359 Shares 2532 views

Rosyjski hokeista Voynov Wiaczesław: biografia, praca i życie osobiste

Słynny rosyjski hokeista Voinov Wiaczesław dumna ze swoich osiągnięć. Przez całe życie, spotkał na swojej drodze znaczną liczbę przeszkód, ale zawsze można je przezwyciężyć. Nasycenie każdego pamiętnej chwili tylko uczyniło go bardziej motywacja i wysłał do nowych wyzwań.


dzieciństwo

We wczesnym dzieciństwie przyszły hokej Voinov osiągnął wystarczająco wysokie szczyty na swój wiek. Od czasu do chłopca nie istnieją żadne nieprzekraczalne przeszkody. Wiaczesław nie tylko sam dążył do zwycięstwa w każdym biznesie, ale również skonfigurować przyjaciół, znajomych.

On urodził hokeista Slava Voinov w 1990 roku w pięknym mieście Rosji – Czelabińsk. Kiedy miał sześć lat, jego ojciec starał się zaszczepić w swoim synu miłość do sportu, lodu i prędkości, więc napisałem do sekcji hokeja. Tam chłopiec od pierwszego dnia zaczęła się zaskoczyć innych z ich talentów i osiągnięć nemaloznachimymi.

Po pewnym czasie, Wiaczesław znaleźć doświadczonego trenera, pod którego kierunkiem on zaczął występować u dzieci, a następnie w juniorskich lig. W pewnej grupie wiekowej hokeista był w stanie uzyskać zwycięstwo rosyjskiego mistrzostwo trzy razy. Po tych wydarzeniach, hokej Voinov został zaproszony do zespołu hokejowego „Ciągnik”, gdzie uczestniczył w składzie profesjonalnych rzemieślników.

Zaproszenie od „Manchester Królów”

Słowa nie mogą opisać, jak naprawdę kochał Wiaczesław Voinov hokeja. Rosyjska reprezentacja hokeja, gdzie został wysłany w 2007 roku, stała się znaczącym gra zespół, który przyniósł wiele emocji. W tym samym okresie, zyskał znaczną liczbę punktów, grając w zespole miasta Czelabińsk, który był doskonały wynik w tym czasie.

W rok później, hokeista wojny został już zauważony przez słynnego amerykańskiego zespołu, który zaoferował wystarczy podpisać lukratywny kontrakt współpracy kilku lat. Zgodnie z warunkami początkujących Wiaczesław Voinov szybko się do tej propozycji Starry, ponieważ wydajność poza Rosją była jego marzeniem od dawna.

Po przejściu przez pewien okres czasu, w tym samym roku, hokeista został zaproszony do głównego młodszych zespołów. Ale kontrakt z „Manchester Monarchowie” zespół został już uzgodniony.

dalsza kariera

Aż do hokeja 2012 Voinov broniła interesów wybranego polecenia. 24 października był ważny dzień dla niego, jest w tej grze został zapakowany w swojej pierwszej bramki w bramce przeciwnika. Niebagatelne znaczenie ma fakt, że wśród obrońców klubu Wiaczesław podzielił pierwsze miejsce z Alec Martinez.

Podczas drugiej wojny sezon nadal zdobyć jeszcze więcej punktów i dążyć do triumfalnym pozycjach. I oczywiście, że ich osiągnięciu. W latach 2010-2011, byli zajęci z pierwszej pozycji lidera wśród wszystkich zawodników klubu.

Własne umiejętności w posiadaniu krążka na lodzie Wiaczesław stanie pokazać światu. konkurencja gwiazda była tutaj na wysokim poziomie, ale wciąż łatwo wykazać umiejętności naszych specjalistów hokeja.

"Los Angeles Kings"

W lecie 2013 roku Wiaczesław Voinov przygotowali specjalny etap w ich życiu. Podpisał kontrakt ze słynnym hokeja NHL klubu pod nazwą „Los Angeles Kings”. Umowa została podpisana na okres sześciu lat i przynosi graczom znaczną ilość pieniędzy na razie nie.

Po ostatnim podpis został wprowadzony, natychmiast udał się do lodu i walczyli dla klubu. Niektóre 82 mecze odbywały się tutaj, że w tamtym czasie wydawało mu się czymś fantastycznym i całkowicie niemożliwe.

W finale słynnego Stanley Cup hokeista zdobył również doskonałe zwycięstwo. Poprzez to wydarzenie, stał się popularny wśród nowych fanów, a także w hokeju krajowym. Oszałamiający zwycięstwo był jednym z najbardziej pamiętnych i uwielbionego krajowej sportowca, ma niepowtarzalny tytuł, który chce osiągnąć przez lata.

Ponadto, należy zauważyć, że prestiż większości zespołów NHL została znacznie podniesiona od Voinov za gra zdobyła sześć bramek. Znaczna część tej kwoty była decydująca.

sprawa karna

W 2014 roku, żona hokeja Voinov został zabrany do szpitala przez męża. Jej ciało miał wiele siniaki, skaleczenia, siniaki, i tak dalej. Po jej wycieczkę do lekarza, natychmiast zgłaszane na policję.

Choć hokej był w szpitalu obok izby, gdzie jego żona, przyjechała policja i funkcjonariusze prowadzone areszt został ustalony.

próba

Pracownicy Los Angeles uznały wszystkie dowody znalezione i doszedł do tego samego wniosku. Leżał w tym, że dziewczyna rzeczywiście poniósł obrażeń jest ta osoba.

W tym przypadku, który został oskarżony o wojnie. Hokeista nie uznaje decyzji sądu, jak twierdzi wręcz przeciwnie. Choć prawdziwa prawda o tej sprawie tylko niewielu wie, więc ta informacja jest obecnie zamknięty dla wszystkich fanów.

Kara i konsekwencje

Za karę, sąd zdecydował się zawrzeć na okres trzech miesięcy, a następnie przez trzy lata pracy resocjalizacyjnej. Policjanci nie udać się z nim spotkać, i nie chce, aby uprościć karę.

Prokuratura nalegał na deportację sportowca ze Stanów Zjednoczonych. Pomimo faktu, że obrona próbuje w każdy sposób sprzeczny z tym i nie brać takiego wymogu, jednak sama imigracja Ameryka musiała podjąć tę decyzję.

Przede wszystkim nałożonej grzywny było $ 700. Również z naruszeniem wymogów w okresie próbnym Vyacheslava Voynova będzie odsyłany do kolonii na rok. Ponadto lista postulatów zawartych kursy, który opisuje informacje na temat zapobiegania przemocy domowej, która trwała 52 tygodni. A roboty publiczne trwała co najmniej 8 godzin.

Po aresztowaniu NHL natychmiast zawieszony zawodnik do udziału w szkoleniu, a we wszystkich meczach. W historii NHL trwania tego zawieszenia był największy.

Powrócić do Rosji

Hokeista zrobił wielki decyzję o przeprowadzce do ojczyzny. Wiaczesław przez krótki czas, aby opuścić terytorium Stanów Zjednoczonych i przeniósł się z rodziną z powrotem w Rosji. W tym rozwiązaniu, zawodnik nie był w żadnej presji, że została podjęta całkowicie dobrowolne i zgoda wszystkich członków rodziny.

Przepraszając własnych fanów i wszystkich fanów hokeja, wojny wrócił do Rosji, gdzie został przyjęty na różne sposoby. Ktoś dumny z takiego bohatera, podczas gdy inni pogardzali. W ogóle, jak zawsze podzielone opinie ludzi. Fakt ten nie zrobić wrażenie na byłego gracza drużyny USA i dalsze życie toczyło się w normalnym tempie.