697 Shares 3978 views

Opis garbaty Jazda z bajki „The garbaty Jazda” P. P. Ershova

bajki dla dzieci popularnej „The garbaty Jazda”, napisany przez pisarza P. P. Ershovym, jest bardzo jasny i piękny wiersz wiersz, który jest podzielony na trzy części działki. Pierwsza opowiada, jak jego młodszy brat Ivan ma wspaniałe trofeum z dwóch koni i niewygodne zlatogrivyh garbaty Koń i Ivan stał królewskiej pary. W drugiej części, można zobaczyć, jak główny bohater na rozkaz króla wabiąc Firebird, a za nim i Zofia. Końcowa część Ivan był gościem w słońce i księżyc i dostanie się na dnie oceanu potężnego magicznego pierścienia, w końcu staną się król, a żona się Zofia.


P. P. Ershov „garbaty Jazda”: Analiza i bohaterowie

Centralne prace charakter stał Ivan Głupiec i garbaty jazda. Ivan i dobroć ich reakcji na każde żądanie ojca lub króla odnosi się odpowiedzialnie i poważnie. Jego bracia, jeden – z lenistwa, z drugiej – za tchórzostwo, nie wyśledzić, kto depcze swoich dziedzinach. Ale Ivan nie spać w nocy, ale wytropił i złapał zlatogrivuyu klacz, który dał mu łaskę dwóch pięknych źrebiąt i trzeci, garbaty Horse – skromny, ale dobry pomocnika. Gdyby nie on, życie Ivan może skończyć się bardzo źle. Podawać jako absurdalne i głupie leń-king – och, jak trudne. Niestety, Ivan całkowicie podporządkowana żadnej z jego kaprysu, pokazano jego pokory i poświęcenia, ale jakość króla nie docenić, ale tylko bardziej wpisana do smaku po każdym wykonaniu zlecenia Iwana. Firebird Daj mu car-dziewicę.

Opis garbaty Jazda z bajki „The garbaty Jazda”

Styl tej wspaniałej opowieści – ironiczny i satyryczny, ona wyśmiewa tych, którzy są bogaci, czy chce się wzbogacić kosztem innych. Ich pasje i pragnienia są tak wielkie, że w końcu negatywne postacie są niczym. Ale Ivan, który był szczery i hojny, nie opierając się na każdej pochwały, a jeszcze bardziej na nagrodę, bez podstępu i pretekstem był zawsze gotowy na rzecz szczęścia innej osoby do poświęcenia własnego życia. Dlatego dostaje taki mądry, jak magiczny garbaty małego konia.

Opis garbaty Jazda z bajki „The garbaty Jazda” sprowadza się do tego, że on i Ivan jak to kontrastuje ze sobą autor bajek, ale w ogóle, stanowią one jedną całość. Ivan – bohater namiętny, żywy, ciekawy i bardzo pewny siebie, zawsze gotowy na każdą przygodę, a garbaty małego konia działa jak anioł stróż, mądry, hojne i współczującego przyjaciela. Opis głównych bohaterów „garbaty” Koń w istocie pokazuje dwie strony szerokiej rosyjskiej duszy.

Rosyjska dusza

I, o dziwo, to obserwuje się podobieństwa między samymi znakami. Dwaj inni w rodzinie i dwie wady, jedna nazywa głupcem przez jego prostotę i konwencjonalnej mądrości, a drugi z powodu wady, „Ridgeback” został nazwany, freak w swoim rodzaju. Więc oni stali się bohaterami, dialektycznie komplementarne i wzajemnie się wykluczają. Jednak najbardziej ulubiony i najbardziej pamiętny dla dzieci było tak było garbaty jazda.

Opis garbaty Jazda z bajki „The garbaty Jazda” jest bardzo zabawny. Mały, ale udalenky, wzrost o trzy cale, z uszami miernikiem iz dwoma garbami, garbaty konik jest tak ładny i uroczy, że to niemożliwe, by kochać.

Atipody

Ivan i garbaty jazda stała antypody przykładowych starszych braci. Ale są one znacznie lepsze i bardziej dostojnie. Dobre sobie szczęście idzie w ich ręce, a oni nie są z tych, którzy nie zabraknie go z powodu lenistwa lub głupoty. Ich czyny, czyny i mowę ponownie dochodzić i wykazać krajowy ideał ciężkiej pracy, odwagi i sprawiedliwości. Garbaty Jazda – nie tylko jako niewolnika lub sługi, którzy zgadzają się we wszystkim i słuchać go w pierwszej kolejności, zaprzyjaźnił się z Ivana i zawsze mu, choć gorzkie, ale prawda.

Te dwa nieco naiwny charakter i spontaniczność, które sprawia, że wyglądają jak dzieci, nie ma podstępu i kłamstwa – to jest najważniejsze.

Biorąc pod uwagę opis garbaty konia z bajki „The garbaty Jazda”, ten wspaniały koń nie był kot, z długimi, niczym uszy osła. A więc te dwie przyjaciele wpadają niesamowite przygody, które zwykle nie występują w kaprysu bohaterów. Jednak wolny i radosny charakter pozwala im na bezprecedensowe wyczyny i wyjść z najtrudniejszych sytuacjach.

W bajce „The garbaty Jazda” opis z bohaterów mówi, że Ivan, dzięki ich uprzejmości, umiejętności i dziecięcej naiwności, można zobaczyć, co skryte i dostać go w końcu się okazało, nie dla króla – głupie i śmieszne, ale dla siebie. To dlatego, że prawda zatriumfowała, król gotować we wrzątku, a Ivan był przystojny, otrzymał królestwo, piękną księżniczkę i szczęście – prawdziwa magia przyjaciel i niezastąpiony asystent garbaty konia.

wniosek

Bardzo zadowolony z końcem jego opowieści wymyślił pisarz P. P. Ershov. „Garbaty Jazda” został napisany w 1830. Styl pisania jest bardzo podobny do stylu Puszkina w jego opowieści. Tak to jest: autor nie emulowane swojego idola. Jednak oczywistym satyra królów została ostro otrzymane przez cenzurę, a więc w 1843 roku produkt zakazane. Poszło w zapomnienie przez 13 lat. Ale pod koniec XIX wieku, to opowieść stała klasyczny dla dzieci.