. Materiały, z których wykonane rower, mają najwyższą jakość, jego konstrukcja zapewnia niezwykłą wygodę i niezawodność. Wszelkie marki produktów w tej grupie wiekowej jest bardzo stylowy design, doskonałe osiągi i tryb wysokiej prędkości.

Rower Totem Ecosport: Specyfikacje

 • Materiał ramy – wysokiej jakości stopu aluminium.
 • Ilość prędkości pojazdu – 24.
 • Układ hamulcowy – dysk mechaniczny.
 • Widełki – 100 mm.
 • Konstrukcja obręczy – z podwójnym zyskiem.
 • Rozmiar koła rowerowe waha się od 27,5 do 29 cali.
 • Pokrycia pedałów – nylonu.
 • przełącznik prędkości – przód i tył.

polityka cenowa

Totem rower jest najlepszym przykładem pojazdu jest dość demokratyczna kategorii cenowej. Koszt tej zniżki pojazdu waha się od 9930 do 20 700 rubli. Taki przedział cenowy dla rowerów tej marki wskazuje dostępności dużej liczby odbiorców.

Opinie klientów: plusy i minusy

Totem rower, według opinii klientów, jest najlepszym środkiem transportu. Jest w stanie rozwijać wielką prędkością. Dwukołowy rower, który ma wspaniałą amortyzację marki, która pomaga czuć się komfortowo podczas jazdy. Wzmocniona konstrukcja koła pozwala na ekstremalne akrobacje i może wytrzymać ciężar nie tylko właściciela, ale także najwyższy ładunek. Z dobrej strony pojazdu muszą być przypisane, a gwałtowne przyspieszenie, które jest wpisane dość delikatnie i cicho.

Jeśli chodzi o rowery klientów marki, pojazd posiada również pewne wady. Ten ostatni potrzebnych do niskiej jakości zmieniające prędkość, które są dość mocno reagują złej prasy i wykonywania ich funkcji jest. W przypadku zastąpienia tych ostatnich na bardziej zaawansowanych i ulepszonych hamulców rower jest w stanie obsługiwać swojego właściciela kilkunastu lat. Również rower Totem wymaga dodatkowych funkcji konfiguracji i dostosowania posiadanych przez siebie i swoich potrzeb.