250 Shares 9300 views

Vladimir Volfovich Zhirinovsky: biografia lidera LDPR

Vladimir Volfovich Zhirinovsky, którego biografia może służyć jako przykład dla polityków, urodził się w 1946 roku w Kazachstanie. Nawiasem mówiąc, wielu fanów tego nadzwyczajnego polityka często ma jedno pytanie. Brzmi to tak: "Jak stary jest Władimir Żyrinowski?" Teraz, znając rok narodzin, łatwo będzie się dowiedzieć. Vladimir Volfovich jest założycielem i liderem partii LDPR. Od 1991 r. Pięć razy uczestniczyło w wyborach prezydenckich (rekord Rosji).


Pochodzenie

Dopóki wiek większości nie był Eidelsteinem, a następnie wziął nazwisko matki, które nadal nosi. Inne źródła mówią, że Vladimir zawsze miał takie nazwisko. Jednego roku życia potwierdzają jego pseudonim "Zhirik". Nie pamięta swojego ojca i nie znał go tylko od słów matki. Uważa się, że ojciec Władimira otrzymał naukę w Paryżu, ale Vladimir Volfovich zaprzeczył tej informacji. W 2006 roku Żirinovsky odwiedził grobowiec ojca w mieście Holon. Vladimir jest szóstym dzieckiem w rodzinie. W 2007 roku przybył do Kostopola, aby odwiedzić miejsce, w którym był dom jego krewnych.

Życie osobiste

Żona – Galina Lebedeva (oficjalnie są rozwiedzieni i są związani tylko małżeństwem kościoła). Syn Igor uzyskał wykształcenie prawnicze i obecnie pełni funkcję przewodniczącego partii LDPR. W roku 1998 Żyrinowski stał się dziadkiem. Teraz jego bliźniacze wnuki studiują w internacie (Moskiewski Uniwersytet Państwowy).

Edukacja:

Zhirinovsky, którego biografia została opublikowana nawet w zagranicznych mediach, ukończyła szkołę średnią w Almaty nr 25. W latach 1965-67 był studentem Wydziału Stosunków Międzynarodowych (UML). W latach 1964-1970 studiował językiem tureckim w Instytucie Języków Wschodnich (na Uniwersytecie Moskiewskim). W 1977 roku ukończył wieczorny wydział prawniczy. W 1998 roku bronił swojej pracy i otrzymał doktorat z filozofii.

Widoki

Żyrinowski, którego biografia jest znana wszystkim członkom partii LDPR, wielokrotnie popierał wprowadzenie niestandardowych praw lub radykalnych zmian istniejących, używając populizmu.

  • Całkowicie zaprzestać finansowania obcych krajów i wolnych pieniędzy na inwestycje w rosyjską gospodarkę.
  • Politycy, którzy nie spełnili obietnic przedwyborczych, powinni ponosić odpowiedzialność karną.
  • Zniesienie moratorium na karę śmierci. Zwolennicy moratorium w tym względzie argumentowali, że z powodu błędu, zmowy lub przekupstwa niewinna osoba może być wykonywana. Co Zhirinovsky na to odpowiedział? Vladimir Volfovich zaproponował wykonanie sędziów, którzy spiskowali się lub popełnili błąd podczas przebiegu werdyktu. Ten środek, jego zdaniem, całkowicie wyklucza przeoczenia.
  • Połącz regiony tworząc kilka prowincji (7-12).
  • Zwiększenie świadczeń dla dzieci i alimenty. A zapłata alimentów musi być dokonana przez państwo w całości. Żyrinowski, którego biografia zawiera wiele jasnych wydarzeń, uważa, że ten środek znacznie zwiększy współczynnik urodzeń, ponieważ kobiety nie "boją się" rodzenia, nawet wśród mężczyzn o niskich dochodach. Przecież kiedy rozwodzą się, otrzymają pełne alimenty.