697 Shares 4436 views

Zimin Wiktor Michajłowicz: biografia, zdjęcia, rodzina, żona

Zimin Wiktor Michajłowicz – znany rosyjski polityk. Obecnie pełni funkcję szefa Republika Chakasja. Oczywiście, droga do tego stanowiska była długa i trudna, ponieważ nic nie przychodzi od razu. Jak można to osiągnąć Zimin Wiktor Michajłowicz? Biografia polityk po prostu stać się przedmiotem naszej dyskusji.


wczesne lata

Zimin Wiktor Michajłowicz urodził się w sierpniu 1962 roku w odległej wiosce Dissos że terytorium Rejon krasnoturański na terytorium Krasnojarska. Jego ojciec, Mihail Mihaylovich Zimin, była Rosjanką, ale mama w marcu Karlovna – niemiecki, z rodzicami w epoce Stalina były napędzane z regionu Wołga na Syberię w czasie masowych deportacji.

Później rodzina przeniosła się do Chakasja, w tym Zimin Wiktora Mihaylovich. Chakasja była jego ojczyzną. To właśnie tam, w miejscowości Katanov że obszar Askizskom ukończył liceum.

Po otrzymaniu wykształcenia osiem lat w szkole Vitya naukę w szkole rolniczej, usytuowany w mieście Abakan, który pomyślnie ukończył w 1982 roku. Kolejne dwa lata spędził służąc w siłach zbiornika, dochodząc do stopnia sierżanta.

Przebieg pracy zawodowej

Po wojsku Zimin Wiktor Michajłowicz podejmuje pracę jako monter w firmie budowlanej. Po przejściu do pozycji mistrza organizacji „Dorstroy”, który był zaangażowany w budowę i naprawy w Krasnojarsku Railway, jak również różnych obiektów wzdłuż niej, w tym społecznych (szkoły, kotłowniach, przedszkoli itd. D.). Potem awansował do brygadzisty, a następnie – kierownika sekcji.

Od 1985 roku, Zimin Wiktor Michajłowicz powołuje główny inżynier, potem szef budowy i zarządzania montażowej. Pod jego kierownictwem, stacja kolejowa została zbudowana w Bogotoł, znajdujących się na terytorium Krasnojarska. W 1991 Zimin stał się kuratorem budowy Aczyńsk oddziału kolei. W 1992 roku został mianowany zastępcą szefa oddziału Abakan do Krasnojarsk w / e. Na tym stanowisku był odpowiedzialny za projekty budowlane.

Wszystkie 90s i na początku 2000 roku pracował na stanowisku praktycznie bez zmian. Były to trudne czasy dla kraju jako całości, jak i dla firmy, w szczególności, ale Wiktor Michajłowicz jasno wykonywał swoje obowiązki. Za zasługi w dziedzinie zatrudnienia w 2001 roku został wyróżniony honorowym kolejarza.

Jednocześnie rozwinął i właścicielem małej firmy w postaci stadniny koni i polowań.

Początki kariery politycznej

Powrót w 1999 roku, Wiktor Zimin dołączył do grona założycieli partii „Jedność” w Chakasja, ma na celu zjednoczyć ludzi wokół rosyjskich Vladimira Putina, który był uruchomiony w momencie jego pierwszej kadencji. W 2001 roku ruch ten został przekształcony w partii „Jedna Rosja”.

Jest na liście „Rosja” w 2004 roku, Zimin został wybrany do Rady Najwyższej Chakasja. W wyborach partia otrzymała ponad 23% głosów, co oznaczało przejście od niego 11 deputowanych w parlamencie, wśród których był też Wiktor Zimin.

W Dumie

W wyborach w 2007 roku, Wiktor Zimin prowadził również z „Rosja”, ale tym razem w Dumie. Ma to miejsce w parlamencie, ale teraz federalny. Party w Chakasja zyskuje prawie 60% głosów, co gwarantuje Zimin uderzył w Dumie na swoich listach.

Duma Państwowa, Wiktor Zimin się spodziewać dołączył do frakcji „Jedna Rosja”. On również wszedł do Komisji Spraw rolne.

W 2007 roku Wiktor Michajłowicz ukończył, absolwent Uniwersytetu Tomsk architektoniczny, „przemysł motoryzacyjny”.

W 2008 roku, Zimin, szef partii „Jedna Rosja” w Chakasja, stając się jego sekretarz rady politycznej.

mianowanie gubernatora

W 2008 Dmitriy Miedwiediew Zimin oferują wziąć fotel gubernatora w Chakasja. Na wniosek prezesa, został wybrany na to stanowisko przez lokalnych deputowanych w grudniu 2008 roku (66 posłów za, przy 3 wstrzymujących się), ale tylko do należności naruszone z 15 stycznia 2009 roku, zastępując poprzednio pełnił Alekseya Ivanovicha Lebedya.

Od tego czasu do chwili obecnej Zimin Wiktor Michajłowicz – szefa republiki.

W fotelu gubernatora

Teraz głównym obowiązkiem było Wiktor Zimin Strona główna Region.

Jedną z jego pierwszych decyzji była odmowa stowarzyszenia Khakassia z Krasnojarsk Territory, który został wcześniej robić. Wywołało to niezadowolenie wśród niektórych grup.

W 2009 roku, gdy w elektrowni wodnej Sayano-Shushenskaya doszło do sytuacji awaryjnej, wielu mieszkańców okolicznych wsi zamiar przenieść. Ale Wiktor Zimin nie wezwał do pochopnych działań. Jak się później okazało, jego rada była prawidłowa.

Pod koniec 2009 roku został powołany Miedwiediew członek prezydium Rady Państwa.

Na jesieni 2010 roku odbyła się w Khakassia reformy konstytucyjnej, zgodnie z którym stanowisko szefa republiki jest teraz nazywany „Szef Republika Chakasja – Przewodniczący Rządu Rzeczypospolitej Chakasja”. Jako szef przedmiotu federacji Zimin automatycznie umieszczony w tym miejscu. Zakłada ona szerszy zakres uprawnień niż to miało wcześniej. Nie zostały również zmiany na niższych poziomach, w zarządzaniu gminach.

W grudniu 2011 roku, odbywały się regularne wybory do Dumy Państwowej. Pobiegłem do nich na liście bloku wyborczego „Rosja” i Zimin Wiktor Michajłowicz, szef Republika Chakasja. Biografia tej postaci, jednak nie zmieniła się znacząco, a nawet w przypadku zwycięstwa do opuszczenia fotela gubernatora, on nie jechał. Zwycięstwo było żadnych wątpliwości co Zimin wykonaniu pierwszego numeru na liście regionalnej Chakasja, najpopularniejszej strony rosyjskiej – „Jedna Rosja”. Pytanie tylko, co procent głosów wygrać tę partię. W wyniku głosowania, „Jedna Rosja” zdobyła ponad 40% głosów. Zgodnie z oczekiwaniami, po zwycięstwie Zimin odmówił zastępca mandat, a jego miejsce zajął drugi na liście partii Nadieżda Maximova.

Na początku 2013 roku, Wiktor Zimin musiał zrezygnować, ponieważ jego kadencji jako gubernatora wygasa. Ale rosyjski prezydent mianował go na gnicie. a. o. szef Republika Chakasja aż do następnych wyborów gubernatora, które miały odbyć się jesienią tego samego roku. Zgodnie z oczekiwaniami, wybory września Zimin wygrał przekonująco w pierwszej rundzie z więcej niż 63% głosów. Dla porównania, wicemistrz Wiktor Sobolew, reprezentujący Partii Liberalno-Demokratycznej, nie był w stanie pokonać barierę nawet dziesięć procent.

We wrześniu 2016 roku, kiedy wybory gubernatora odbyły się w wielu regionach Rosji, nie są one przeprowadzane w Chakasja, jako pięcioletnią kadencję urzędowania Zimin jeszcze nie minął.

krytyka

Pomimo bogatego doświadczenia Viktora Zimina jako polityk i administrator, w swoim wystąpieniu również otrzymuje dużo krytyki. W szczególności, jest on oskarżony o niezadowolonych zaangażowania w schematach korupcyjnych lub odpustu korupcji wśród swoich podwładnych. W związku z tym, nawet rozmawialiśmy o tym w przeddzień wyborów parlamentarnych w 2016 Zimin może występować na liście skompromitowanych prezesów i pożegnać się z fotela szefa republiki. To jest również ułatwione przez fakt, że budżet Chakasja w 2016 roku został przyjęty z wielkim trudem, ponadto ze znacznym deficytem, a dług regionu przekroczyły kwotę 15 mld rubli.

Niemniej jednak tak się nie stało, a po wyborach parlamentarnych, Wiktor Zimin pozostaje szef regionu. Niektórzy eksperci uważają, że to tylko dzięki wsparciu i wstawiennictwu swego przyjaciela, ministra obrony Siergieja Szojgu.

wyróżnieniem

Po rozmawialiśmy o biednych, to jest czas, aby przejść do dobra, a mianowicie do listy nagród, który uhonorowany Wiktor Zimin.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, w 2001 roku otrzymał honorowy kolejarza. Nagrody, które nastąpiły później, było jeszcze bardziej znaczące. Tak więc, w 2011 roku, Zimin został odznaczony Orderem Daniel Moskwy. W tym samym czasie został odznaczony Orderem „Za Zasługi” drugiego stopnia.

W 2013 roku, Zimin czekał szereg nagród. Odznaczony medalem Ministerstwa Zasobów Naturalnych i Orderu „Za Zasługi” czwartego stopnia.

Nie mniej obfite, a nagroda była w 2015 roku. Następnie Zimin otrzymał tytuł honoris Builder Chakasja, a także medal za męstwo.

Ten ostatni w momencie przyznawania Wiktor Zimin jest odznaka honorowa, otrzymał od Związku Dziennikarzy, właściciel, który stał się w czerwcu 2016 r.

Jak widać, lista Khakassia rozdziału nagród jest dość szeroki i budzi szacunek dla człowieka.

rodzina

Głowa republiki ma dużą rodzinę. Żona Zimina Viktora Mihaylovicha, Tatiana, – nauczyciel. Ale jednocześnie jest to jeden z założycieli spółki „Prommetall”. Żonaty Victor i Tatyany Ziminyh trzy córki urodziły.

Oczywiście, bardzo zajętym człowiekiem Zimin Wiktor Michajłowicz. Rodzina dla niego – jest to źródło, z którego czerpie swoją siłę, obszar, gdzie jest zawsze ciepło i znaleźć miłość.

Ogólna charakterystyka Wiktor Zimin

Jak widać, Wiktor Zimin w działalności gospodarczej iw polityce nie jest początkującym. Oczywiście, nie wszystko jest w nim jak byś chciał. Niemniej, dziś nie ma prawie w Chakasja osoba, która byłaby tak dobrze zna wszystkie niuanse regionu gospodarczego, aby najbardziej efektywnie nimi zarządzać, lub przynajmniej kontrolować sposób, w jaki to robi Zimin Wiktor Mihaylovich. Zdjęcia znanego polityka, można zobaczyć w artykule.

Oczywiście, szef Chakasja pod przewodnictwem regionu w dużym stopniu pomaga doświadczenie zdobyte podczas pracy w innych dziedzinach, z powodu wysokich rangą urzędników, a także prosty konwencjonalnej mądrości. Życzymy Victor M. sukces w jego ciężkiej pracy, ponieważ od jej wyników zależy od dobrobytu ludności całego regionu Rosji.