446 Shares 9120 views

kontrola rodzicielska


Kiedy ludzie, którzy mają dojrzewania dzieci, będą wiedzieć, że pracuję jako administrator systemu, to są często pytanie, co jest najlepszym sposobem do sprawowania kontroli rodzicielskiej nad tym, co ich dziecko robi w Internecie. Dzieci w każdym czasie, jak magnes uwagę na ciekawe, nowe, niezwykłe. Jeśli dorosły zajmuje trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z jednej lub innego produktu oprogramowania, dzieci mają tendencję do nauczyć się kilku prostych kroków, to nazywa się „w locie”. A ponieważ korzystanie z sieci World Wide Web jest prawie trudne, dlatego, aby przyzwyczaić się do tego nowego świata, dziecko łatwo.

gdy kontrola rodzicielska tak Internet staje się istotne? Od tej chwili, że młodsze dziecko osiągnie poziom „Może on znaleźć informacje w internecie.” Od tego momentu (jeśli zależy działalność Twojego dziecka na komputerze), należy zastanowić się, jakie działania należy podjąć, aby upewnić się, że wizyta w internecie, otrzymał korzyść, a nie zaszkodzić. Po tym wszystkim, niedojrzała psychika dziecka jest łatwo rannych w zderzeniu z „dorosłych”, tak naprawdę, tu potrzebna jest kontrola rodzicielska.

Być może czytając akapit pierwszy, myślisz, i czy jest to konieczne, aby dać dziecku możliwość usiąść przy komputerze i narażać go na niebezpieczeństwo stwarzane przez jego serdecznego Network? Jeśli tak, można włączyć opcję „Kontrola rodzicielska” Vindous 7. Windows XP, jednak takie możliwości nie są, ale dla tego systemu operacyjnego ma dobry program, za pomocą którego można wyłączyć lub całkowicie wyjść z World Wide Web, lub umieścić brouzing pod niezawodną kontrolę. Myślę, że jest najlepszy w tym czasie, aby poradzić sobie z tym zadaniem całkowicie bezpłatny i bardzo prosty w narzędziu Setup – K9.

Ale jeśli pytasz mnie o zdanie, odpowiem, że nie radzę ci zakazów drogowych. Po pierwsze, zakazany owoc jest słodki, a po drugie, nie pozwalając dziecku coś zrobić w domu, nie można wykluczyć sytuacji, w której dziecko będzie go odwiedzić znajomego i dostać się do Internetu tylko dla zabronione. Tak przygotować, aby związać swoją nastolatka do akumulatora. Jest to najpewniejszy sposób, aby całkowicie zabezpieczyć go przed niszczący wpływ wszelkich pokus i, być może, najbardziej wiarygodne kontrola rodzicielska.

O wiele mądrzejszy i bardziej poprawne, moim zdaniem, nie przesuwa się w kierunku zakazów, ale raczej pielęgnować zaufanie między dziećmi i rodzicami we wszystkich sprawach, w tym w tak nowym, jak dostęp do internetu. Można zorganizować wszystko tak, że twoja dusza była spokojna, bo dziecko nie wędrować każdy wypadek lub celowo na stronę z xxx zawartości lub innych „uroków”, ale w tym samym czasie, na stronach z treścią pojawiające się w normalny jego zakres zainteresowań, są dostępne bez zbędnych formalności.

Pomaga w zapewnieniu przejrzystości w zakresie korzystania z Internetu w organizacji miejsca na komputerze nie jest w pokoju dziecka w świetlicy, gdzie można łatwo zobaczyć, co dzieje się w danym momencie na ekranie.

Jest także przydatny do okresowego prowadzenia rozmowy z dzieckiem na temat właściwego zachowania w sieci, niedopuszczalności ujawniania informacji o sobie obcymi, stawiając kilka zdjęć, które następnie stają się kompromisów i inne działania, które mają potencjał, aby skomplikować życie dziecka. Naturalnie, kontrola rodzicielska nie musi ograniczać się do treści, to byłoby mądre, aby określić ramy czasowe i lokalizację w sieci. Od dłuższego prosizhivanie monitor jest mało prawdopodobne, aby pozytywnie wpływać na zdrowie dzieci. Szczególnie szkodliwe jest rozrywką dla oczach nastolatek, ale także inne narządy są dotknięte przynajmniej w długoterminowym brakiem aktywności fizycznej.

Jeśli jesteś zainteresowany tematem, który chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości oferowanych przez nowoczesne systemy operacyjne firmy Microsoft, a następnie przejść do strony darmowe usługi Vindous Live i szukać na słowa „kontrola rodzicielska”.