726 Shares 3930 views

Program edukacyjny: gdzie są zapisane zrzuty ekranu?

Zrzut ekranu – obraz ekranu, co można zrobić dla wszystkich operacji na komputer. Istnieje specjalny przycisk «Print Screen» za to na klawiaturze. Ale gdzie znaleźć ten obraz, w którym zapisywane są screeny? Jeśli nie wiesz o nim więcej, w tym artykule powiemy.


Jak działa funkcja i jej analogi

Tak, aby zrobić zrzut ekranu, wystarczy nacisnąć jeden przycisk na klawiaturze. W tym przypadku należy wybrać konkretny obszar, nie można, to nie zostanie naniesiona w schowku jest całkowicie pełny ekran, a wszystko, co było na niej podczas naciskania przycisku. Aby zapisać pewien obszar ekranu jest mądrzejszy, aby korzystać z innych programów, które sprawiają, że można wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz, aby zapisać. Na przykład, wbudowany w system operacyjny narzędzie Windows o nazwie „nożyce”. Znajdź go na swoim komputerze, możesz przeglądać albo w „standardowych narzędzi”. Jak z niego korzystać? Uruchomić program, kliknij przycisk w oknie dialogowym „Nowy” i ustaw obszar ekranu, który chcesz zapisać. Gdzie screeny są zapisywane po manipulacji danymi? Odpowiedź jest dość prosta: gdziekolwiek go określić. Natychmiast po obszarze wyboru, program poprosi, aby określić lokalizację na komputerze, aby dostosować się do nowo przechwyconego obrazu.

Gdzie zapisywać zrzuty ekranu?

Ale wracając do przycisk «Print Screen» oraz standardowych funkcji do zapisywania obrazów z ekranu. Po naciśnięciu plik sama nie jest przechowywany na dysku, ale tylko przechowywanych w schowku, który znajduje się w pamięci komputera. Musisz iść do dowolnego edytora, takich jak farby «» i zapisać zrzut ekranu z programu. Co dokładnie trzeba zrobić i gdzie zrzuty ekranu zapisywane są w tym przypadku?

  1. Nacisnąć przycisk Print Screen «».
  2. «Farby» Uruchom aplikację. Można go znaleźć w standardowych programów w systemach operacyjnych Windows.
  3. Wybierz menu „Edycja”, a następnie „Wklej” lub skrót klawiaturowy Ctrl + V.
  4. Migawka pojawia się w oknie edytora. Według własnego uznania, można za pomocą „Scissors” wbudowany w niego funkcji, należy ustawić żądany obszar lub zapisać plik w całości.
  5. Aby zapisać, wybierz menu „File”, a następnie „Zapisz jako”. otwartym oknie, trzeba ustawić nazwę obrazu i określić, gdzie chcesz go zapisać. Znajdź go następnie można łatwo.

Gdzie mogę znaleźć zdjęcia?

Jeśli jesteś zainteresowany na pytanie „gdzie zapisać zrzuty ekranu” skype „i inne programy”, to ta sekcja jest dla ciebie. Najczęściej położenie plików w folderze z programem. Oznacza to, że trzeba, aby przejść do folderu, w którym jest zainstalowany (domyślnie jest to «Program Files») i znajdź folder „Downloads” (lub «do pobrania»). Również program zachowując obraz zapytać gdzie je zapisać. To proste, można określić lokalizację dla siebie, w którym chcesz zapisać plik. Należy pamiętać, że nawet jeśli wziąć zrzuty ekranu z dowolnego programu, ale używane jednocześnie naciskając «Print Screen», a następnie zapisać obraz może być tylko w ten sposób, jak mówiliśmy wcześniej. Mamy nadzieję, że masz odpowiedź na pytanie „gdzie są przechowywane ekrany” i teraz będzie mógł łatwo znaleźć je na własną rękę.