838 Shares 3178 views

Ćwiczenia z gumką: silne mięśnie, form wdzięku

WF ma znaczące miejsce w życiu współczesnych mieszkańców miast i mniejszych miejscowościach. Zapisz sprawności przyznany przez naturę, to nie jest łatwe, gdy istnieje mnóstwo smakołyków, a praca nie wymaga dużego wysiłku fizycznego. Jeśli sto lat temu, ludzie musieli dostać jedzenie w pocie czoła, ale teraz muszą znaleźć sposób na spędzenie energii uzyskanej z żywności.


Jak się poruszać, aby tracić kalorie?

Dobrze odżywionych ludzi zaawansowanych cywilizacji prowadzonych rano, iść po pracy, klub fitness sprzęt fitness zainstalowanego w ich własnych domach. Musimy ciężko pracować, aby wydać dodatkowe kalorie, a tym samym zaoszczędzić młodość i zdrowie. Ten ruch jest konieczny, aby mięśnie są pracował i zmęczony, a do tego mają do pokonania oporu. Wynalazł różne urządzenia do obciążenia organizmu, co pozwala symulować naturalne siły i osiągnąć odpowiednią skurczu mięśni.

Jak zmusić mięśnie do działania?

Lista ćwiczenia treningu siłowego z gumką bierze swoją zasłużoną niszę. Że taśma, że pochodzą z pull siły, zmuszając mięśnie do pracy w pełni sił, symulując wioślarstwo, pływanie, podnoszenie ciężarów, zaciągu górniczy z miejsca na miejsce – wszystko, że osoba zaangażowana w tysiąc lat. Współczesny człowiek na ulicy, próbując się ratować z brakiem aktywności fizycznej, ale tak, aby nie czuć dyskomfortu. Wśród możliwych działań przyjemnych ćwiczeń z gumką są idealne trening siłowy dla niego.

Elastyczna taśma w systemie ćwiczeń dla kobiet

Dla nowoczesnej kobiety nie jest bardziej optymalna powłoka pozwala stworzyć idealne mięśnie na idealne figury niż gumką dla sportu. Ćwiczenia z nim można osiągnąć wspaniałe rezultaty w krótkim czasie. Szczególnie cenione tego rodzaju sprzętu sportowego, ponieważ jest to wygodne i kompaktowe. Możesz umieścić kawałek lateksu w jakikolwiek bagaż i udać się na wycieczkę lub do kraju, mając z idealnego trenera. W tym samym ćwiczenia z gumką nie jest trudne, a to może być wykonywane w dowolnym pomieszczeniu, bez specjalnego sprzętu. Należy usunąć taśmę z worka do rozpuszczenia całej długości, końce rany na dłoniach – i można rozpocząć szkolenie.

Nacisk z ud i pośladków: usunąć z pociągu tłuszczu i mięśni

Picking najlepsze ćwiczenia z gumką (wykonanie zdjęcia niektórych z nich są wymienione w tym artykule), można stworzyć system do rozwoju wszystkich mięśni ciała lub poprawa obszarów problemowych, takich jak uda, brzuch, ramiona. Taśma jest odpowiedni dla każdego obszaru ciała, to jest możliwe, aby skorygować jakiekolwiek błędy na rysunku.

Na przykład, regularne ćwiczenia z postaci taśmy elastycznej wdzięczne płynne linie bioder i pośladków dokręcone, coś, co jest szczególnie zainteresowani jak młodzi dziewcząt i dojrzałych kobiet.

 • Zrób krok do przodu prawą stopę i przesunąć go w środku taśmy, końce taśmy, wziąć w ręce, zgięte w łokciach przed nim.
 • Unieś lewą nogę na palec i zginania kolan, zaczynają przysiadu, ciągnąc go na podłogę, dopóki jest to prawa noga udo równolegle do podłogi.
 • Teraz wydech powrót do pierwotnej pozycji, pokonując opór bandażem.

Lub wariant:

 • Obie stopy stają się środek taśmy i pociągnąć końce w kierunku ramion przez wygięcie łokcie.
 • Z tej pozycji, zaczynają przysiadu, umieszczając miednicę do tyłu, więc jeśli chcesz usiąść na krześle. Kolana jednocześnie pozostawać w stałym położeniu: nie pchać je do przodu.
 • Na wydechu, wyprostuj się, ściskając pośladki i brzuch.

Biodra szorty mody

Poniższe ćwiczenie z gumką, aby pomóc hip szczupły i stonowanych, dzięki czemu można z dumą pokazać sobie modne szorty.

Pierwszy praktykowane zewnętrzną udo:

 • Stań wyprostowany, wchodząc na taśmie, i zabrać go do końców opadające ręce. Delikatnie pociągnij za taśmę. Czy trochę przysiad z miednicy zwinięcia.
 • Wyprostuj się i podnieś prawą nogę w bok, wbrew oporowi pasem, powtórz 8-16 razy, najpierw powoli, a następnie w przyspieszonym tempie.
 • Powtórzyć z drugą nogą.

Poniższe ćwiczenie wzmacnia mięśnie antagonistyczne wewnętrzny:

 • Weź prawicy oba końce taśmy owinięty wokół jej prawej stopy również.
 • Zgiąć rękę w łokciu i przesunąć stronę wciskając szczotkę jak najwięcej na bok, tak aby utworzyć pas napinający.
 • Podnieś nogę prostą i wyciągnąć ją w lewo, przejechać przed sobą, lekko skręcając nogę, rękę wyciągnąć bandaż wspierać opór, czuć napięcie na wewnętrznej stronie uda.

uniwersalny cud

Podczas ćwiczenia z gumką w pozycji stojącej, rzeczywiście zmusić pociągu całe ciało. Chcąc nie chcąc, trzeba zachować równowagę, jednocześnie napinając mięśnie brzucha, pleców, klatki piersiowej, i, oczywiście, ręce. Jednak ze względu na taśmie i jest popularny wśród osób zajmujących się, że może on być stosowany w dowolnej pozycji wyjściowej: siedząc, leżąc, stojąc. Można go wyciągnąć z tyłu, spod niego, na górze, na dole, leżąc na plecach, na boku, na brzuchu. Wszelkie klasyczne ćwiczenia mogą zróżnicować i wzmocnić jego działanie szkoleniowe jeśli dodać wstążkę.