698 Shares 6473 views

Krajobrazu w domu, dużo roślin. Plastikowe Sadzarki i donice.

Ampelnye zwane rośliny doniczkowe, które rosną w wiszących doniczkach, wazony, doniczki. „Ampelio” w języku niemieckim oznacza „wiszące wazonów”. Tak więc jest uprawiana w prawie każdej rośliny wewnątrz, ale po prostu piękny wygląd w wiszących donicach kryte i roślin ogrodowych z płynących lub kręcone pędów.

Zawieszone plastikowych doniczkach posadzono nawet sukulentów. Jak duży rośliny mogą być uprawiane i rośliny doniczkowe i ogrodowe, przeznaczony do uprawy w otwartym polu. W tym przypadku doniczek wystawiać lub spędzać czas w ogrodzie, nie zapominając o środowisko wymagane przez tych lub innych hang-zestrzelenia rośliny, tworząc im odcień, lub odwrotnie nasłonecznione miejsce, osłonięte od wiatru i przeniósł się do cichym ustronnym miejscu (na przykład przy zmianie warunki atmosferyczne).

Garnki i garnki wiszące rośnie różnych odmian petunii, zwłaszcza surfiniyu – rodzaj petunie o długich łodygach. Najbardziej popularny jest kalibrahiya (hybrydowe Petunia), nie tak dawno temu hodowane hodowców. Na zewnątrz wygląda bardzo jej kuzyna, z tym wszystkim, to pozostawia mały, a łodygi są znacznie grubsze. Łodygi są rozgałęzione i kalibrahii wytwarzania długich pędów, ksvisayuschie z puli półtora lub dwa metry. Małe, o średnicy około trzech centymetrów, kalibrahii kwiaty są uderzająco podobne do kwiatów petunii. Obecnie nie wiadomo odmian z różowy, fioletowy, biały, czerwony kwiatów. Malownicze kwitnienia kalibrahii tylko święto: w okresie kwitnienia pędy są ozdobione wielu małych miniaturowych „dzwonów”. Kalibrahiya rozmnażać z sadzonek. Kalibrahiya najbardziej lubi ciepło i światło, nie reaguje na działanie wiatru i przeciągi.

FORTUNA – kolejny z wielu mieszańców uzyskanych z petunii. Na łóżkach, głównie jego odmiany są uprawiane jako rośliny okrywowe, w plastikowych doniczkach wiszących – zarówno ampelnye. Fortuna obficie rozgałęziające rosną pędy o długości 100 cm Jej kwiaty – dużo większa w porównaniu z petunii :. średnicy kwiatostan jest 12 cm. Ich kolorystyka jest niesamowita: z zimna purpurowy blado różowy. Fortuna jest dość wymagająca roślinie, jest doskonała i sprawia, że wiatr, zimno i ciepło. Metoda reprodukcji Fortuna – wegetatywny.

W salonie jako hang-Downing może rosnąć doskonale kwitnienia Grudniowiec, niektórych odmian begonii, kampanulu, Clerodendrum Thomson. Dekorativnolistnyh roślin stosowane, na przykład, spiderwort karłowatej ficus, philodendron, Chlorophytum, bluszcz, szparagów. roślin kosz, jako opcja można powiesić w oknie lub drzwiowych, stosuje je do projektowania pomieszczeń zagospodarowania przestrzennego. Bardzo piękne hang-Downing Hoya, które kwitną w 20 miesięcy. W odpowiednich warunkach: światła, temperatury (nie niższej niż + 16), regularne podlewanie ciepłą wodą bez przeciągów – Hoya będą ciągle kwitnąć przez kilka miesięcy, aw niektórych przypadkach, przez cały rok. Pamiętaj, że ta roślina jest trująca: alergii sok przyczyna i zapalenie skóry, a zapach jej kwiaty – migreny. Poprzez ten Hoya nie jest konieczne, aby umieścić w pokojach i pokojach dziecięcych.

Szczególnie piękne ampelnye kwiaty w doniczkach plastikowych, zmieniają wygląd działce, a wraz z tym wszystkim, zajmują bardzo mało miejsca. I wreszcie, chcę podkreślić, że nie wszystkie rośliny z długimi, kręconymi wynika nadaje się do uprawy jako roślina basket.

Kupić garnki, plastikowe doniczki dla roślin i innych obszernych akcesoriów dla ogrodników tutaj. Dostawa odbędzie się w Moskwie! Powodzenia w zakupach!