92 Shares 2568 views

"The Golden Child": aktorzy i funkcje filmowe

Dziś mówimy o filmie „złote dziecko”. Aktorzy zostaną przedstawione poniżej. Reżyser filmu została wykonana przez Maykl Ritchi. Zdjęcia Donalda I. Thorin. Producentami filmu są: Gordon A. Webb, Robert D. Uochs Richard Tenken, Charles R. Meeker, Ed Feldman, Dennis Feldman.


streszczenie

Najpierw omówimy fabułę filmu „The Golden Child”. Aktorzy zostaną przedstawione poniżej. Obraz opowiada historię prywatnego detektywa Chandler Dzherrelle. Jego specjalnością – poszukiwanie zaginionych dzieci. Dzięki kombinacji okoliczności, że bierze udział w ryzykownej operacji, której celem – zbawienie „złotej” chłopca w górach Tybetu. Mówimy o dziecku, które potrafi zdziałać cuda.

protagonista

Chandler Dzherrella grał w filmie "The Golden Child" Eddi Merfi. To amerykański komik. Urodził się w 1961 roku, w dniu 3 kwietnia, w Brooklynie. Pochodzi z rodziny policyjnej.

Kiedy przyszły aktor miał osiem lat, jego ojciec zmarł. Eddie ojczym szczęście. Widział za wybryki talentów dzieci i nie koliduje z jej pasierb realizowane. W ciągu 15 lat, młody człowiek rozbawiona publiczność w klubach. Jako aktor konwersacji gatunku mówił z miniaturką autora.

W wieku 19 lat, podpisał kontrakt z NBC, aby wziąć udział w telewizyjnym show „Live w sobotni wieczór.” Debiutował w komedii policyjnej zatytułowanych „48 godziny”. Sukces przekroczył oczekiwania, jego popularność rosła sława. Kierowane przez liderów Martin Brest przekonał studio zaprosić aktora do pełnienia roli Akselya Fouli. W rezultacie, „Gliniarz z Beverly Hills” stał się najbardziej kasowym komedie się i znalazł się w pierwszej dziesiątce najbardziej dochodowych obrazów wszech czasów.

Więc to aktor, a podczas pracy nad filmem „The Golden Boy” M. Ritchie, który jest mieszaniną mistycyzmu i orientalnej magii. Ogromne zyski pozwoliły ustalić tego człowieka własną firmę pod nazwą „Eddi Morfi Productions”. Od tego momentu zaczął aktywnie pomagać czarne filmowców.

Pozostali uczestnicy

Dziecko i Żółty Smok – dwa pamiętne postacie z filmu „The Golden Child”. Obsada Jasmine Riet i Eric Douglas, odpowiednio, wykonywane te role. Porozmawiajmy więcej o pierwszej.

Jasmine Riet urodziła się w 1979 roku, w dniu 14 września w Stanach Zjednoczonych, w stanie Kalifornia. Udział w filmie „The Golden Child” była jedyną znaną rolę aktorka.

Shakti Chen pojawił się w filmie jako Cala, połowa z nich – to smok, drugi – kobieta.

Bardzo niezapomniany obraz jednej z najważniejszych postaci w historii zwanej Sardo stworzony Uolter Charlz tańczyć. Mówimy o brytyjski aktor, scenarzysta, reżyser i producent. Jest oficerem Orderu Imperium Brytyjskiego. Urodzony w Redditch. Pochodzi z rodziny inżyniera.

Kiedy chłopiec miał 4 lata, zmarł jego ojciec – Uolter Dens. Przeniósł się do Plymouth z matką. W Plymouth College of Art studiował fotografię i projektowanie. Następnie kontynuował w Leicester, w szkole artystycznej. Ale później zdecydował się na karierę aktora.

Szeroki sława przyszła do niego po wykonaniu tytułowej roli w serialu „klejnotem w koronie”. Brał również udział w innych brytyjskich telepostanovkah tym:

  • „Upiór w operze”;
  • "Rebecca";
  • „Detektyw i duch”;
  • "Fingersmith";
  • "Bleak House".

Był nominowany do „Emmy”. Brał udział w filmie „Obcy 3”, grając dr Clemens. Vetinari grał w filmie „Piekło pocztowe” – prace telewizyjnej adaptacji Terry Pratchett. On także dostał rolę Tywin Lannister w „Grze o Tron” – adaptacji pisarza George'a RR Martina.

ciekawostki

„Złote dziecko” – film, który ukazał się w 1986 roku łączy w sobie gatunki fantasy, przygoda, komedia, thriller i detektywa. Fabuła oparta jest na scenariuszu Dennis Feldman. Kompozytorzy byli mishel Kolombe i Irving Berlin.

Teraz wiesz więcej na temat filmu „The Golden Child”. Aktorzy są omówione powyżej.